Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka
    Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 19:19
Prije par minuta sam pomislila kako bih mogla postaviti par slicica moga grada. Evo, ipak sam pronasla nekoliko, barem za pocetak!












Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 19:39
A kako je ime ovom preljepom gradu???
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 20:02
Jedva čekam nove fotke, baš me zanima kako sve izgleda...sigurno je prelijepo!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 20:27
Pegnitz, Njemacka
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 20:41
Rena, razveselila si me sa ovom ljepotom svog grada. Bavarsku sam uvijek na slikama vidjela vrlo rascvjetanu, ćak si me podsjetila na onu njemačku seriju sa šumoram koja se emitirala na HTV (zaboravih naslov serije).
Okućnice su bile preddddiivne!!!!!

Veselimo se i ostalim slikicama koje ćeš podijeliti sa nama!!!!

smile79
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 20:48
ObozAVAM taj njemacki sklad i urednost. a koji dio Njemacke je to?
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 21:01
andrea01, drago mi je da si odusevljena. Serija se zove "Die Schwarzwald Klinik". U prijevodu: Klinika u Svarzvaldu. To je jedan dio Bavarske.
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 21:22
Evo jos koja slika s Bodenskog jezera, malo su mutne jer imam kameru bez zuma pa ponekad nejasno ispadnu:







Ove su iz Allgäu- negaleko bodenskog jezera






Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 21:37
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2008 u 21:41
Hvala, hvala smile76
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 12:35
smile79 prekrasan grad, a najvažnije jako je čist i uredan, jedva čekam sličice sad u proljeće - mora da je prekrasno kao i ovo.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 12:49
Rena prekrasno...pogotovo druga slika...moj favorit...smile95
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 13:10
Obožavam kuće s vidljivim gredama!

Jako ljepo!!smile71
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2008 u 13:49
Jel mozes nesto napisat da li si tamo na privremeoim radu, jel si rodjena tamo ili? Bas me zanima pa ako nije tajna....please
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 10:35
A jooooooooj. Ja rođena bavarka i ovo me štrecnulo ravno u srce. LOL Nisam dugo živjela u Njemačkoj ( došla sam tu sa šest godina), ali je ona u meni... I to nikada ne ode. Bila tu deset ili sto godina. Slike su predivne. Baš sam rekla mužu da kad mališa još malo naraste, da ćemo put Bavarske. Jedva čekam!!!Smile Znaš koja je meni serija ostala u pamćenju najviše? Pumuckl. LOL Baš su mi simpa. Znala sam ju tu i tamo uloviti na satelitu. Odmah se sjetim djetinjstva.
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 21:44
Da, imas pravo. Pumuckl je prava stvar. I ja se obradujem i pogledam koju epizodu kad imam vremena. Na djecijem kanalu se moze pogledati repriza te serije. Njemacka je predivna zemlja, a bavarska je carobni dio ove lijepe zemlje. Kao iz bajke. Tko voli prirodu ne moze se dovoljno nagledati te ljepote. Svjesna sam toga i uzivam svaki dan svjesno u toj ljepoti koju imam pred vratima. Moram dodati da je i Hrvatska lijepa, ali drugacije od Njemacke. Svaka na svoj nacin.
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 15:18
Ma i meni je Hrvatska lijepa, ali Njemačka ipak ima posebno mjesto u mom srcu. Tongue
Stvarno mi je želja otići u Bavarsku vrlo skoro i to me baš veseli...
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 17:44
To si mogu dobro zamisliti. U svakom slucaju ti zelim sretan put, kad god da krenes, i dobru zabavu u Bavarskoj.
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 09:25
Hvala ti.Tongue
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 17:53
Evo jos par novih slicica, ali ovog puta iz Weinheima u blizini Heidelberga






Kasnije ce biti jos koja, za sada toliko. Danas je bio predivan suncani dan i morala sam napraviti nekoliko slicica. smile202
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.