Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
Korisnik
Poruka
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moji radovi
    Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 13:46

Evo drage moje evo nekih moji radova ispričava se zbog veličina slika.

















































Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 15:34
Linaa... pa ti si prava umjetnica, prekrasno.... ona uskrsna jaja i ovi adventski vjenčići... superrr!!!!ClapClapClapClap
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 16:18
divno linaa!!stvarno si pokazala super i raznolike radove.anđeli su predivni,a maske  fantastične!!Thumbs%20Upne vidim dobro da li su to gipsani odlijevi ili si ih radila na neki drugi način.jako maštovito napravljeno.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 16:50
Kao prvo dobro došla i dugo se družila s nama na forumu. Šro se tiče slikica tu ti ne mogu pomoći jer ne znam kako ih smanjiti, ali ima cura koje će ti rado pomoći. Radovi su ti lijepi, uredni i svestrani. Posebno mi se sviđa ona zlatna boca sa božićnom zvijezdom i tanjuri su mi stvarno jako, jako lijepi! Nadam se da će toga biti još!
ANĐELKA
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 16:55
Linaa,dobro došlasmile99,radovi su ti jako lijepi,čini se da ima svakakve tehnike....samo nastavi dalje.
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 17:12

hvala svima za dobre želje i komentare, evo jpš jednog adventskog vjenca, na njemu su od gipsa odljevici kaj sama izlijem u plastiku od onih cokoladica kaj se vade na adventskom kalendaru, pa sam ih obojala i eto super ispalo




Prila: to su od gipsa maskice to si izlijem pa ih samo farbam imam jos tih stvarcica al ne stignem sve, od nedavno radim s gipsom htijela sam ukomponirati decoupage s tim sitnim gipsanim puzicima, ruzicama i tak ,a jednog dana budem,
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 18:37
Linaa ti si multipraktična smile78,imaš jako lijepe radove i ne znam šta bi izdvojila-jaja,anđeli,slike, decoupage,gipsani odljevci-pa gdje ti je kraj ženo??smile141
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 19:12

ma to je tek pocetak,
Na vrh
lullaby View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Srpanj 2009
Lokacija: Canada
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lullaby Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 19:40
linaaa imas prekrasne radove, a psoebno mi se svidja ono crno-bijelo jaje i plava visoka boca sa ruzom ... famozno smile141
Prijatelji su andjeli koji nas podizu kad se nasa krila slome
Na vrh
valliSa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje valliSa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 19:58
Prekrasni radovi  Smile
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:01
linaaa kako si ti svestrana!!!smile211odusevila si me,toliko lijepih radova imas da ne znam sto bi izdvojilasmile141smile94
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:29
svaka čast onima koji su dosljedni i drže se jedne tehnike ili jedne vrste onoga što dekoriraju i daju cijelog sebe samo u to,
ali ja to nikad nisam mogla pa suosjećam s Linom LOL
zato Linaaa super da si nam više toga pokazala...

kad sam prvi put preletjela slike, za oko su mi ugodno zapeli
prvi tanjur s ružicama jer se vidi da crackle ima raznobojne pukotine
što daje zanimljiv efekt...
pravo lišće jer se od početka jeseni pitam s čim bi se ono dalo fosilizirati/zdecoupagirati (čim si to napravila i što je to uopće? Embarrassed)...
i naravno crteži (slike) jer se ja pomalo grizem što sam zapustila crtanje i slikanje
(kolko god kreativnih ideja imala za origami i decoupage, ništa se ne može usporediti s onim što ruka nacrta pa čak i kada nije iz glave
(pa makar to bio čiča gliša (za kojeg nisam čula dok ga izzy nije spomenula negdje) )...
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 21:14

hvala svima za pozitivne komentare,

kami: pravo lisce je fiksirano sa lak lijepilom za salvete a dok je je jos frisko na to sam stavljala komadice bijelog sloja maramice ili salvete koja sam prethodno natrgala i onda svaki sloj premazes s lak lijepilom, samo ovisi koliko bijelo zelis toliko slojeva papira stavis.

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 22:08
još malo mojih radova:













Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 23:14
Jako dobro, posebno maska!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 00:38
Wauuu.evo nama još jedne svestrane kreativke....dobro nam došla i duuuugo ostala sa nama...Divim se tvojoj svestranosti.Smile
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 08:13
stvarno si divna svestrana duša i predivne radove imaš... samo tako naprijed...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 08:16
meni je ova boca zapela za oko....a i drugi radovi su ti lijepi....dobro došla!
Na vrh
chiarita2 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje chiarita2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 08:52
Dobrodošla Linaa, svi radovi su krasni, svaki na svoj način!
postala sam bogata 20.07.2007.g., a sad bi htjela biti još bogatija....
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 19:20

hvala, hvala, joj pa nemojte me toliko hvaliti bum se umislila

joj to su sitnice a da mi vidite sobu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.