Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - KARMEN
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


KARMEN

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 42>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 14:03
Hvala proljeće i ja nestrpljivo čekam tvoje nove radove. Koliko znam imaš još tamo neoslikanih škrinjica i tanjura iz Kaćinog paketa. Ajde prioni na mackanje....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 14:17
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Hvala proljeće i ja nestrpljivo čekam tvoje nove radove. Koliko znam imaš još tamo neoslikanih škrinjica i tanjura iz Kaćinog paketa. Ajde prioni na mackanje....
Da dobro si skužila...ah da, trebala bih i ja nešto početi....Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 14:39
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Draga Izzy, hvala ti. Nefertiti na crijepu je bio poklon mom zakonitom za rođendan i tko nam god dođe u posjete on se non-stop hvali s tim crijepom. Kaže da je to moj najbolji rad. Inače postao mi je savjetnik, kritičar i podrška. Izašao je iz sjene hihihi


Ahhhh, di se može nabaviti jedan takav....? Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 14:45
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Draga Izzy, hvala ti. Nefertiti na crijepu je bio poklon mom zakonitom za rođendan i tko nam god dođe u posjete on se non-stop hvali s tim crijepom. Kaže da je to moj najbolji rad. Inače postao mi je savjetnik, kritičar i podrška. Izašao je iz sjene hihihi


Ahhhh, di se može nabaviti jedan takav....? Tongue
 
da i ja se pitam gdje takvi rastu........ali zna biti i prekritičan pa ga ja onda pitam tko je ovdje umjetnik ja ili on i ako želi može i on nešto namackati hihihi.....onda brzo odustaje pa mi buši samo rupe na crijepovima LOL
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 15:10
Ma ja bih jednog samo da mi nešto zbuši, prereže pilom i tak te stvari da ja ne moram non - stop! Onda kažu cure kako to da nemam gelirane nokte, haaaaa? Yeah right, kraj sapuna u kupaonici imam bocu razrjeđivača! Treba mi neki fizikalac! Udat ću se za stolalara najbolje, kakvi intelektualci! smile89
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 16:12
tako je IZZY, okani se intelektualaca. Samo mlate praznu slamu a ne znaju ni pilu držati u ruci da se ne ozlijede.
A ti KARMEN tako dobro radiš na crijepovima da bi tebi najbolji bio kakav krovopokrivač. a što se kritika tiče, ja samo kažem: "van iz ateljea, ako ne želiš bodypainting"
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 18:30

prekrasni radovi smile141

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 07:52
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

tako je IZZY, okani se intelektualaca. Samo mlate praznu slamu a ne znaju ni pilu držati u ruci da se ne ozlijede.
A ti KARMEN tako dobro radiš na crijepovima da bi tebi najbolji bio kakav krovopokrivač. a što se kritika tiče, ja samo kažem: "van iz ateljea, ako ne želiš bodypainting"
 
Baš si me slatko nasmijala - krovopokrivač ....hm, možda si u pravu ako ovako nastavim ponestaje mi crijepova......
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 07:55
sad sam se sjetila da sam pročitala ovdje negdje na forumu da je jedna od vas rekla da joj je muž zabranio da vadi žarulje iz svjetiljki u kući...to me je baš nasmijalo od srca.... a zamislite kad ja potrošim ovu zalihu crijepova i počnem skidati s krova hahaha....
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 08:37
Nešto davno napravljeno-sada uslikano
IMG_0115.JPG
pa malo crijepa naravno
IMG_1108.JPG
IMG_1106.JPG
i komplet
IMG_1107.JPG
Još da naučim fotografirati bilo bi super
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 08:44
Hej ženo ti si neumorna!!!
Šta tebi nije vruće za raditi???LOL
Eh, sada mi reci...ova slika, kako si dobila ovu zlatnu, to si sama podebljala ili??? Ne vidim dobro iako imam četvore oči...
 
I ono najbitnije: opet super radovi!!! Bravo ClapClapClap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 08:54
 
Dobro Proljeće kaže, opet super radovi. Otkud ti samo toliko inspiracije? Ja znam toliko puta sve izvaditi na stil, pripremim se za rad, kad ono......... ništa, nema inspiracije. Pretražim sve salvete, papire, printeve i ništa ne odgovara. Onda napravim nešto bez veze, pa na namakanje i onda opet drugi dan sve ispočetka.
ANĐELKA
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 09:35
Prekrasni crijep i boca!smile55 (Ako nestane crijepova, časom ćemo napraviti akciju sakupljanja na forumu, bit će valjda za šleper) Wink
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 11:29
jako ljepi radovi al kala mi je posebna
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 12:07
Karmen, ovaj crveni komplet je smile227
Stvarno si majstor za stapanje motiva i boja.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 12:15
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hej ženo ti si neumorna!!!
Šta tebi nije vruće za raditi???LOL
Eh, sada mi reci...ova slika, kako si dobila ovu zlatnu, to si sama podebljala ili??? Ne vidim dobro iako imam četvore oči...
 
I ono najbitnije: opet super radovi!!! Bravo ClapClapClap
 
Da da neumorna sam, ne znam ni sama otkud mi to dolazi ali eto....
Ovu zlatnu sam podebljala kontur pastom da bude malo izražajnije. Na kraju mislim da nije loše ispalo
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 12:19
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Dobro Proljeće kaže, opet super radovi. Otkud ti samo toliko inspiracije? Ja znam toliko puta sve izvaditi na stil, pripremim se za rad, kad ono......... ništa, nema inspiracije. Pretražim sve salvete, papire, printeve i ništa ne odgovara. Onda napravim nešto bez veze, pa na namakanje i onda opet drugi dan sve ispočetka.
 
Draga Anđelka, ja to gledam ovako jednostavno moram sve te ideje izbaciti iz sebe ( vjeruj mi da ne znam ni otkud mi ) i do sada sam namakala samo jedan rad.
Ali mi neke stvari stoje duže vrijeme da nisu završene i onda čekam da mi sjedne neka pametna ideja i to je to.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 12:21
Hvala vam djevojčice moje na lijepim riječima i zato ću vam pokazati i još neke od svojih radova. Sada sam baš radosna jer vam se moje mackanje sviđa.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 13:09
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:

Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Dobro Proljeće kaže, opet super radovi. Otkud ti samo toliko inspiracije? Ja znam toliko puta sve izvaditi na stil, pripremim se za rad, kad ono......... ništa, nema inspiracije. Pretražim sve salvete, papire, printeve i ništa ne odgovara. Onda napravim nešto bez veze, pa na namakanje i onda opet drugi dan sve ispočetka.
 
Draga Anđelka, ja to gledam ovako jednostavno moram sve te ideje izbaciti iz sebe ( vjeruj mi da ne znam ni otkud mi ) i do sada sam namakala samo jedan rad.
Ali mi neke stvari stoje duže vrijeme da nisu završene i onda čekam da mi sjedne neka pametna ideja i to je to.
 
Da ....i ja funkcioniram na isti način....počnem i ako nisam sigurna kako ću...stoji do idući puta na pola gotovo. A isto tako mi se dogodi da u hipu u glavi složim što želim i dok to ne napravim do kraja nemam mira.....
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2009 u 13:13
karmen, ovaj zadnji komplet mi je wauuu!!!...i mislim da je pravi pogodak bio podebljavanje zlatnom kontur pastom...to je nekako podigle cijeli rad...odlicno...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 42>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,215 sekundi.