Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 21:09
Buritto u visećoj vazi promjera 15-tak cm, preljevali su se slapovi : 140,00 kn.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 22:06
Dobar ulov Hoya Clap, ali prvo se moram vratiti na jaslice, originalno, baš si se potrudila. Što se amamrilisa tiće ja mislim da nisu smrzli, odreži ove listove i na proljeće će pustiti nove.
život je more
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2010 u 22:33
ojmeeeee Hojčika, ova tvoja kupovina je odlično ispala Thumbs%20Up
vidla i ja neke sukulente sa tim šljokicama u jednoj cvjećarni, ali listovi im bili mekani i smežurani pa ih nisam uzela, valjda nisam pogriješila
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 09:04
smile227, ma bravo......dobra kupovina....neću ni reć što mi je najljepše jer bi na kraju sve završilo na toj listi Wink.
 
Buritto.....ma bravo!! Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 10:36

ooooooo počelo se kupovati, lijepo, zgodan izbor, fakat su te cure navukle na sukulente.

jedva čekam vidjeti promjene u tvom vrtu koje su stvorene nakon "okopavanja".
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 10:40
Ma baš si se lijepo ponovila..sukulenti su prekrasni..Sviđa mi se sve što si kupila, prekrasne biljke..
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 10:44
Ajme, divote! Bogami si se fini ponovila. Malčice sam ljubomorna.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 13:02
Hoya, pregledala sam sve tvoje stranice...a ima ih puuuuno.
 
Cvijeće je jednom riječju prekrasno!!!
 
Stvarno sam uživala.....( ok, komentare sam malo manje čitala...LOL)
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 13:35
moram priznati da si puno toga ljepoga pronšla u MBM-u...........
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 16:01
Lantana, toplo se nadam da si u pravu za moje amarilise. A jaslice - kad njih radimo svi smo mala djeca. Igramo se.
kontesaa, vidiš šta mi forum radi - podrum sve puniji - novčanik sve tanji
korijenko, buritto ima toliko loptica, ako se samo pola ukorjeni bit će sa djeljenje na kavici
Joooj, Tija, tamo gdje sam mislila saditi - na ulazu, stalno mi nestaju sadnice. Na zemljani brežuljak koji smo napravili (umjesto kamenoga) netko se opet popeo autom i počistio mi sadnice u dužini od 1 m. Eto, takve ti ja imam promjene!
Stefkaja, kad sam na poslu rekla koliko sam potrošila otvorili su oči kao da su vidjeli sedmo svjetsko čudo. Tko im je kriv što ne vole cvijeće. Jedino vi me razumijete  LOLLOLLOL
Bigmamma treba ti dolazak u Rijeku, jedna plitka posuda i posjet u moje dvorište - i umjesto ljubomore imaš zadovoljstvo
proljeće - stvarno si strpljiva, ja sama nebi više imala živaca šetati mojim vrtom na forumu. Ipak mi je drago da si bila u gostima kod mene.
nichll, bilo je toga još lijepoga, ali i ovo je bio šok za ukućane. Inače to ne radim. Rađe sijem i sama razmnožavam, ali ....
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 16:10
Ma, Hoyice, šalim se, nisam ljubomorna. Al, evo, plitku posudu našla, još samo da do Rijeke dođem...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 17:57
Vidiš kako smo te prošli puta dočekale - jedva dočekale Wink!
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 18:30
Ma svaka čast na dočeku. Prave ste, cure!
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 18:51
Ma Hoya draga ovi tvoji sukulenti su predivni,ja u Zd imam blizu mbm ali nema baš neki izbor i skupi su.Kad dođem u Ri morat ću malo navratiti!!!!Wink
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 20:12
lika1 - čekamo te!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 16:39
noviteti su krasni:)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:00
hvala gio, trudim se da sakupim zbirku biljki sličnu tvojoj i još nekih - čini mi se nedostižno, ali, nastojim ....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 21:42
Živjeli sukulenti, a kad napravimostaklenik, prepučit ćemo ga i tebi, naravno stakla i stiropor su ionako iz tvog izvora.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2010 u 22:11
pomalo hvatam konce i gledam kako što tignem..... Danas sam konačno stigla i do tebe.
Sve u tvom vrtu je super, pa i nove pridošlice....Zaista uživam i nadam se da
će ti u proljeće sve biti još lijepše kao i do sada......A za jaslice nemam riječiClapClapClapClapClapClap 

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 09:51
Hoooyić! Kakav dobar ubod u MBM! Baš super! ClapThumbs%20Up. Vidim spominjete ti i Otok Buritto, pa sam malo proguglala da vidim kako izgleda...mogu ti reći da je savršen.....smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 105106107108109 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.