Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 106107108109110 272>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 10:24
WinkNek'Flavia navrati u petak! Kakav će tek onda biti "ulov"!LOL
Hoya, moj je novčanik uvijek prazan: Al' zato mjesto gdje držim kartice je uvijek uz mene!WinkBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 10:55
Ajde Triša, lakše će MM napraviti kad vidi vaš staklenik.
 
Lora, još smo ovu jesen imale pripreme, sad se polako zagijavamo - ajme jedva čekam proljeće da navalimo LOL LOL LOL
 
Flavia, burrito me ostavio bez daha. Polegla sam mnoštvo njegovih loptica na mješavinu pjeska i zemlje. Samo neka se uhvate - bit će posla za poštare LOL LOL LOL
 
Bako, nešto moja kartica šteka, ali imam ja i rezervnu (od računa MM) LOL LOL LOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 11:26
Slikala sam da vidite rasadnik seduma burrita i listova ostalih novih biljaka:
Nekoliko listića seduma rubrotinctum "aurora" i svašta nešto (ne mogu baciti nijedan oštećeni list, prije ću pokušati ovako pa što bude - bude)
A dok ne nađemo bolje rješenje čuvam ih ovako i šetam s njima po kući kao Crvenkapica (čudna neka ...)
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 12:00
Baš je super...jako mi se sviđa ova košarica..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 13:33
Lijepo si napunila košaricu. Sad još da zatopli, pa da sve počne bujati i rasti.

Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 18:16
Stefkaja, u košarici ima još mjesta. Sve me nešto vuče na "još".
 
Otok, jesam li dobro napravila sa tim listićima? Ti si znalac!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 18:27
Ovako sam pronašla za sedum burrito - lako se razmnožava tako da se odvoje listovi sa dna stabljike, puste dan-dva da se posuše, zabosti u zemlju za kaktuse ili mješavinu zemlje i pijeska, zaliti, pa pustiti da se zemlja osuši do ponovnog zalijevanja.
Jedino ne znam da li je sada usred zime pravo vrijeme za razmnožavanje.

Tako se iz listova može uzgojiti i većina sukulenata, samo što ipak ide brže ako ubodeš cijelu grančicu.

Ja sam ti nešto spremila, poslat ću ti pa šetaj s još jednom košaricom po kući.


Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2010 u 22:29

Hvala ti i na odgovoru i na "košarici", a ja sam burrita i auroru namjenila za tebe. Baš se lijepo osijećam!

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 07:47
Vidim da je burrito prošetao i više kuća!Wink
Košarica je preslatka. Treba i to znati, tako posložiti!Thumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 18:49
Clap za košaricu i biljke u njoj. Buritto je očito hit u sjevernom Primorju.
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2010 u 21:47
Hoya malo sam prošetala tvojim dvorištem....Vidim da smo te Hamara i ja potakle da kreneš u MBM i da si kupila lijepu kolekciju sukulenata...Super, mogu ti reći da sam ih  i ja počela sakupljati...Oni su jednostavni jer ih ne treba stalno zalijevati, a to je veliki plus za ljeto....Onaj buritto je super i ja sam ga gledala, ali mi je bio preskup. Našla jednu puknutu grančicu i naravno uzela je doma i posadila,tako da ga sad i ja imam....smile183
sutra je novi dan
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:16
Slažem se sa Lantanom da Burito postaje hit.... upravo sam bila kod Jagode i vidim spasila je Burita, prije nje sam bila kod Otok-opet slike od Burita, sad kod Hoye......idem malo do Triše..... ako ona nema Burita onda stvarno nije IN i morat će ga nabaviti u četvrtakWink
Ja ga neću ni kupovati, kad vidim koliko ih je Hoya popikala, jedan je valjda moj Wink LOL
Hoya-Crvenkapica, ja bi pravu košaricu sa kolačima ipak zamijenila sa tvojom, više bi ma obradovala.....Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 12:52
sad znamo gdje će biti mladih seduma....
košara je za 10.....
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 13:43
Baš si se lijepo ponovilaClap. Hvala na pelcićima za mamusmiley226.gif
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 13:56
Hoyčika, bravo za ideju sa košarom, a sadržaj je super i nadam se da će se svaki pelcić burita primiti Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2010 u 16:29
Draga Hoya, preslatka košara čarobnog sadržaja.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 20:39
Bako, Lantana, jagoda, korijenko, nichll, smrcko, kontesaa, Retriver Sara čitala sam vaše kometare i zahvaljujem na lijepim komentarima.
Nadam se da će buritta biti za svih.
 
Samo da vam kažem da me nije bilo ovdje jer sam opet noćima bdjela uz MM. Pa i košaru sam napunila jer sam bježala od istine, tražila si utjehu.
 
Danas sam malo mirnija jer su muke MM završile hitnom operacijom.
Dobro je.
Ponovo se mogu posvetiti i vama.smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 20:53
Još jednomThumbs%20Up i smile79
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 21:36
Hoya, lijepo si se ponovila. TM želim što skoriji oporavak

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 22:19
Košarica je za 10, baš si lijepo složila Clap. I ja bih radije takvu košaricu, nego košaricu punu kolača, a šta to znači...... ja obično kažem, kada je hrana u pitanju, ako moram birati između mesa i kolača - biram kolače, a sada između cvijeća i kolaća - biram cvijeće Big%20smile.
TM želim brzi oporavak uz nadu da je ovom hitnom operacijom došao kraj višemjesečnim mukama.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 106107108109110 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.