Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2010 u 21:48

za filmić, a za hacijendu se podraumijeva.....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 10:01
Draga moja korijenko, evo me malo i kod tebe.
Sve sam pregledala i uživala.Filmić ti je super, ali kao što su i drugi rekli, malo prekratak. Drugi puta očekujemo malo duže uživanje u tvome prekrasnom cvijeću. Od svega bih izdvojila tvoje cinije, meni su savršene i odmah se želim predbilježiti za malo sjemena. Mislim da će mi one druge godine biti favoriti.
A kako sam se dugo šetala i uživala u tvome vrtu, onda sam si našla moju
 
Da malo odmorim i da popijem jedan čaj ( malo sam prehlađena pa mi kavica ne odgovara). A sada si probaj samo zamisliti kako sam tek na klupici uživala? Smile
Čitam kako obožavaš jesen, jer spremaš po vrtu, pa si mislim: i ja bih obožavala takvu jesen kada imate super klimu. Naša ovogodišnja jesen je na žalost hladna i kišovita, tako da je vrt prepun blata. Ja samo na žalost promatram sa prozora svoje cvijeće...
Puno pusicaaaaSmile
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:21
Helouuuu.......smile113malo me je već i sramota da imam drage goste a meni ni traga ni glasa a još manje slikama...... hvala svima na posjeti evo Proljećence je čak obnovila i klupu u jesenskom izdanju da možete odmoriti Wink.
Breze se još uvijek zelene ali još malo pa oblače žutu haljinu.....Hug
Ne znam ni sam s čime da počnem da li sedumi ili anemone....... možda najbolje sa grotama one su ionako zaštitni znak haciende Big%20smile
Svaki dan kiši ali ja uživam u jeseni i u bojama i to turbo...turbo... Wink
 
Krenimooooo.............
 
 
 
 
 
I jedna meni jako, jako lijepa Heart
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:26
Njihovo veličanstvo SEDUMI, naravno ne znam imena ali u toj ljepoti to je tako nevažno....................
 
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:28
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:30
 
sedum šmrcko
 
Sedum Domingo
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:35

Jesenske šumarice ili japanske anemone..............

Honorine

 
Honorine i Tija
 
 
 
 
Tija - tako je ja zovem jer mi naša Tija nije znala reći pravo ime Wink i neću mjenjat jer joj baš tako i paše......
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:37
Pamina, u gužvi sa nevenima
 
 
Septembarcharme
 
 
I meni najljepša Serenada Heart
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:45
Detalj iz vrta - kruga
 
 
i stolić-gljivić kraj ljuljačke
 
 
Ima još lijepih detalja u vrtu...procvali su asteri niski i visoki, ljubičaste se ljetni čempresi, niske dalije su sad najljepše, kadifice, lantanine pacifičke krizantema, ukrasne trave su u top formi........a u konobi tropine i mošt vre.....još malo pa fešta od mladega vina Big%20smile.....bit će vina i bevandi ......... ajme ča volin jesen Hug
 
Sljedeće javljanje zakazujem čim stane kiša.....evo,evo već sunce sveti  Big%20smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:50
Korjenčice, bravo za slikice! Zaista su sedumi prekrasni, anemonice također - a najviše mi grote zapele za oko - one zaista jesu lajt motiv tvoje krasne hacijende!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 12:54
Anaida, vidiš kako su Septembarcharme nježne Embarrassed, najnježnije od svih, u tvom će vrtu bit još ljepše Hug
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 13:14
Evo me, vratila sam se samo da ti kažem da su ti sedumi za 10!!!
I anemmone i ...ma sve mi je lijepo kod tebe to znaš!!!Smile
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 18:24
ovaj kaktus na prvoj slici izgleda fenomenalno a  jesenske šumarice baš predivno cvjetaju sve pohvale za tebe korijenkosmile95smile106
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 19:12
 Kombinacija kamena i seduma me uvjek ostavi bez daha , a onaj kaktus me ostavio i bez daha i bez teksta.smile55
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 19:33
Korjenčice, napokon sam uspjela pregledati adnjih nekoliko strana (kasnim puno) i oduševljena sam  smile39
grotama i sedumima, filmićem, a anemonama se samo mogu smile211
bravo draga, čekam novi filmić Wink


Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:22
Grote,sedumi,anemoneClap
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:27
preljepo sve a onaj lopatar mi je pre dobar i one narandžaste kane njih sam imao al mi gomolj nije opstao preko zime mada sam ju spremio.....
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:30
Curke hvala na pohvalama Big%20smile, sedume stvarno jako volim i imam ih dosta vrsta a najljepši su mi visoki. Jedino što svjetlo lila i čisto bijeli kratko traju a šatirane još uvijek čekam da se rascvatu oni su najzadnji......
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:32
Nije ni čudo da ti se jesen sviđa kad je kod tebe ovako prekrasno LOL Anemone su tako lijepe i graciozne, o grotama ne treba ni govoriti, mlječika u kamenu je baš fora, a sedumi su meni iznenađenje koliko ih ima u različitim bojama. Ovo je bilo smile120 
život je more
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2010 u 20:35
Ovi sedumi i japanske šumarice opasno obaraju s nogu!smile211

Nadam se da će jednom i meni zalutati kakav višak! Embarrassed
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 109110111112113 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.