Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:22
Hvala ti draga Lili na posjeti, pohvali i informaciji .??%20-%20??%20-%20tb...a ja tebi upućujem veliku čestitku za tvoj uspjeh! Bravo! Nije to mala stvar!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:34
Nije me bilo 2 dana kod tebe u šetnji a ti opet imaš hrpu noviteta..pa neznam odakle krenuti, hibi, nolina..mačuhice, sve ti je predivno.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:52
ovaj hibi je pravi ljepotan Thumbs%20Up
ja muku mučim da moj procvate...valjda ću i to doživjeti Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 11:56
Htjela sam odmah ispraviti Bergenijin netočan navod, ali vidim da si ti to već učinila. Neka TM uživa u slavi, njegova se misao prenosi internetom, već sam puno žutoljubaca nasmijala njegovom forom.
A
hibi, malo je abšisal? Svejedno je lijepWink.
 I,da, skužila sam avatar, ali sam zaboravila napisati, superSmile
Na vrh
Lili 68 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lili 68 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:23
Hvala ti Flavia na cestitki!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 13:29
svaki put kad navratim, nešto novo kod tebe, mačuhice, hibi....stvarno lijepo! kad ti stigneš sve to srediti?Smile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 14:33
Hibi ima predivan cvijet,nadam se da bu tak i moj jednog dana cval .
Kak ne,avatar smo primjetili ali ti nas svakodnevno "bombadiraš" novim cvetekima tak da nam pamet stane i mi više niš neznamo.
Ja onda ljepo idem spat i sjetim se da ti nisam iskomentirala avatar.
Veliki pusek Benu,stvarno je pravi i lijepi pesek .
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 14:35
Stvarno je predivan hibi i nema veze što nije žuti, vidim ja da ćeš se i ti zaljubiti u hibije smile64
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 14:48
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Bromi, kak možeš reći da si dosadna...pa normalno je da smo "znatiželjni"....LOLWink

 
...evo....slike nisu baš vrhunske jer je slikano sad s blicom...ali za prvu silu budu dobre....
 
...moja Nolina koju mi je nedavno kupio MM

 
"Slonica Nelica" već ima nogicu ko mali slonić LOL

 
a ovo je njezina etiketa Beaucarnea Recurvata - Nolina

 
 
----------- kako bi još valjalo da kupi i nama koji bi je željeli imatismile96

Edit by Zvjezdana: Nepotrebno quotanje slika
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2009 u 16:52
Draga moja kod tebe bome puno noviteta,nolina je predivna,hibi je pun pupoljaka,a one viseće maćuhice su za 10!!!smile93
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 00:15
E,pa ,draga moja,ja sam prvo primijetila tvoj novi avatar.Ben ti je pravi prekrasni bilder,progutat bi mogel mojega bez da ga prožvače.
cvećeko je isto prekokrasno,hibi je baš fora,još nisam vidla ovu boju.A nolina-moja patnja-nikak mi nejde kućno.
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 00:24
Joj Rain, moj ti je Ben relativno dobroćudan prema ostalim pesekima....osim prema onim malim koji su živčani...obično je situacija da oni njega napadnu pa se on mora branit....ima tu u susjedstvu jedan pekinezer živčani...taj kad vidi Bena odma se zaskakiva ko frajer na njega...a ovaj bogec, zna da nesmije ništa pa se povuče....a vidim mu na faci da bi ga smlavio sam tak...smile96
Za hibi, nemrem vjerovat da ti nisi vidla nekaj....pa ti sve znaš i sve si vidla...tak si ja nekak mislim....Cool
...a nolina.....pa di piše da meni ide....to kućno...to bumo tek videli....to mi je MM nedavno donio....Tongue
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 00:43
Minimode, hvala ti draga na posjeti...a kako stignem...pa moram priznati (a već sam i priznala nekoliko puta na ovoj temi) da ja ne radim sve sama, sveki i ja radimo zajedno, onako u kompi, koliko god to nekom čudno zvučalo....LOL
Štefi, hvala na pohvali! Smile
Konti, niš ne brini, bude ti procval hibi, samo nek bude na toplom...tak sam i ja napravila po savjetu iskusnijih forumašica i cvjetovi su se otvorili! Wink
Sara, si vidla kak je hibi abšisal.....ali dobro, nije tak niti loš...malo je drugačiji...pa je valjda zato i interesantan. A možda mu se i ne sviđa ono žuto-muto...LOL
Štefek, naravno da bude cval...samo ak se primi .LOL...hvala za pohvalu za Bena...drago mi je da ti se sviđa....mi ga računamo pod člana obitelji.
Bromi, nije hibi loš....daleko od toga....ali nismo još niti u fazi veće simpatije nas dvoje....to sveki "nanaša" LOL po kući i traži im najpovoljnije mjesto, da se možda ne bi smrzli na sobnoj temperaturi od 25 stupnjeva, siročići!LOL
Niho...rekao je MM da će svima kupiti tko god želi, samo kad dobije na lotu....LOL
Lika....hvala na pohvali....a maćuhice...i mene oduševljavaju jer su baš posebne....danas sam ubola još par bijelih visećih i neke ljubičaste sa žutim i ljubičaste sa ljubičastim....jedva čekam da se to malo razraste... Cool
 
Svima vama veelika pusa! smile79
 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 01:43
Dugo me nema na tvojim stranicama,ali kad god dođem ljepote ne fali...Maćuhice su ti prekrasne, takve viseće još nisam vidijela....Tvister ti je prekrasan također i predivno cvjeta.Moj se nije uspio ukorjeniti morati ću pokušati ponovo.Ima još puno toga za pohvalu jer kod tebe je uvijek sve za 5.....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 07:15
može slike tih bijelih maćuhica? Meni su one najljepše uz plave-aj budi srce pa ih stavi
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:09
Hana jel se tebi više sviđa plavo-bijela ili bijelo-plava kombinacija mačuhica???
 
Hibiskusi su ti prekrasni, i da nisam nigdje iskomentirala avatar, pas je prekrasan a fotka je odlična, tako uzvišena, ostavlja snažan dojam.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:15
Tija ti to mene zezaš? U principu ti dođe na isto kad su samo dvije boje,ovisi koje više staviš-ja bih ovaj put bijele ali...............
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:18
ma što bi te zezala samo te pitam da li ti je draži Dinamo ili Hajduk? (to su ti te kombinacije dresova)
 
Flavia oprosti ali nisam odolila, mislim da joj treba doza smijeha.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:26

 Nek je veselo draga Tija, ma nemam ti kaj opraštat.....smile96...hvala na pohvali za Bena i fotku...nisam ja fotkala...nego MM...

 
Hanić, budem pofotkala poslije...nisam htjela jučer jer su bile malo u komi nakon presađivanja, nadam se da će danas biti u malo boljem stanju!...kad smo kod plavih...kupila sam i plave...onak neka agapanthus boja....nisu viseće, ali sam ih isto posadila u viseću posudu....budeš vidjela poslije.....Hug
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:32
ja ti ne navijam za nikog - moj sport je golf,ne zato jer je fenci nego malo lupiš lopticu pa se sa autekom otpelaš do rupe....uglavnom bez naprezanja

a mačuhice jedva čekam,takve bi i ja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 124125126127128 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.