Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 147148149150151 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 03:14
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:


...divno je u tvojem vrtu draga Jagoda, mimoze me uvijek posebno razvesele[IMG">http://dl6.glitter-graphics.net/pub/2030/2030296etufjbfu1c.gif" />

Draga Sara hvala ti...Ja isto volim mimoze, divno mirišu i njihovo žutilo najavljuje proljeće. One pomalo završavaju a kreće mi forzicija isto lijepa biljka žutih cvijetova...






sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 10:19
Clap

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 16:46
predivno!jedva cekam da vidim rascvetani bozurWink
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 19:02
Tvoje kamelije nikog ne mogu ostaviti ravnodušnim! Mimoza je također predivna.
Da li je tvoj Dracunlulus vulgaris posađen u vrt i da li je otporan na niske temperature.Ja sam moju lukovicu jesenas izvadila i tek sam je prie par dana ponovo posadila u saksiju. Nisam smijela rizikovat da je posadim
u vrt.i ostavim preko zime vani.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 21:33
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />[IMG]http://i647.photobucket.com/albums/uu200/jagoda_2009/Cvije1070eivrtuo17E0ujku2013097_zps17bcd3ab.jpg" />





Mari hvala na čestitki. Vidim da voliš ljubičice, a ja također.Sad ih je moj novi vrt prepun...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 21:36
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

predivno!jedva cekam da vidim rascvetani bozur[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />





Gio hvala ti na posjeti. Mogu ti reći da i ja jedva čekam cvijetove božura...Nakon ovoga krenuti će oni zeljasti posađeni lani. Nadam se da će me obradovati reznobojnim cvijetovima... [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />
sutra je novi dan
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 23:15
Predivne kamelije. Stvarno su posebne. ClapMislim da i ja imam komadić tvoje hardenbergije.  Wink
život je more
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2013 u 23:22
O kako je lijepo proljeće u tvom vrtu, užitak za oči i dušu.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 00:06
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Tvoje kamelije nikog ne mogu ostaviti ravnodušnim! Mimoza je također predivna.
Da li je tvoj Dracunlulus vulgaris posađen u vrt i da li je otporan na niske temperature.Ja sam moju lukovicu jesenas izvadila i tek sam je prie par dana ponovo posadila u saksiju. Nisam smijela rizikovat da je posadim
u vrt.i ostavim preko zime vani.


Draga Tikvić hvala ti za komplimente...Moj Dracundulus je u vrtu, ovo je druga godina. Ne vadim ga ostaje u zemlji. Biljka jako lijepo izraste, ali cvijeta nije bilo. Nadam se da će me ove godine obradovati...Je li tvoj cvijetao?
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 00:11
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:


Predivne kamelije. Stvarno su posebne. [IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />Mislim da i ja imam komadić tvoje hardenbergije. 






[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />


Draga Lantana hvala ti što si svratila i pohvalila moje kamelije.One su stvarno posebne i zaslužuju komplimente...Možda ćete ih vidijeti i u Večernjaku jer su najavili da će doći i napraviti reportažu...
O baš mi je drago da imaš komadić moje hardenbergije...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 00:17
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





O kako je lijepo proljeće u tvom vrtu, užitak za oči i dušu.


Anabistrica hvala što si svratila..Nadam se da ćeš jednom u živo doći u moj vrt, možda kad bude RI-ZG kava...
sutra je novi dan
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 09:45
Ovog jutra sam došla ne samo po miris mora i lepote u tvom vrtu već i da ti zahvalim na svakoj podršci i lepoj reči koju si uputila, na svakom lajku, pogledu, pohvali i radovanju. Svako dobro ti se milion puta dobrim vratilo! 
Hvala na svemu, PRIJATELJICE sa velikim SRCEM !
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 20:24
Nadam se i ja, rado bi vidjela kamelije, do kada cvatu?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2013 u 23:48
Draga Jagoda , kamelie su ti prekrasne ali ja moram priznati meni je i mimoza prelijepa !     happy%20spring%20emoticon 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 00:48
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Ovog jutra sam došla ne samo po miris mora i lepote u tvom vrtu već i da ti zahvalim na svakoj podršci i lepoj reči koju si uputila, na svakom lajku, pogledu, pohvali i radovanju. Svako dobro ti se milion puta dobrim vratilo! 
Hvala na svemu, PRIJATELJICE sa velikim SRCEM !



Draga prijateljice Mimar hvala ti na ovom postu, koji mi je uljepšao dan...Toliko lijepih riječi na jednom mjestu već davno nisam pročitala...Hvala ti iako se pitam čime sam to zaslužila? Nisam ništa specijalno učinila, samo sam ti dala podršku u teškim trenucima, koji su sada ostali iza tebe..Velika mi je želja upoznati te u živo, što će se nadam, jednom i dogoditi...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 00:51
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Nadam se i ja, rado bi vidjela kamelije, do kada cvatu?


Draga Anabistrica kamelije cvjetaju negdje do maja, nadam se da ćeš možda uspjeti vidijeti još neki cvijet..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 00:59
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Draga Jagoda , kamelie su ti prekrasne ali ja moram priznati meni je i mimoza prelijepa !     [IMG]http://www.sherv.net/cm/emo/happy/happy-spring-smiley-emoticon.gif" alt="happy%20spring%20emoticon" /> 






Draga Gute, hvala ti na posjeti i pohvalama. Mimoza je stvarno posebna ali još malo i gotovo za ovu godinu. Kamelije, zimske ljepotice još cvjetaju i još će sigurno mjesec dana, tako da dugo mogu uživati u njihovim lijepim cvijetovima...Zbog toga ih volim imati
sutra je novi dan
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 19:01
Mimoze, kamelije pravo proljeće kuca na vrata, preeeljepoThumbs%20Up
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 23:09
Ni moj još nije cvijetao!!! Ne znam koliko je star,gomolj sam dobila prošlog ljeta.Obzirom da je prilično velik, možda me i obraduje ovog ljeta!!!!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2013 u 02:09
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

Ni moj još nije cvijetao!!! Ne znam koliko je star,gomolj sam dobila prošlog ljeta.Obzirom da je prilično velik, možda me i obraduje ovog ljeta!!!!


Dakle ni tvoj nije cvjetao...Sad nam je nadati se da će nam procvjetati..Držimo si palčeve
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 147148149150151 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.