Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 147148149150151 176>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 22:15

A pogledaj molim te kako se Slavonsko Baranjska ekipa oglasila s komentarim, imamo tek jedan dan snijeg i već čeznemo za jugom, joj joj joj

Draga aralija, dom si za Božić ukrasila baš onako kako treba i kako dolikuje tom blagdanu, a jaslice su ti posebne, meni sve jako lijepo Heart
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:25
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Prekrasna jelka,jaslice
i vanjska dekoracijabdijenje
Još samo fali malo snijegasmileyza potpuni doživljajWink
 
Miskice stvarno fali malo smile167 da ugođaj bude potpun
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:34
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Baš lijepa gužvica na zimovanju! smile55Jaslice su predivne, posebne! smile71
bugice ovo je samo dio koji se smjestio na vidnom mjestu a jaslice sam slagala kamenčić po kamenčić pa stradala koljena ali se ne žalim volim neobično
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:39
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

prekrasno..sam pogled na njih povrsan da je ostaje bez daha a jos kad bi u svaku teglicu pogledali imalo bi se sto vidjeti....odlicno...smile55
 
Draga teglicu po teglicu slikat oduzelo bi malo više vremena a u ove dane sam malo u škripcu, više sam u kuhinji, svi nekako više očekuju miris sarmi, pašticade, cimeta, kčinčića ......itd.itd
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:44
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Ugrijala sam se malo u tvom vrtu. Lijep je božični ugođaj, ali pogled na tvoju klementinu me oduševio!smile79
 
Ja bih se rado ugrijala malo uz vruću čokolladu (vino baš i ne volim) na snijegu, a klementina rodila ove godine da se svi zasitili plodova pa sad onako usput kad se prođe čupne se jedna za osvježenje
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2014 u 23:50
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Draga moja, a da ja tebi pošaljem moju zimu i snijeg i lopatanje i.... a ti meni svoju zimu i klementinu???
 
ha, ha, ha, da se mjenjamo. Ja tebi buretinu (kod mene se toliko i ne osjeti vjetar) sad je +4 ali osjet hladnoće je daleko veći, a ti meni malčice snijega i onu tišinu i škripanje pod nogama, ma i malo lopatanja bi podnjela, a klmentinu nedam stvarno je mirisna (kad je čistiš cijeli boravak miriši) i ukusnaWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 00:06
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


A pogledaj molim te kako se Slavonsko Baranjska ekipa oglasila s komentarim, imamo tek jedan dan snijeg i već čeznemo za jugom, joj joj joj

Draga aralija, dom si za Božić ukrasila baš onako kako treba i kako dolikuje tom blagdanu, a jaslice su ti posebne, meni sve jako lijepo Heart
 
Bucka stvarno Slavonsko Baranjska ekipa želi na more, ali ovdje nije južina već buretina a vjeruj ona je joj, joj, joj. Ja bih ipak mali bjeline i tišinu koja ona donosi sa sobom.Ma mi smo naučeni da nam snijeg dolazi nakon 4-5 godina pa ćemo još čekati godinu dvije.
 
Svake godine dom ukrasim drugačije, ove godine srebreno valjda prizivam snijeg ali...... možda dogodine neka druga boja pa snijeg ipak padne. Jaslice sam slagala kamenčić po kamenčić . penzić ima vremena, i mene je iznenadilo kakav je efekt postignut. Mali problem je što maca voli šutat kamenčiće pa se nađu po cijelom dnevnomLOL
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 00:24
 
 
 
 
pozdrav od mojih anđela
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 07:57
E, a ja se ne bih mijenjala za buru - radije sam na snijegu u ove zimske dane. Ajde, ljeti je još i podnesem, ima je kao u priči jer ljetujemo podno Velebita... zna biti i tad hladno, pa se neki čude- joj nosiš dugi rukav... e, nosim jer sam se jedno ljeto doslovce smrzavala uz kišu i buru tri dana neprestano... Ali, sve ovo što pišem, aralija i curke s mora znaju... to je više onako moj monolog... 

Prelijepu zbirku anđelčića imaš, draga moja! Heart Uostalom, kod tebe mi je sve prelijepo... 
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 09:07
Predivnim dekoracijama si dočekala Božić ove godine, jaslice su me oduševile, prepune sitnih detalja, lijepo složene. Odavno sam se zaljubila u tvoje anđelke. U njima vidim sve što nedostaje današnjem svijetu: mir, ljubav, prijateljstvo, poniznost, zadovoljstvo.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2014 u 23:22
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

 
ha, ha, ha, da se mjenjamo. Ja tebi buretinu (kod mene se toliko i ne osjeti vjetar) sad je +4 ali osjet hladnoće je daleko veći, a ti meni malčice snijega i onu tišinu i škripanje pod nogama, ma i malo lopatanja bi podnjela, a klmentinu nedam stvarno je mirisna (kad je čistiš cijeli boravak miriši) i ukusnaWink

Kod nas je samo -15, uz hladan sjeverac, tako da bih i tvoju buretinu podnijela..... a snijeg nikada nisam voljela, ni kao dijete. Tako da tvog supruga pomalo i razumijem.
Da... što se klementine tiče, ma nisam ti ja htjela cijelo stablo, pa kud bih s njim!!!smile68
Dala bih ja tebi ovu moju snježinu za koji plod, tek toliko da si dušu zamirišem LOL

A za sada ti šaljem samo smile79
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2014 u 14:25
Pa tu se krije još jedna lijepa kolekcija,anđeli!!!Prekrasno ukrašene jaslice,a klementine,moje omiljeno voće,baš lijepo izgledaju.Ja ti poklanjam ovaj moj zimski ugođaj i 35 cm snijega i -15 jutros.Nije da volim buru,ali kod vas je ipak ugodnije.Zato su ti sukulenti uvijek tako lijepi.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2015 u 17:19

Jako mi se sviđa tvoja kolekcija anđelčića, i ja ih jako volim...divne božićne dekoracije!

Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2015 u 17:37
I meni se je sve jako jako dopalo , predivno !       
                                                                                            
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 09:32
jako lijepo...bravo za andjelcice...jesi ih sama pravila? ma i da nisi prekrasnan ugodjaj...

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 16:59
Najprije SRETNA NOVA svim mojim dragim gostima na ovim skromnim stranicama, a da bi ostalo u skladu samo kako je već viđeno kod mene je ove godine sve u srebreno-bijelom pa evo još dva detalja
 
vijenčić na vratima
 
 
 
i mali aražman na stolu
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:02
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

E, a ja se ne bih mijenjala za buru - radije sam na snijegu u ove zimske dane. Ajde, ljeti je još i podnesem, ima je kao u priči jer ljetujemo podno Velebita... zna biti i tad hladno, pa se neki čude- joj nosiš dugi rukav... e, nosim jer sam se jedno ljeto doslovce smrzavala uz kišu i buru tri dana neprestano... Ali, sve ovo što pišem, aralija i curke s mora znaju... to je više onako moj monolog... 

Prelijepu zbirku anđelčića imaš, draga moja! Heart Uostalom, kod tebe mi je sve prelijepo... 
 
Bugice draga e znam da me razumiješ, jer kad bura hara bolje joj se maknuti s puta, privid hladnoće (iako ternometar to ne pokazuje ) je jeziv. Anđelići se skupljaju godinama s advenskih putovanjasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:07
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Predivnim dekoracijama si dočekala Božić ove godine, jaslice su me oduševile, prepune sitnih detalja, lijepo složene. Odavno sam se zaljubila u tvoje anđelke. U njima vidim sve što nedostaje današnjem svijetu: mir, ljubav, prijateljstvo, poniznost, zadovoljstvo.

 
Draga moja ove godine imala sam više vremena za detalje iako se čudim samoj sebi jer vremena nikad dosta , mislim dok sam radila da sam imala više vremena, možda privid ali?????, anđeli su mi tiha patnja , pa sad sam sebi u starim danima priuštila to zadovoljstvosmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:15

Kod nas je samo -15, uz hladan sjeverac, tako da bih i tvoju buretinu podnijela..... a snijeg nikada nisam voljela, ni kao dijete. Tako da tvog supruga pomalo i razumijem.
Da... što se klementine tiče, ma nisam ti ja htjela cijelo stablo, pa kud bih s njim!!!smile68
Dala bih ja tebi ovu moju snježinu za koji plod, tek toliko da si dušu zamirišem LOL

A za sada ti šaljem samo smile79
[/QUOTE]
 
Draga vjeruj i ovdje je izgledalo kao - 15, a kako danas izgleda klementina nemoj ni zamišljat, puna plodova a lišće izgleda kao da ga je netko prolio vrućom vodom a to možemo zahvaliti soli koje bura donosi s mora, jučer i danas samo perem posolicu. Kada hodam oko kuće mislim da je pala kiša i sve se kliže a ono se sol rastopila kao da smo na autoputu koje je ralica zasula solju, eto oprani trotoari, živica, voćke, cvijeće, srećom toplo pa se brzo posušilo pa se nadam da neće biti veće štetesmile79
a klementine mirušu i poslije svega baš za dušu
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2015 u 17:22
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Pa tu se krije još jedna lijepa kolekcija,anđeli!!!Prekrasno ukrašene jaslice,a klementine,moje omiljeno voće,baš lijepo izgledaju.Ja ti poklanjam ovaj moj zimski ugođaj i 35 cm snijega i -15 jutros.Nije da volim buru,ali kod vas je ipak ugodnije.Zato su ti sukulenti uvijek tako lijepi.
Draga zbaš koliko volim zimski ugođaj (za razliku od mojih u kući) ali vjeruj ovakvu buretinu nisam osjetila od kada sam se uselila u kuću, u sred noći sam se dizala skupljat ono što je letjelo oko kuće što mog sto sudjedovog. Anđeli prikazani su samo dio kolekcije koju posjedujem, (ne volim pretrpanost) skupljaju se godinama i svi su doneseni s advenskih putovanja diljem Evrope, netko donosi krpice a ja anđelesmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 147148149150151 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.