Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 149150151152153 159>
Korisnik
Poruka
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 08:51
bila sam u šetnji.tu se već stvarno ima šta vidjeti.zadivljena samThumbs%20Up
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2013 u 14:49
 Draga Jagoda iako je tvoj vrt izuzetno lijep i bogat raznovrsnim biljkama, ja ipak moram izdvojiti kamelije. Spravom možeš nositi titulu "Dama s kamelijama"!!!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 00:46
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

ma sve ti se iskazalo a ljepotice kamelije kao šlag na torti!





Draga Antonija hvala ti što navraćaš u moj vrt i hvala na komplimentima. Kamelije su se baš iskazale. Još malo i biti će pretoplo za njih . Sva sreća da su moje na sjevernoj strani gdje sunce ne prži..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 00:58
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

lijepo i rascvjetano,neznam sta bi izdvojila kad je sve lijepo..ona puzavica kojoj ne znas ime ,imam je i ja..mislila sam da je to neka puzava kopriva,ma sto god da je lijepo je 





Hvala ti Kamenjar što dolaziš u moj vrt.Ona puzavica baš naliči koprivi. Možda se netko nađe pa joj saznamo i ime. Jučer sam vidijela da je počela i cvjetati...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:01
Originalno poslano od člana JEKA FRA JEKA FRA napisao:





setam i uzivam      kamelije su predivne [IMG]smileys/emot165.gif" height="97" width="99" align="absmiddle" alt="smile113" />


Hvala ti Jeka Fra!!
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:05
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Baš sam uživala u ljepoti tvog vrta.


Hvala ti draga Kamelija i drago mi je da si uživala u mome vrtu.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:06
Originalno poslano od člana Monna Monna napisao:

prekrasno jagoda[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />






Hvala ti Monna!!
sutra je novi dan
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:08
Često navirujem kod tebe ,ali se ne javljam .
O kamelijama ne treba trošiti riječi-same sve kažu Srdašce je baš srdačno!
       
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:15
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Kamelije su prekrasne, toliko lijepih nijansi boja imaš, prava kolekcija. Imaš interesantne narcise, neke kombinacije nisam ni vidjela. Aubertija koja  raste iz kamena - izvrsno [IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />


Draga Lantana hvala ti na posjeti i pohvalama. Kamelija imam priličan broj i to je već sada jedna manja kolekcija. Nisam ni znala da imam tako interesantne narcise. Lani u Pordenonu sam kupila jedan najlon lukovica i to je dio toga...Aubretiju sam posadila u pukotine kamena i jako lijepo izgleda, dobro si to primjetila...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:20
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





S lijepim buketićem si započela, a kraljevskim cvijetom završila. Hvala. Ma i ono između je prekrasno, naročito narcise i šeboji. Barem meni. Valjda ćeš slikati peruniku u cvatu da je vidimo.


Anabistrica hvala ti puno na lijepim riječima. Naravno da ću slikati peruniku, odnosno sve perunike jer imam jako lijepih primjeraka. Naročito se veselim onima dobivenih od Muhlenbergije. Vidim da su im se cvijetne stapke počele pojavljivati, pa će uskoro i cvjetati...Biti će to raj za oči
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:23
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

prekrasni narcisi [IMG]smileys/smiley20.gif" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" /> Ovi su sigurno iz Pordenone.... Woow!![IMG]http://i647.photobucket.com/albums/uu200/jagoda_2009/Proljece%20%202013/Cvije1070eivrtutravnju2013199_zps00ca4fc5.jpg" />Ma sve za desetku.....proljeće na širom otvorena vrata [IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />





Korjenko hvala ti na posjeti. Naravno ovi ljepotani su iz Pordenona, ali sa lanjsko izleta. Drago mi je da si bila nedavno kod mene u vrtu i da si ih vidijela u živo...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:28
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Baš si mi uljepšala jutro ovim tvojim krasnim i mirisnim sličicama !!  Kad ću biti danas vani fizikalac, njihove slike će mi se vrtiti mislima !!





Hvala ti Free što si svratila u moj vrt. Drago mi je da su ti moje sličice uljepšale jutro
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:30
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:





Danas ću valjda vidjeti uživo, prije kave [IMG]smileys/emot134.gif" height="63" width="65" align="absmiddle" alt="smile79" />


Miro hvala ti što si svratila ovdje u vrt, ali i što si bila sve to vidijeti u živo.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:32
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Prekrasna proljetna raskoš


Hvala ti Moon . Nadam se da ćeš i ti uskoro doći u moj vrt i sve to vidijeti u živo...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 01:34
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prelijepo [IMG]smileys/emot127.gif" align="middle" />



Hvala ti lijepa Mali kaktus!!
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 02:12
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Nema, nema, a onda , e što onda divota od koje zastaje dah,[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot25.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile141" />


Hvala ti Aralija. Dobro si primjetila da me dugo nema. Nije da nism namjerno dugo dolazila. Jednostavno ne stižem...Osim toga kad bi stalno bila tu dojadila bi vam...Ovako se skupi puno materijala kojeg vam prikažem
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 02:18
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

bila sam u šetnji.tu se već stvarno ima šta vidjeti.zadivljena sam[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />


Draga Ajma samo ti dođi i prošetaj, pregledaj moje biljčice...Drago mi je da ti se sviđaju..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 02:21
Originalno poslano od člana tikvić tikvić napisao:

 Draga Jagoda iako je tvoj vrt izuzetno lijep i bogat raznovrsnim biljkama, ja ipak moram izdvojiti kamelije. Spravom možeš nositi titulu "Dama s kamelijama"!!!


Draga Tikvić hvala ti što dolaziš u moj vrt. Hvala ti na lijepim riječima. Kamelije su moj zaštitni znak i drago mi je da ti se sviđaju.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 02:29
Originalno poslano od člana vijolica vijolica napisao:

Često navirujem kod tebe ,ali se ne javljam .
O kamelijama ne treba trošiti riječi-same sve kažu [IMG]smileys/emot120.gif" align="middle" /> Srdašce je baš srdačno!
        [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />


Draga Vijolica hvala ti što često naviruješ, a povremeno se i javiš..Drago mi je da ti se sviđaju kamelije i srdašce Kada ćeš ponovo u Rijeku? Ako dolaziš, obavezno se javi da te malo odvedem u vrt ...
sutra je novi dan
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2013 u 23:44
E moja ti,ja ti u Rijeku dolazim baš kad moram i uvijek pratim nekoga.
Kad budem dolazila sama obavezno će se javiti da uživo vidim tvoj vrt
           
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 149150151152153 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.