Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:27
Bog prijatelji moji. Sada kad sam u vikendici, nedostaje mi moje dvorište u Rijeci, ali u nedjelju sam već doma, pa za tri dana uvijek bude nekih promjena.
 
Mali kaktus, svako jutro kad rano siđem u svoje dvorište-vide se neke promjene i to je ono što me čini jako sretnom, hvala ti.
 
Hoya, mnogo se toga od onda promjenilo, a najljepše je naše poznanstvo i druženja, jer uvijek sam voljela cvijeće, ali sada mi to nebi tako puno značilo kad to nebi mogla podjeliti s vama.
 
Anči ove godine prvi puta imam iste tegle za kaktuse i to naletila, na  super cijenu 1,60 kn, pa sam ih kupila preko 20 i mogu ti reći da sam i sama oduševljena.
 
Vanjice generacijo, ti znaš da često mislim na tebi, još da mi jednom dođeš i vidiš moj vrt u živo, zaist bih to voljela.
 
Lantana, kad lutaš po lijepoj našoj, a to ponekad radiš, Rijeka ti i nije tako daleko. Mogu samo zamisliti kako bi naša ekipa bila sretna da te može ugostiti u našem gradu - pa računaj s tim, nije to baš tako teško izvesti.
 
Springy, Alisa, Magnolija, uvijek ste dobro došle u moj vrt i osobno kad bi mogle, možda jednom - tko zna. Hvala vam i dođite mi opet.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 10:58
Evo i mene,uživam u šetnji vašim vrtovima !
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 11:11
Uhhhhhhhhhhhhhhh u tvoj ču doć neću ni da gledam šta sve imaš smile79
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 16:16
Anastazija dobro došla na forum, i u moje dvorište, svrati ponekad.
 
Niho, ne želim te vidjeti ovdje, na ovim stranicama, hoću tebe cjelu, što prije u mom gradu, u mojoj kući i u mom dvorištu, zajedno ćemo uživati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 17:25
Draga Triša (moja imenjakinja),evo mene,šećem ja,šećem i uživam,polako ali sigurno učim (najviše problema mi radi komp,dobro i krtica u vrtu ali to je već druga priča).
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2010 u 17:40
Ima nas ima, kad se sve istog imena skupimo, napravit ćemo feštu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 17:16
Stavila sam maloprije hrpu slika i prije nego sam poslala poruku pukla veza i otišle u nepovrat.
 
No nema veze evo nakon 7 dana što ima u mom dvorištu.
 
Imam bijeli i ovaj narančasti mirišljavi ljiljan
 
 
Anemone posađene ovog proljeća iz jedne cvrećeice plave jednostruke icrvene duple
 
 
 
 
Podno ruža penjačica dižu se visoko u zrak ehinacee purpuree (kat.reine)
 
 
Jedna je i procvjetala, ali ima puno pupoljaka
 
 
Patuljaste cinije, stvarno su preslatke
 
 
Karanfili
 
 
 
Lorina nikotiana
 
 
alstromerije - Hoyine naravno
 
 
kampanula - pisalo sobna-sada je vrtna
 
 
Kostriš
 
 
Ruže
 
 
 
 
 
Lantana
 
 
Nastavak slijedi
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 17:26
Procvjetala još dva kaktusa
 
 
 
Lorini pelcerići tek nešto preko desetak cm cvatu
 
 
 
Delospermum se raširio
 
 
Duple žute gazanije od Otok
 
 
Hortenzija
 
 
Coreopsis
 
 
Jagodina lila ljepotica
 
 
Houtinija od Otok
 
 
Jasmin se penje po zidu
 
 
A uskoro će cvjetati
 
 
I za kraj nekoliko skupnih
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 17:35
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Anastazija dobro došla na forum, i u moje dvorište, svrati ponekad.
 
Niho, ne želim te vidjeti ovdje, na ovim stranicama, hoću tebe cjelu, što prije u mom gradu, u mojoj kući i u mom dvorištu, zajedno ćemo uživati.
-Cry-akobogda i vidječeš 1 svoju biljku kako mi procvijetala sve su pupovi samo eto da s e otvori i jedva čekam Wink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 17:38
Pa ovo je raj na zemljiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiismile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 17:48
Prekrasne biljke!!!! Prekrasni cvjetovi!! Posebno su mi lijepe anemone, coreopsis i ona lila ljepotica. I još jednom moram reći - stvarno je nešto posebno to tvoje malo dvorište...smile170
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 19:02
Baš je divno!Ljiljan onaj orijentalac je predivan!!I ehinaceae i ruže i sveee sveee je predivno!!!
Ona campanula je baštenska,ja sam je kupila prosle godine i bojala se ostaviti je preko zime u basti,misleci da je sobna i ona ugine u kući.Kasnije sam na netu našla da je to baštenska  biljka.Juče nisam odolila jednoj,lijepo piše trajnica za vrt!Morala sam je opet imati..

Što se tiče dolaska u tvoj vrt "uživo" nikad se ne zna!Za sada, sam tu virtualno,jakoo čestoSmile
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 20:29
Veliko cvjetno i biljno carstvoClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 21:43

Hvala svima - kod mene dobro pala kiša pa me poštedila zaljevanja, baš je fino natopila, ipak ona najbolje zalije dvorište.

Dođite mi opet  - baš vam se veselim.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 21:57
Ja sam do malo prije zaljevala,nek oblaci stignu i do mene da se ne mucim
Vrt je u punom sjaju,svega ima,a najvise mi se svidja Ehinacea, Alstromerije,plava anemona,Coreopsis i Jagodina lila ljepotica
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 22:18
Lako kod tebe tako krasno sve kad ti kiša padne kad poželiš! Šalim se........... Drago mi je da je kod tebe padalo........kod mene se to ne bi moglo nazvati kišom..............dvije kapi i ništa više!
P.S. Vrt je uistinu čaroban!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 23:51
može li bolje i više
karanfili ovi vrtni su mi simpa
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 00:14
Triša evo me malo kod tebe da vidim raskoš....Danas je palo nešto kiše pa će biti raskoš još veća i ljepša,  jer ova sparina je bila stvarno grozna i za vrt i za nas....Preljep ti je vrt i sve ti lijepo cvjeta.Super da su ti procvjetale Hoyine alstromerije.Ja s njima nemam sreće, posadila sam Hoyine, tvoje-Hoyine i ništa nije ostalo živo. Kupila sam na Flori  skupa sa Bergenijom jednu teglicu i čini mi se da će biti ok jer ima pupove....Moram ti napisati ime za onu lila ljepoticu,zove sa angelonija smile169(nadam se da sam dobro upamtila) ....
sutra je novi dan
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 00:33
Uvijek se iznova iznenadim koliko cvijeća imaš u malom dvorištu. Ruže su ti prekrasne, moje napale neke boleštine, a ne mogu prepoznati koje.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 00:42
Hej, još malo pa ćeš morati proširiti dvorišteWink pa svašta tu ima i sve je već u cvatuClapClap
 
Ona lijepa  mala plavo/biijela biljčica ti je Nicandra. Nadam se da se ne ljutiš što sam te ispravila

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,360 sekundi.