Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali vrt - moja dva kvadrata
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali vrt - moja dva kvadrata

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 176>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 21:21
aralija,vidim da če i vrtić u sjeni biti smile120kao i sve drugosmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 18:00
Aralija, držim fige da zakorjeniš fortenziju, ali bilo bi lakše da na jesen pošalješ reznice, kada otpadne lišće !!  Ako je onda bocneš u teglicu, u proljeće obavezno se zakorijeni !!  Ja koristin ravne grane hortenzije kao držaće za cvijeće kada ga unesem, i do proljeća svaka propupa i zakorijeni se !!

Kao prvo, na cifu zaboravi na Vi, sve smo na ti !!  Znam, teško se tako nekome nepoznatome obračati ali sve nas dijeli ista ljubav prema cvijeću pa se onda i lakše pređe na ti !!

Hvala ti, lijepo je ćuti da te netko oslovi sa "učiteljica" ali svi mi učimo, jer tako malo znamo !!

Lijepi pozdrav, svratit ću uskoro !!  smile78
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 15:58
prekrasno je kod tebe,prošetala sam malo Clap
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 07:43
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 07:33
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 07:29
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 07:23
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 07:18
stvaranje vrtića u sjeni
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 22:47
Free Vama dugujem poduži ogovor ali nemam riječi kojima bih Vam zahvalila na  posjeti jer od učitelja se da štošta naučiti. Najprije Hortenziju ći pokušati ukorjeniti pa je Vaša. Drugo dva dana nisam bila kod kuće (stigla sam prije sat vremena s otoka) i iznenadila sam se kad sam vidjela dužinu poruke. Drago mi je da vam se sviđa moj skromni vrt jer je doista skromno s obzirom na prostor koji imam ali se trudim bar malo oplemeniti okućnicu (život u stanu nije moja opcija pa ovo malo što imam sama itekako zadovoljna). Provirila sam i kod Vas a ono ponovo novitade. Zao mi je zbog Pere ako se ne varam , vratit će se njemu snaga a o cvijeću neću trošit riječi jer riječi nemogu dočarati ljepotu vašeg vrta. Slika govori više od tisuću riječismile161Još jednom velika Hvala smile169 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 22:29
dadinice hvala ti na cunjanju po vrtu, cunjaj opet.Misti-da, Flover hvala na posjeti.
 
 
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 06:43

smile227koji prizor,ovo je vrt za pamćenje,očaravajuće,svaka čast....ClapClapClapClapClapClapClap

"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 06:07
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Iz ptičje perspektive
 
Prekrasno je iz bilo koje perspektive! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 02:17
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:

Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Mali vrt a toliko cvića,i ova lipotica a tek ono na zadnjoj slikici.Njammm


Prvo sam se divila onoj tvojoj manekenki juki, pa sam spazila trešnje, pa mi je za oko zapela tvoja prekrasna cikasica, pa sam oči pasla na onoj previše rodnoj marelici ali. . . . . . . . smile94. . . . .  kad sam vidjela ovu prekrasnu hortenziju, ostala sam bez riječi  !!  Prekrasna, ukrala mi je prve znakove pospanosti i razbudila me je istog trena!!  Sve se bojim, kada sve navalimo s željama za barem jednu reznicu, cccccc, bojim se da sljedeće godine neće cvasti kao sada !!

Uh, zaboravila sam na pristojnost: Dobrodošla nam draga Aralija !!!smile169  Onda vidiš koliko me začarala hortenzija !!!

A u tvoj vrt sam navratila, da ti se pokušam odužiti na posjetama mojem vrtiću !!  Oduševili su me tvoji pužići, tako se lijepo uklapaju, da ne kažem kako su se sljubili s tvojim kamenjem i kaktusićima !!  Ako si primjetila i ja volim ukrasit teglice ili vrt, prekrasnim velikim bijelim puževim kućicama, samo bez stanara !!  Njih se užasavam !!  I sa kučicama i bez, neznam koji su mi gori !!
Fenomenalne teglice, da se nisam usudila slučajno ih zaboraviti  prekomentirati !! Jako jako atraktivno izgledaju, i one s vinkama ali i hibićima !!

Ovo kaj si nam pokazala, strašno mi se dopada, vidim zaraza bodljikavcima te već uhvatila, a za dalje se bolje cijepiti!!  Dobro da ima dosta cjepiva na policama trgovačkih centara !!

Svratit ću ponovno, da vidim kako se boriš sa napasti koja se zove "kupi me", bojim se da će ti biti jako teško, od sada na dalje, pa ti je bolje da se ni ne pokušavaš oduprijeti tom porivu, lakše ti se prepustiti i uživati u novim ljubimicama !!

Lijepi pozdrav ti ostavljam !!   
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 20:46
Samo da ostavim pozdravčić, opet sam ti cunjala po vrtu!
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 20:35
Belice jedan kupanjac je bio tvoj
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2012 u 07:04
Može, i ja plivam s tobom u mislima. 
belica,zagreb
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 20:41
Pozdrav Silvy, Dijana 7566 i Belice, na posjeti. Upravo sa se vratila s mora
i Belice sutra mislim na tebe i jedno kupanje je tvoje.smile121Samo da je hladno jer vrućine su neizdržive
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 19:54
Okupaj se u moru onda i za mene, možda mi bude lakše dočekati da se i ja bućnem. Lijepa ptičja perspektiva. 
belica,zagreb
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 10:52
Samo da mahnem da znaš da sam se motala ovuda smile113
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 10:39
aralija, dobrodošla.   

                 
Prošetala tvojim vrtom, pa da ostavim trag.
Cvijeće - hortenzije, begonije,... predivno, a tek kamenjar, super usklađeno.
Ideje sa teglicama su ti originalne Clap.
Balkon - terasa, koji kutak za odmor; cvijeće i trešnja na dohvat, sad popapane Wink.
Užitak je prošetati tvojim vrtom između cvijeća i plodova.
Veliki pozdrav  smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 162163164165166 176>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.