Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2014 u 22:57
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Karli, ovako sam i ja kad sam dobila penisetum. I to bez problema.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2014 u 20:49
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Mato Lovrak je napisao "Plava boja snijega"
a ti si vlasnica plave,žute i ružičaste boje oblaka!
Rudbekija je prekrasna!redovito šetam između tvojih oblakaEmbarrassed
Moram se ispraviti..Grigor Vitez je napisao plavu boju snijega,
a mene su smantale sve boje tvojih cvjetnih oblaka
I u magli je sve prekrasno
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 19:49











Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:01
Koliko razlicitih astera imas? Ovaj plavi je divan.
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:10
Mislim da imam oko 10 vrsta.
Ne znam na koji plavi misliš jer su na slikama dvije vrste, jedan ima žuto srce a drugi je sav čupav pa mu se središte ni ne vidi, i on mi je najljepši.
Velika želja mi je bila da imam takav bijeli, i tu želju mi je ispunila naša draga Mari.
Mari, hvala!Heart
Evo ga danas,
malo je previsok i rijedak jer ga nisam šišala pošto je tek proljetos posađen.


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:20
        

Ne samo za dvije, tri stotine godina, nego i za milion godina, život će ostati kakav je i bio; on se ne mijenja, ostaje stalan, držeći se svojih vlastitih zakona, do kojih nama nije stalo, ili bar, kojih vi nikada nećete spoznati. Ptice selice, ždralovi na primjer, lete i lete, i ma kakve misli lutale, po njihovim glavama, visoke ili sitne, oni će uvijek  letjeti, a neće znati zašto i kako. Oni lete i letjet će, ma kakvi se filozofi pojavili među nama; i neka filozofiraju kako ih je volja, samo neka lete...

                                                                                                            A. P. Čehov


Ne znam što je zbunilo bijelu forziciju i natjeralo ju da svoje cvjetne pupiće otvori na početku jeseni.

Žao mi je što neće cvjetati na kraju zime kada joj je vrijeme.


Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:23
Svaki je na svoj način prekrasan!
Moji su još u pupićima i jedva čekam da unesu malo živosti u vrt
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:29









Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:54
Slike su izazvale slom mojih moralnih vrijednosti i jednostavno nisam mogla odoljeti. Cijelu sam večerašnju "kolekciju" downloadala i stavila na laptop za pozadinu.
Prijateljica je upravo vidjela slike i pitala me da li opet pregledavam engleske vrtove. Ja sam rekla da ne, da je to slavonski vrt. Još uvijek me blijedo gleda i uopće mi ne vjeruje ! Samo govori:"Ma nemoguće !"
(Večerašnje slike su  ...  , ma šta da ti više kažem ..., impresivne !) Heart Hug
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 20:54
Mislila sam na plavi cupavi.. Ovaj novi bijeli je isto savrsen...
Sto je to s tamnozelenim listovima na zadnjoj slici??
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2014 u 22:04
Na zadnjoj slici sa tamnozelenim listovima je jedna vrsta ajuge.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 08:18
prekrasno...u tvom vrtu svakih pola sata nesto predivno za uslikati...samo da jos nesto uhvatim od tebe pa da i moje na nesto lici..hahhahah-....pusica iz nustra..
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 08:32
Ja sam pocela ponovo pregledavati tvoj vrt, od prve stranice. Ovaj put imam kraj sebe biljeznicu i zapisujem tvoje informacije o nekim biljkama, zapisujem koje biljke cvatu u isto vrijeme... Ovaj vrt, fotografije i popratni tekstovi su pravi mali udzbenik i dragocjena zbirka iskustava
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 20:00
mislila sam da me više ne možeš iznenaditi,ali opet nešto novo.što su oni cvijetići koji liče na karanfil,a imaju drugačije lišće
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 21:33
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Svaki je na svoj način prekrasan!
Moji su još u pupićima i jedva čekam da unesu malo živosti u vrt







Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 21:38
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Slike su izazvale slom mojih moralnih vrijednosti i jednostavno nisam mogla odoljeti. Cijelu sam večerašnju "kolekciju" downloadala i stavila na laptop za pozadinu.
Prijateljica je upravo vidjela slike i pitala me da li opet pregledavam engleske vrtove. Ja sam rekla da ne, da je to slavonski vrt. Još uvijek me blijedo gleda i uopće mi ne vjeruje ! Samo govori:"Ma nemoguće !"
(Večerašnje slike su  ...  , ma šta da ti više kažem ..., impresivne !) Heart Hug

                     Nije dovoljno samo živjeti- reče leptir,
                     potrebno je imati malo sunca, malo slobode
                     i malo cvijeća.
                                         H.C. Andersen


                     
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 21:47
JosipaNu

Rubensica

Ajama


SILENE UNIFLORA COMPACTA


Jastučasta kamenjarka koja voli puno sunca i suho tlo.
Cvjeta od svibnja do jeseni.
Zanimljivo je da ova biljka stvara gusti pokrov ali se grančice ne zakorjenjuju kao kod ostalih jastučastih trajnica, nego sve rastu iz jednog korjena.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 21:49
Kraljica astera!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 21:52
Jesenski vatromet astera.
Sutra je novi dan.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2014 u 22:00
Kod tebe je sve tako lijepo , kao da su te ove kishurine zaobisle !
                                                                                                                        Kuscheln und kussen bilder    
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 175176177178179 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,953 sekundi.