Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 89>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 12:28
inace mozda je korisna info ovdje da su cijene u lumosu za neke stvari osjetno jeftinije nego u chemacou :)
 
curke sa tecaja koje su mi dale tip (iz spanskog) definitivno ste upravu :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 13:03
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

inace mozda je korisna info ovdje da su cijene u lumosu za neke stvari osjetno jeftinije nego u chemacou :)
 

curke sa tecaja koje su mi dale tip (iz spanskog) definitivno ste upravu :)


To definitivnio stoji .....
Toliko sam se puta opekala da sada fino prije svake kupovine provjerim cijene na netu, i kod jednog i kod drugog
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 13:19
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

inace mozda je korisna info ovdje da su cijene u lumosu za neke stvari osjetno jeftinije nego u chemacou :)
 

curke sa tecaja koje su mi dale tip (iz spanskog) definitivno ste upravu :)


To definitivnio stoji .....
Toliko sam se puta opekala da sada fino prije svake kupovine provjerim cijene na netu, i kod jednog i kod drugog
 
 
iako, na netu vrlo cesto nisu bas "apdejtani", evo bas za kuglice znam jer su skuplje po 10-20-50... lp nego sto pise na netu. najbolje nazvat i provjerit.
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:38
inace, one boje kaj sam vam pricala - evo bas su u chemacou prodavali veliku tubu i skupa je ko vrag (one velike tube su od cca 200 ml, proguglajte postove). uglavnom, velike tube boje se u intersparu mogu kupiti za 29,90 pa imajte to u vidu. najisplativije vam je kupiti bijelu, i zlatnu (sada cete koristiti punozlatne jer dolaze bozicni ukrasi) a bijela je zahvalna jer mijesanjem jace boje dobijete nijanse koje zelite, imajuci na umu da vas je boja kostala 29,90 za veeeeeeeeeeeeliku tubu :)
 
kistici - imate full dobre a jeftine kistove za 5 kn u turbolimacu. odite u bilo koji od njih, na odjel gdje drze skolski pribor (sada je to vecinom u pocetnom dijelu jos koji mjesec jer je skola pocela). imate 5 kistova od najtanjeg (njega sam liftnula frendu koji boja figurice jer s te tri dlake ne znam kaj bi radila), do tri koja ce vam za salvetnu doci idealno. fino su mekani, ne trgaju salvete, dobro se peru, i izvrsno podnose boju. sinteticki su no kvalitetno napravljeni pa nakon svakog pranja su kao novi. :) drske su crvene ako vam to olaksava potragu.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:42
Hvala ti za ovoko dobre informacije
Jesi možda vidjela dal u Intersparu imaju slikarska platna?

Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 10:46
hippy imali su ali ne izgledaju kvalitetna. preporucam otici u bauhaus (bila su na snizenju -40% neki formati, i -50% neki formati, ne pitaj koji jer sam preletila samo u potrazi za necim drugim). baumax je isto dobar izbor jer su povoljna. kika je skupa :(
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 11:35
Ninochka da li u Inersparu i sada imaju tih boja????smile93
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 16:53

u city centru u sparu ih je bilo još i prošli tjedan, vidla sam ih ja sam tražila kartonske okviriće inače s tim bojama, sa ljepilom,lakom i krakleom sam se opskrbila isto u sparu prije dvadesttak dana kada je bilo većina potrebština za salvetnu tehniku na sniženju.

hippy imali su i slikarska platna to smo isto kupili ali na sniženju.

ja sam vam inače ančica koja voli farbati i tek je nedugo počela sa salvetnom tehnikom, i još skupljam snage da ufotkom svoje uradtke, ali biće biće kad nađem žnjoru za spajanje digitalca na kompić

zdrave i ofarbane bile...

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 16:55
dobro došla ančice i ti nam ofarbana bila Big%20smile
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 17:05
hvala, dobro vas našla
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 09:53
djurdjazg.br@inet.hr
 
tko je zainteresiran za razmjenu salveta neka se javi na gornji e-mail
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:03
proljece ima, ako nema izlozenog, ulovi neku prodavacicu da prerosta skladiste tako smo zadnji puta kupile zlatnu i prekrasnu bozicnu crvenu (ona bordo sjajna).
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 12:15
Proljeće,

ako se odlučiš skoknuti, misli i na mene jadnu iz Novog Zagreba kojoj put do Interšpada dođe ko mali izlet
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:17
Meni je skoro pa pod nosom, a možda budem vrijedna pa nešto i kupim do subote!!!
U svakom slučaju neću te zaboraviti, ne beri brigu!!!smile115
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2008 u 13:22
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Meni je skoro pa pod nosom, a možda budem vrijedna pa nešto i kupim do subote!!!
U svakom slučaju neću te zaboraviti, ne beri brigu!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot167.gif" height="54" width="60" align="absmiddle" alt="smile115" />


Imaš moj broj ....pa zvrcni kad ( ako ) budeš tamo
Na vrh
roberta View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje roberta Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2008 u 07:59

hrčak u meni je skupio puno previše slaveta, pa ukoliko ima zainteresiranih, imam slijedeće za razmjenu (od svake prikazane imam min. 10 kom. viška, pa navedite koliko kom. želite):

         
         
         
      
 
p.s. - salvete br. 2 i 15 su neke dvoslojne deblje
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2008 u 21:16
evo i mojih salveta
 
Na vrh
*Lela* View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Lela* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 22:57
ančica, ja bih od svake salvetice po dvije, ako može?
javi na pp, pa ako može, dat ću ti adresu.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 08:33
ja i dalje trazim lavanda motiv...jel tko naletio na tako nesto?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2008 u 08:46
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

ja i dalje trazim lavanda motiv...jel tko naletio na tako nesto?


Frida, jedna moja kolegica kupila je u Kauflandu papirnate maramice za uzorkom lavande...Jako ljepo izgledaju i savršene su za male vrećice jer je i uzorak manji
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.