Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 49>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:26
Radovi su ti svi prekokrasni!!!
 
A vidim da imaš i pomagačicu...bravo za mamu, i bravo za pomagačicu...
 
Vidim da i ti imaš tegle u uporabi...
 
smile141
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 10:55
Baš je zanimljiv i neobičan zadnji rad, sigurno je i tu pomagačica imala svoje prste.
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:28
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

ha ha ...kako doradom od decoupagea napraviti slikanje po staklu....



jutra su zaista pametnija...ovo naposlijetku izgleda super...neobično i baš zato je dobro što nije totalni decoupage u pitanju...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:49

jako dobra ideja i sasvim nova tehnika...smile55

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:16
Draga Lula, ovdje ima toliko galerija da jednostavno ne stignem sve pregledati temeljito i s dužnom pažnjom... Pokušavam svaki dan obići u cjelosti bar jednu galeriju i danas sam odlučila prošetati tvojom... I imala sam kaj za gledati, sve jedan rad ljepši od drugoga, a svi još k tome i tako funkcionalni. Stvarno imaš oko i sigurnu ruku za decoupage i salvetnu, i savršen smisao za uskladjivanje boja...
 
Ako bih trebala izdvojiti, što nije nimalo lako, klanjam se onom predivnom malom ogledalu s najljepše dekupažiranim suncokretima što sam ikad vidjela i, naravno, prekrasnoj boci za maslinovo ulje...
 
Klanjam se majstorice
 
No, moram još dodati da sam ostala bez teksta talentiranošću i urednošću tvoje male princeze... Doista je nevjerojatno kako krasno i sigurno radi sa svojih malih 9 godina... Sretnog li djeteta i sigurna sam, jako ponosne mame...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:40
sve pohvale tvom malom leptiriću! rad je prekrasan i čekam njezine nove radove smile75
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:48
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 Super! Dobra ti je crvena boja! Teško je pogoditi baš pravu
 
neću se hvaliti da sam ju uspijela sama napraviti, nisam. Ali sam bila presretna kad sam našla crvenu kakvu volim....Anđelka to je orient crvena....
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:52
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Radovi su ti svi prekokrasni!!!
 
A vidim da imaš i pomagačicu...bravo za mamu, i bravo za pomagačicu...
 
Vidim da i ti imaš tegle u uporabi...
 
smile141
 
Hvala na pohvali za radove. U moje i njeno ime...
Teglice u stvari jesu krive za sve....moj prvi rad je bila teglica sa zebrama....Poslije sam naletila na keramičke jako povoljno i tako je krenulo.....a sad neznam kako da prestanem...postala sam ovisna o decoupageu, sve što gledam po gradu su salvete, zgodni predmeti koje bi bilo dobro ukrasiti....smile39...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:56
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Baš je zanimljiv i neobičan zadnji rad, sigurno je i tu pomagačica imala svoje prste.
 
...ovaj puta nije...jako mi nedostaje moja pomagačica....mamino zlato trenutno je u Kopru...bori se za sebe...tamo je sada europsko prvenstvo u sttret plesovima ( kako naš narod kaže uličnim...urbanim...hip hop i ostalo). Da ju malo pohvalim...njena ekipa i ona, su u kategoriji djece, državni prvaci u malim skupinama i formacijama....čekam da se javi i čujem rezultate kako su tamo prošli....držite im fige sretnice...Wink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 19:57
Nataša moja...sve znaš....i muke po kuhinji i muke po odabiru motiva....nesmijem ni reči kako sam ju nazvala prije dorade, na što mi sliči. Hvala ti draga.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:14
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Draga Lula, ovdje ima toliko galerija da jednostavno ne stignem sve pregledati temeljito i s dužnom pažnjom... Pokušavam svaki dan obići u cjelosti bar jednu galeriju i danas sam odlučila prošetati tvojom... I imala sam kaj za gledati, sve jedan rad ljepši od drugoga, a svi još k tome i tako funkcionalni. Stvarno imaš oko i sigurnu ruku za decoupage i salvetnu, i savršen smisao za uskladjivanje boja...
 
Ako bih trebala izdvojiti, što nije nimalo lako, klanjam se onom predivnom malom ogledalu s najljepše dekupažiranim suncokretima što sam ikad vidjela i, naravno, prekrasnoj boci za maslinovo ulje...
 
Klanjam se majstorice
 
No, moram još dodati da sam ostala bez teksta talentiranošću i urednošću tvoje male princeze... Doista je nevjerojatno kako krasno i sigurno radi sa svojih malih 9 godina... Sretnog li djeteta i sigurna sam, jako ponosne mame...
 
Draga moja, hvala ti na posjeti u mojoj skromnoj galeriji i na lijepim pohvalama...za radove...stvarno to radim s velikom ljubavlju i drago mi je da sam uspijela tu ljubav prenjeti na svoje potomstvo...Drago mi je da ti se sviđa ogledalo i boca jer iskreno moram priznati da su to i moji ljubimci....Boce radim s velikim guštom i sredstvo su opuštanja, a ogledalo je bilo veliki izazov i stvarno sam uživala radeći ga.
Moje kako ti kažeš oko i smisao za boje , moram ipak zahvaliti svojim genima....jer u mojoj obitelji svi dobe jedan dio umjetničke duše, mada nitko od toga nije živio. Moji ujaci , kojih nažalost više nema, od njih posebno prvi majčin brat, dane i noći proveo je u svom podrumu...radeći slike na drvetu. U njegovom stanu nije se trebalo krečiti jer su zidovi od stropa do poda bili prepuni prekrasnih konja, narodnih motiva...ufff kako mi fali.  Moji bratić, sreća moja predraga...ima svoju galeriju u Pazinu. On je inovator i gledajući tvoje radove mislim da bi vi dvoje imali o čemu pričati. Njega zanima otkrivanje novih tehnika u kombinaciji sa starim...može se naći drva, bakra, pur pjene...divna inovativna osoba.....Moram priznati da i moja majka ima svoj smisao...takve torte nemožete bilo gdje vidjeti. Sinu je za prvi rođendan napravia rolls rojsa, curama barbike kao da su žive, a kako su tek fine. Seka hekla sve u šesnaest. Svatko od nas našao je nešto za sebe...
Moja princeza ( ova , imam još jednu manju) je prića za sebe, ponekad se bojim da se u sve previše daje i da to možda nije dobro za nju...odlikaš je 5,0...hip hoperica , sa svojom ekipom državna prvakinja. svemu pristupa s ozbiljnošću odrasle osobe i svemu što radi daje se u potunosti. Da, istina je obožavam ju, nju i ono drugo dvoje. Dali su onu posebnu notu mom životu...zbog njih se sve isplati....Hvala ti još jednom na posjeti ,i eto nekako sam imala želju otvoriti se tebi i ostalim posjetiteljima moje skromne galerije.
 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:18
Originalno poslano od člana more more napisao:

sve pohvale tvom malom leptiriću! rad je prekrasan i čekam njezine nove radove smile75
Drago moje more, i ja jedva čekam da se vrati pa da zajedno radimo...Tongue
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:46
i meni lijepoooo. stvarno ti je dobra ta crvena boja.
 
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:49
Orca...hvala ti sunce moje drago...naći ću ja tebe....nećeš mi se samo tako izgubiti.Cry Što ću ja bez da vidim one lijepe boce i kantice sa pčelicama.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:49
Anastazija...chemaco...orijent crvena...
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:59
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Anastazija...chemaco...orijent crvena...
 
primljeno na znanje. Wink
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 22:29
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

A moje najmanje zlato...me je zamolilo da njenoj teti napravim jednu slikicu  za uspomenu...gdje su one zajedno...



draga moja! svi su ti radovi prekrasni, ali ovaj jesmile57
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 22:31
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

S velikim ponosom predstavljam vam prvu teglicu svog leptirića. Iskreno se nadam da ću od sada imati nekoga u kući tko će samnom djeliti ljubav prema decoupageu. Hvala ti kćeri, za mene si posebna.
 
 
NAPOMENA: sama je bojala, raspucavala, izrezivala salvetu, jedina mala pomoć bila je oko iscrtavanja kontura na leptiru.


ovaj je

NAJLJEPŠII!!!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:24
Draga Tatjana...izdvojila si dva posebna...prvo koje ti se dopada je mlađi leptirić na slici, a drugo je rad srednjeg leptirića.....slažem se sa tobom ...one + braco su najbolje što sam ikad napravila
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 08:52
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Orca...hvala ti sunce moje drago...naći ću ja tebe....nećeš mi se samo tako izgubiti.Cry Što ću ja bez da vidim one lijepe boce i kantice sa pčelicama.
 
Ne znam gdje bih dalje pa evo na ovom mjestu potpisujem Lulu i draga Orca reci nam gdje da potražimo tvoje lijepe i maštovite radove rađene s puno ljubavi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1617181920 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,230 sekundi.