Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj medvjeđi vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj medvjeđi vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 83>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:58
Medo kod tebe svaki dan novitade. Jezerce s onim turskim karanfilima je super, instalacija sa starim deblom originalna, a cvijeće sve više, ruža se s pravom umislila jer je prekrasna, sve u svemu bravo za sve Clap
I dobro si rekao Niho samo puno govori Wink, ne boj se psa koji laje LOL
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 06:45
Medo onaj kamen nije izjela sol nego prstaci koji su u njemu rasli. A ako neznaš što su prstaci, to su dugoljaste školjke, kažu da su ime dobile po tome što su nalik prstu, ali ja volim misliti da se tako zovu jer su po ukusu za prste polizat Wink
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 07:02

Olala, pa kod tebe svega lepega novega! Odlično! Prije svega ideja s jabukom je posebna, a nakon toga i lijepo uklopljena u okoliš. Već sada mjesto za odmor uistinu to i jest - i vjerujem da u istom guštaš. A bregek koji će svakodnevno sve više rasti, bujati i zelenjeti siguno će dodatno doprinijeti ljepoti ovog kutka za mir i sreću.

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 10:48
smile64 predivno baš volim gledati vrtove u nastajanju i da poslije možemo uporediti kako je bilo na početku kada se sve razraste i procvate Wink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 11:31
niho...oprosti malo smo se zaigrali LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 12:48
Jezerce je sve ljepše i ljepše... Jedva čekam da se sve popuni a biljke i voda u njemu uđu u potpuni suživot, bit će prava mala oaza Smile. I jedva čekam da vidim taj lan u cvatu jer to još nikad nisam vidjela Embarrassed.
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 13:23
jezerce je prelijepo!
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 13:54
Prekrasno!
I tvojim biljkama izgleda godi kad ih Sunce miluje. Sve su se našepurile, nakinđurile, napirile, prave se važne, hvalisavice jedne.... i natječu koja će od koje ljepša biti, pred toplim pogledom vječnoga Sunca.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:19
Ona crvena ruza ima se i zasto praviti vazna jer je zaista predivna kao da se iz crnog preljeva u crveno , a pejzaz uz jezerce vec sad prekrasno izgleda smile113
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:44
Bravo za medvjeđi vrt
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 18:38
Niho oprosti na malo švapcizama... ja ti čim skužim nekoga ko je kak i ja bečka škola, smjer zagrebački asfalt mam se raspametim i vlovi me šprehica... hehehe

Mari je, sve fino cvate. kaj se jabuke tiče, ne bi ja nju, ali me već bilo pomalo strah da se sama ne sruši. pola debla joj je istrunulo, a ona je cijel bila šuplja. mislim da je ispod niklo nekoliko mladih pa ću probat održat.. OK, na bršljan računam i veselim mu se. nikako da si nabavim neki prirodni i dobro trpeči

Anči hvala ti

Lantana hvala ti na pohvalama, to mi puno znači od tebe velemajstorice. ne brinem ti ja za Niho. ona je, koliko sam shvatio samo prekrasna osoba divnog duha koja voli šalu i veliko mi je bogatstvo što sam je upoznao

Misty, znam što su prstaci, popularniji im je naziv čevapi (barem u onim restačima koji ih drže na crno... prste za njima već dugo nisam lizao, a tko zna, možda se ponovi ponekad. no, za ovo kamenje sumnjam da je vidlo mora, barem ne u zadnjih par tisuća godina. skinuto je sa dosta velike visine na Pagu... no, Pag ko Pag, tamo svakojakih čuda

Anaida, hvala na komplimentima. jabuka ima još jedan svoj dio koji će se uskoro uklopit u okoliš, samo treba otpilit, al me strah koliko je šuplja da se ne raspadne kod pada pa čekam drugu ruku...

Forzicija tako je nekako i meni samom. otvorim ponekad ove stare slike sa samog početka pa si mislim, ideeeešššš kaj sam si ja tu svakaj već napravil i to me usrećuje

Konty malo si ipak moremo dat oduška, tu i tam. Niho bu oprostila, kad je tak dobra :)

Springy je i ja se veselim tome i svaki Božji dan gledam kaj se novoga dešava na vrtu. Lan je predivan kad se zaplavi, samo se nadam da ga neće spalit ovo sunce žarko

Hamara hvala

Gogo tako je nekako i drago mi je da se natječu. daleko su one još od tvojih biljaka, ali tješi me to da su još mlade. sunce im za sada paše, ali sad me već pomalo brine što su do kraja tjedna najavili preko 35 celzijanera

Rosa2 je, moram joj priznati da je lijepa i da zaslužuje da živi na visokoj nozi pa ipak je ona stablašica.

Hvala Triša
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 18:57
Nedavno me posjetila jedna moja bivša učenica i donijela svega, reznice ruža, nekoliko vrsta oboritih riba i jednu kesicu školjki, bilo je i prstaca među njima. Naravno da su školjke završile manistru s plodovima mora i nestale dok sam trepnula okom Unhappy pa sam pomislila da je bilo pametnije da mi je donijela nekoliko kamena iz kojih su vađeni ti prstaci. Ali prešutila sam to, dok sam živjela na moru ni ja to ne bih shvatila. Ma napravit ću i ja jedan kamenjar od slavonskog kamenja, kad-tad! Tongue
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 21:27
blago tebi Misty draga! da bar ja imam takve učenice... prije koji tjedan sam ih vidio na polici u jednom od zagrebačkih velikih centara i baš me začudilo što ih imaju. cijena je bila paprena, što me i nije iznenadilo previše.
zanimljivo je kako neke svakodnevne stvatri čovjek uzima zdravo za gotovo sve dok ne shvati da nečeg više nema. što se slavonskog kamenja tiče i tamo ima jako zanimljivih primjeraka. u spoju s tvojom kreativnošću uspjeh je neizbježan
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:26
smile96Ma ovo sam potpino razumojela -----Niho oprosti na malo švapcizama... ja ti čim skužim nekoga ko je kak i ja bečka škola, smjer zagrebački asfalt mam se raspametim i vlovi me šprehica... hehehe-ma samo da znaš pola znam a pola sam bacilasmile96
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:34
Jezerce je već sada lijepo i vjerujem da privlači poglede prolaznika. A kad se tek sve razraste!!! 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:39
Drago Medvjed, ova tvoja tema je tak zabavna, da uopće ne treba nikakvih slikica, ni cvijeća, ni voćki, samo ovi vrckavi dijalozi.
Ipak, moram uz dužno poštovanje prema tvojoj lijepoj ruži, reći,da se ipak malo preveč razbahatila i umislila. Nije da baš i nema razloga, ali ima puno lijepih stvari u tvojem vrtu.
Nevjerojatno me zanima kako će ispasti krajnji rezultat simbioze jabukine grane, kamenja i zemlje, odnosno, kamo će te odvesti tvoja mašta i inspiracija.
Pejsaži za dušu su za svaku pohvalu.
ClapClapClap
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:45
Kod tebe imam osjećaj da raste iz sata u sat,a ne iz dana u danClapLipo je viditi kako ti sve napreduje i tvoja kreativnost je za pohvalitiThumbs%20UpBravo Medosmile55
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 00:22
Ruza zna zasto se sepuri
a jezero sve interesantnije ,ja ga vec zamisljam kako ce izgledati sljedece godine
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 18:10
Baš promatram ovu tvoju staru jabuku, pronašao si joj zbilja krasan starački dom, ali mislim da ona još može dosta toga podnijeti, jednu atraktivnu panjačicu na pr.mada je i ovakva ljepši ukras od mnogih panjeva koje sam vidjela.
I tvoje će jezerce biti originalno i prelijepo baš tu ispod brežuljka LOL


Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 21:54
Niho draga pazit ćemo ubuduće da nam i ti sve razumiješ, iako moram priznati da mi je zabavno ovo kad ti moramo prevađati hehehehe

Lucy jezerce je dobro sakriveno od pogleda znatiželjnih susjeda, u stražnjem dijelu vrta gdje je predviđeno mjesto za odmor i samoću

hvala Saro i mene zanima kako će sve završiti jer većinu raim neplanski, kako me pukne inspiracija i koje materijale imam pri ruci. i meni je jako zabavno družiti se sa svima vama i drago mi je da je moj vrt, osim što je tako liep (malo skromnosti nikad ne smeta hehehehe) ujedno je i zabavan

hvala Miro021, je sve stvarno buja...

gioia ruža je dobila sestricu i malo kasnije ću je pokazati, sad se već pomalo naznačuje rivalstvo :)

Misty jabuka je danas dobila svog prvog stanara, jedan lijepi šarenolisni bršljan... slikice slijede, a dat će i malo hlada ovoj sad već bistroj vodi



Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 83>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.