Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majolina - moj decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majolina - moj decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
Korisnik
Poruka
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2011 u 19:22
ajoooj, hvala vam cure, vaši komentari su me rastopili,smile78 baš mi je drago da vam se sviđaju!!!! a da samo vidite šta vam još lijepoga spremam-spremamo- moj braco koji je stolar  napravio mi divne kutijice za nakit....svašta sam započela i nikako da završim,al nakon ovih lijepih komentara od kojih sam dobila još više volje za radit,potrudit ću se da za koji dan osvane još koja fotkica..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 11:22
Kutijice se traže.Možda braco dobije pokoju narodžbicu od cura. Wink
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 12:05
evo da vam malo zagolicam maštu.....danas će biti dovršena pa kad ju poslikam, odmah objavljujem..




Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 12:11
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Špagicu umoči u Drvofix i lakiraj pa će biti još bolje.Sviđa mi se što paziš na estetiku i styling fotografije.




špagu i salvetu-slonića-sam ljepila sa drvofixom i premazala sa mat lakom pa se zato baš ne sjaji......da, trudim se lijepo poslikati jer volim fotografije,samo što nemam baš neki fotić pa ima i photoshop malo poslića...

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 18:06
Jedva čekam, kutija koja je sama za sebe lijepa, a kad je još uradiš...bit će još ljepša.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 18:42
Majolina,ti vec na drugoj stranici a ja tek sad vidim...prije svega dobro nam dosla smile73 radovi su jako lijepi ,slaba sam na slonicice pa bih njega izdvojila...kutija je od sebe krasna a mogu misliti kakva ce tek biti uradjena....bas sam radoznala.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 00:29
Oooo, kutija je baš super,sviđaju mi se ladice s pregradama
Mora da je "cijena...prava sitnica!"-šta bi rekao sir Oliver iz "Alana Forda".
Čekamo sliku "poslije"!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 10:51
Kutija je malo "prevrhunska"(nadam se da nije i cijena).Ima li što jednostavnije(i možebitno jeftinije)?
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2011 u 19:20
ah da,cijena gotove će biti boli glava,al ta ide na poklon....postoje još 2 veličine istog modela kutijice,jedna je na pola manja,a druga na pola od polaLOL. za sada nemamo ništa jednostavnije,al sam si i ja razmišljala da bi mi mogao napraviti i najobičniju kutijicu,pa valjda jednog dana bude i takvih...

da,ispričavam se što nema još slike,nisam ju stigla jućer dovršit(kutijicu),još joj fali ogledalce koje će biti tek sutra postavljeno, a htjela bi da ju vidite tuto-finito,jer meni je prekrasna!!!(nije da se hvalim,inače sam jako samokritična za bilo što što napravim,al ovime sam zaista ponosna)!!!do sutra....smile219
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 08:41
Radovi su ti lijepi,maštu si nam zaista zagolicala a do tada...bravo braco!
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 19:23
evo napooookon da ispunim obećano, malo nam se sve odužilo...sušenje laka,pa nas je zezala zlatna špaga jer nam se parala,al mi biserčići smo ju savladali..pa smo čekali dostavu ogledala,i sušenje pantića....bla blaWackoi napokon gotova kutijica za nakit!!!!zaboravila sam poslikati i koju ogrlicu da bude malo popunjena,al eto....tak je kak je

















a sad malo objašnjenje...Geek
salvetu bršljana sam se bome načupkala i naspajala granćica i listića,ljepila sam sam je drvofixom....sve sam rubove lišća i žilica prešla sa zlatnom konturnom bojom...e onda je došo bratov posao na red-bojanje..bojao je sa nekakvom transparentnom bojom za drvo(ne znam točan stručni naziv),uglavnom, lijepo se vide godovi drva,bojao je sa airbrushom(pa valjda se tak piše)zato je tako svijetlo-tamno...
nakon toga prelakirano,tj. prešpricano lakom za čamce...
ovaj materijal kojim su obložene ladice ljepljene su drvofixom(ah,blažen bio),špagica sa super bondom i šta još....Ermm
e da,na ogledalu je ugravirano "dragoj heleni"
i to je to,nadam se da vam se sviđa naša zajednička kutijica!!!!
za vikend ide dragoj heleni,javim vam reakcije...





Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 19:45
ovo je moj 1.susret sa decoupage papirom i nisam baš oduševljena vazom,nekako mi uopće nije sjela.možda sam trebala nabaciti malo pittorica (kojeg nisam nikad ni radila) da ublaži malo te prijelaze, a opet sam htjela da se vidi da je vaza "prirodno"crna



ovi cvijetići su bili plavi i nikako mi nisu pasali uz sve te boje pa sam ih pozlatila glitter ljepilom i zakeljila na to male biserčiće da ne bude baš preobićno




Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 19:47
na kraju je sve to lijepo prelakirano mat lakom....
i onda je svizac zamotao čokoladu u omotsmile156
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 19:58
ovo je moj zidni svitak izrađen das masom,poruka je krasi stražnji dio divne slike sa maslinom koju sam dobila na poklon za vjenčanje,a ja sam je poželjela gledati svaki dan.žao mi je što ne živim negdje na moru pa da umjesto ovih ljeskinih grančica stavim maslinove,al eto poslužile su svrsi..




Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 20:38
ovakve divote još ne vidjeh, kutija je fenomenomenalna, bravo za tebe i brata
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 23:47
I kutija i poruke su me oduševile. Ova fora s bakreno obojanom dasmasom je skroz originalna i super izgleda. Daj pitaj brata s čim je to bojao kutiju, zanima me da li je to bajc. To bi mogao biti dobar zamjenski materijal.
Na vrh
mmira View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mmira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 15:16
Preprekrasni radovi, ti i brat  ste super kombinacija.. 
Kutija je mmmmmm. Koji je ono materijal unutra,   neki baršun?
 
Helena će biti oduševljena.
 
I pločica s das masom odlična, originalna, i uredno napisano, samo šteta za ono ć na "vjećnosti", malo bode oči onima koji znaju, pravilno je vječnosti.  Ako ima još šanse dodaj još jednu crticu.
 
Nisi bila radove stavila u "friško" pa ih tete biće nisu ni vidile ranije, kao ni ja.
Imaš talenta, šta će tek biti od tvojih radova, kad si ovako krenila?
 
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 16:28
Da krenemo:
-ona kutija s bršljanom-kažeš da si stavljala zlatnu konturu, pošto se ne zlati, nego je baš neka zanimljiva nijansa koja se uklapa u boju bršljana.
Airbrush bojanje je super i inače-kome ide...ma sveta stvar-nema nijansiranja ovim i onim...ma za 10! Ispala je super kutija.
Koliko god mi se svidila izvana, skidam ti kapu za unutrašnjost, ovu igru živaca s ovim tapeciranjem i ovim ukrasnim konopčićem okolo! ODLIČNO, SVE SKUPA!

Vaza, ne znam šta se buniš, meni je stvarno lijepa i zanimljiva, kao i ova pločica od das mase!
Sve pohvale za tebe! Ček, ček....i za brata! Skoro sam zaboravila:)
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2011 u 16:31
 svaka cast ,divni radovi...odusevljena samsmile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 13:30
smile227Ovaj bršljan mi je već dosadan jer sam puno radila s njim u nedostatku drugog,ali ova kutija je vrhunska i neobična.Čestitke i bratu.Blago Heleni.Mora da je dobra osoba kad je dobila ovo.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.