Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 17:56
Rene slikice su predivne,a i grad, a zavidim ti na sunčanom danu, jer je u Rijeci grozno vrijeme.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 18:11
U parku sam vidjela mali zooloski vrt, pa sam uslikala ove slatke pticice.








Zar nisu slatke, smile184
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 18:12
A za sve ljubitelje cvijeca, nakoliko primjera proljea, iako je jos hladno.



Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 18:22
smile56  nastavak slijedi:








Toliko za danas. Pozdrav svima!smile198
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 19:45
Rena, grad ti je prekrasan , naročito one kuće s obojanim gredama. I meni su u sjećanju ostale te serije, ona o lugaru mi je baš bila zgodna.
 I hvala za dobrodošlicu.
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 21:02
Reno, super su slike, vidim da uživaš u Weinheim-u...da sam bar tamo
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 23:02
Predivne sličice, neke da podsjete na već viđeno i drago a nekima da upoznaju nešto novo. Hvala, već dugo nisam bila u Njemačkoj a kako je (barem u Bavarskoj) svaki mali grad vrlo sličan tvome nekako mi srcu toplo. Ovih sam dana proputovala i Muenchenom i baš se osjećam dobro, budi lijepa sjećanja. Bogat je onaj tko ima lijepa sjećanja!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2008 u 23:26
Reno, predivne slikice!

Ali najviše mi se svidio onaj šareni cvijet na prvoj slici iznad hortenzije! Izgleda mi kao ljiljan! Jeli imam pravo?
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 08:57
andrea01, mislim da imas pravo, ali nisam sigurna. Cim budem imala priliku, provjerim.
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 09:27
 Meni vise lici na Rhododendron.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 12:53
Meni sve to sliči na raj, ako to postoji. Rena predivno je sve, ptičice, cvjeće grad, lijek za oči zaista, evo ti milion.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
stephanotis View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 569
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stephanotis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2008 u 13:00
Preeeeeeeeedivnooooooooo.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2008 u 20:49
Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

 Meni vise lici na Rhododendron.

I ja sam u dilemi jeli ljiljan ili rhododendron. Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 16:34
prelijepe slicice i prelijep grad
hvala ti sto si ovo podjelila sa nama
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 17:39
S velikim zadovoljstvom sam slikala ove slicice i moram priznati da sam prvo pomislila na sve vas na forumu kad sam vidjela da je lijepi dan i da cu sigurno imati sto fotografirati. Mozete si zamisliti kako je meni bilo lijepo uzivati u toj ljepoti. Nadam se da cu uskoro opet imati priliku!smile188
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2008 u 23:53
Originalno poslano od člana rena rena napisao:

... Nadam se da cu uskoro opet imati priliku!smile188


Ma, kud god ti kročiš sjetiš se nas!!! Poznat mi je taj osjećaj!!! smile159
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 19:48
Zao mi je, ali do sada nisam imala priliku fotografirati moj grad, vrijeme je grozno i nemam volju. Nadam se da ce se vrijeme uskoro promijeniti i da cu vam imati sto pokazati, pogotovo kada sve procvjeta i kad pocmu radovi u vrtovima. Prije dva dana je kod nas padao snijeg, danas je bio prvoi dan koji je malo topliji, i to je sve za sada. Kako se ono lijepo kaze: Tko ceka, taj doceka!smile57
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 20:57
Danas sam bila na jednom kratkom izletu u blizini moga grada. Konacno je zasjalo sunce i morala sam uslikati nekoliko novih slicica. Vise sam snimala cvijece nego grad, jer je bilo ljepse za vidjeti:


evo jos nekoliko snimaka iz jedne cvjecarne

ove orhideje nisu moje ali su lijepe za pogledati


svima dobru zabavu
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 21:05
BRAVO RENO! Samo nas ti zatrpaj takvim detaljima, cvijeća nikad dosta.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 21:15
Reno, super slike!
Sad sam vidjela cijenu na zadnjoj slici, jeli to sve zajedno sa teglom košta 30 eura ili...?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.