Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj teritorij...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj teritorij...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 23>
Korisnik
Poruka
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 14:29


Uploaded with ImageShack.us

Kadulja u cvatu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 14:34


Uploaded with ImageShack.us

Waigela
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 14:41


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 17:48
danas sam vec bila u tvom vrtu i ubjedjena sam da sam napisala post...svejedno,uzivala sam u ovoj cvjetnoj raskosi
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 18:13
i dalje divne slikice,divno cvijećesmile64
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2011 u 23:25
smile57
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 04:57

Dobro nam došla


 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Tanja 20 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 20 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 294
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tanja 20 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 13:04
Ovo mi je još ljepše, posebno ivančice su mi zapele za oko, lijepo ti je u tom vrtu!
"Velika srca vole, dok mala traže da budu voljena"
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 13:11
Uživala sa u svakom cvitu tvoga vrtasmile93
Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 19:39
Arim dobro nam došao i dugo nas častio sa slikama tvoga vrta,koji je kako vidim prepun biljaka.Zaista je sve prekrasno.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 20:18
Hvala vam Drage mojesmile76,samo da vam napomenen da sam jedna od vas znači gospođa arimsmile188
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 20:49
odličan teritorij  Clap
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2011 u 21:47
Arim, dobrodošla!
Divno ti je tu kod nas, ubrzo ćeš postati pravi ovisnik o ovom forumu, predivnim vrtovima, idejama, savjetima, razmjenama i naravno, prekrasnim i dragim ljudima!
 
Lijepe rascvjetane slike, j oš jedan vrt koji ću rado pratiti ( uf, tko će to sve stići obići )!
 
           smile39
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 19:12

Vrt i cvijeće su ti lijepi, ali lavanda je bez konkurencije!!!

 
Bravo!!!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 19:12
na prvi pogled me osvaja vrt u kojem vidim crvenu monardu, a kada je pored nje još i rascvjetana vajgela, mirisava kadulja, lijepi sedum...sve čestitke na raskošnom bilju. Molim te reci koje ono predivno crveno cvijeće pored margaretica, podsjeća me na centrantus.
Draga arim, zadivljena sam, predivno...
lijepi pozdrav
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2011 u 19:52
Hvala vam na posjeti mome vrtu,ponosna sam što vam se sviđa.
Lavanda je moj ponos posebno što je u slavoniji,kada je u punom cvatu svi se prolaznici zaustave  i radosno je promatraju.
Retriver Sara crveno cvijeće pored margareta je lychnis chalcedonica.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 14:16
Arim, nisam baš skužila da li ti je ta lavanda na cjelodnevnom suncu ili ipak negdje u hladu???
 
Samo da znaš da sam ja danas na placu kupila jednu lavandu, jer mi tvoja ne izlazi iz glave!!!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 16:46
smile71proljeće oooo kako sam sretna!
Moja je na zapadnoj strani,već od 10h obasja je sunce i sve do zalaska je na suncu.Nebrinem se previše oko nje,kad je ljeto i velike vrućine malo je zalijem i poslije cvatnje dosta podrežem.Ako se sjetim jednom godišnje obično u proljeće kad prvi put okopavam stavim joj malo umjetnog gnoiva KAN-a.
Ove moje,imam ih dvije stare su oko 5g.
Zasađene su u plitku zmlju(ispod njih je septička)cilj je bio prekriti metalni poklopac.Zašto ovako dobro rastu?Neznam!Ali da ih obožavam,obooožaaavaaam,one to sigurno osijete.
Ova moja je dalmatinski lavandin tj.domaća lavanda.Ove što se kupe ovisi?Jednu sa kupila izgleda francusku(to je kažu prava lavanda)jedva naraste 20cm,jadna pored ovih velikih se i nevidi.
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 17:49
Evo još slikica trenutnog stanja u vrtu...

Ovako izgleda ovaj sedum...

nakon mog odmora na njemu...






provirili irisi :)


Uploaded with ImageShack.us


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 18:06
dobrodošla arim, moran ti reći da je tvoj teritorij prekrasan!
sa nestrpljenjem očekujem sličice tvoga cvijeća! tvoj ljubimac je presladak!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 23>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.