Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 48>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 19:57
Imaš ti pravo za sv.Nikolu......ima vremena do Božića,tješim se ja.
Poklon je mrak.Sama si izradila kutiju!? smile141
A ova salveta mi je predobrasmile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:01
Kako smo to mogle zaboravitismile209
Potpuno si u pravu iprimimo se posla.
 
Kutiju si pravila sama? Molim, objasni!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:21
Iiiiii, kako slatka salvetica! Prava vintage... Da, da - kako si sama radila kutiju? Ajde sad, šta si se sakrila! Znaš da uz svaki rad ide milijun pitanja! smile101
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:43

ajde dobro priznajem - nisam sama pravila kutiju, pas je bio sa mnom LOL i žvakao je komad hamera što mi je pao na pod. tu prožvakanu slinavu masu kasnije koristim kao ljepilosmile102  šala, lijepila sam sa super bondom.

ne kužim šta vam nije jasno kak sam pravila kutiju. pa nacrtala i skrojila na hamer papiru, ispresavijala, malo zaljepila i to je to. pis of kejk!
ajde nacrtat ću sutra i poslikati kako izgleda taj moj "kroj" za kutiju
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:45
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Imaš ti pravo za sv.Nikolu......ima vremena do Božića,tješim se ja.
Poklon je mrak.Sama si izradila kutiju!? smile141
A ova salveta mi je predobrasmile71
 
 
ma nisi ni vidjela poklon. on je u kutiji. poslikat ću sutra po danu i kutiju i poklon...  makar me proglasili narcisoidnom
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 20:57
Ja bi radila poklone za sv.Nikolu, ali nemam takvih salveta, niti sam ih nigdje vidjela smile43
ANĐELKA
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:14
Kutija je smile93
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:17
predivna kutija i divan motiv smile94.svaka čast na ručno rađenoj kutijismile55
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2009 u 21:49
Ta me kutijica i spominjanje sv. Nikole podsjetilo na djetinjstvo... na neke stvari koje sam skoro zaboravila... hvala ti Heart
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 11:19
predivno anastazija, vratilo je i mene u neke davne dane.....ah prepreprekrasssnooooooosmile93
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 12:37
Super kutija Anastazija ...zgodno mjesto za smjestiti poklon od sv. Nikole....a salvetica je predobra...Smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 13:35
Anastazija kaaako je lijepa kutija.
 
A motiv i boje kao da su rođeni skupa.
 
 
Oooodlično
 
I još nam daj nacrt za kutiju please Smile
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 15:27
draga anastazija
 
sad sam se vratila par stranica u nazad i pregledala sve što sam propustila u poslijednje vrijeme i totalno sam oduševljena
 
tvoj komplet tanjur i okvir su tako dobro urađeni, odlična ideja i odlična realizacija i hoću i ja takav
 
a nakon toga kutija i onaj set za kuhinju....... smile93
 
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:02
smile79  svima!
 
anđelka, tu salvetu sam imala samo jednu, nekad mi je netko poslao (ne sjećam se tko ali hvala joj kojagod da je bila)
 
 
evo ovdje možete vidjeti kako sam radila kutiju
 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:08
i kao što rekoh... makar me proglasili narcisoidnom... u kutiju ide majičica.
 
 
dosta je bilo "mamimo zlato", "sunce bakino",  "kad narastem bit ću nogometaš" ....LOL
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:09
smile96Ovo je rad dana! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:11
ČUdo neviđeno, dobra i ideja i izvedba, anastazija mrak Thumbs%20Up
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:20
smile141teta,a mislim da znam i gdje si kupila tu majicu jer sam i ja takvu kupila mojoj nećakiWink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:28
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

smile96Ovo je rad dana! 
 
a šta dobijem za nagradu????
 
od nećaka ću dobiti jednu slinavu pusu ako bude raspoložen. a možda me i ugrize, to mu je sad baš fora...
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2009 u 16:33
Sve sami materijalisti! Više ni pohvala nije dovoljna! Ženo, recesija je! Budi sretna ak i tu slinavu pusu dobiješ! Tongue
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.