Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali vrt rajskoga vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali vrt rajskoga vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 26>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2016 u 22:20
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:




... morala sam ponoviti ... oprosti, ali na ovome ti zavidim, uistinu .... kupim ih, dobijem, "posudim" mazim ih, pazim, njegujem, ali ne ide ... cvijet koji obožavam i s kojim nemam sreće ... a mogle su biti kraljice moga vrta Smile
Imaš najljepše hortenzije na ovom forumu.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2016 u 10:27
aurelia

Nisa

Anastazija

hvala vam! Hug

bucka123 hvala i tebi draga moja na lijepim riječima.
Ma nisi ti kriva ako ti ne uspijevaju jer zaista ne traže ništa osim hlada. Samo u hladovini mogu dobro rasti, eventualno jutarnje sunce do 10 sati. Barem što se tiče macrophylla. Znači sjever, sjevero-istok ili zakloni nekog drveća i slično. 
Postoje  one koje podnose i više sunca (skupina arborescens ... npr. Annabella). Skupina paniculata isto tako podnosi sunce. Jedino što ih je malo teže kod nas pronaći, ali nađe se. Paniculate su predivne. 

Okupane kišom ... Smile




"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2016 u 21:06
Slažem se s tobom - hortenzije tako malo traže, a tako puno daju. Ove tvoje su posebno darežljive!smile94
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2016 u 00:03
Stvarno su predivne smile84
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2016 u 08:03
Rajske hortenzije u rajskom vrtu!
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2016 u 23:11
Gledam i divim se raskošnim hortenzijama i angeli prelijepo ti je sve draga.smile120
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2016 u 08:18
Svaka tvoja slika koda je iz kataloga i cvjeće na njima predivno sve
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2016 u 12:48
Andina smile71
vila2 smile71
miska smile71
catalpa smile71
kamenjarka1 smile71

hvala vam drage moje Hug


jesenas posađena pokrivačica pink swany

... i bijela swany ...


... sanvitalija ...

moja prva lantana, obožavam ih ...

... mix begonije i pelargonije ...






malo sa balkona ...





"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
kosjenkaSB View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2015
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 150
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje kosjenkaSB Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2016 u 13:42
Sve je prekrasno ali ja izdvajam onu crvenu begoniju,jeli posadjena iz lukovice ilk kupljena kao gotova
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2016 u 17:01
Hvala ti draga kosjenkaSB Heart.
Sve gomoljaste begonije su kupljene kao gotove sadnice u 5. mjesecu. Sadila sam ih prije, ali sam odustala iz nekoliko razloga. Klijavost gomolja mi je bila oko 50 % ... pola nikne, pola ne. Boje vrlo često nisu odgovarale deklaraciji i ono možda najvažnije gomolji se trebaju saditi relativno rano, otprilike pred kraj veljače. Naravno treba im toplina i svjetlost. Nisam im mogla omogućiti idealne uvjete za rast i razvoj u kući pa sam stoga odustala. 
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2016 u 22:15
Sve mi je prelijepo...ali baš sve! Smile
     
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2016 u 13:48
Predivne slike, kao i biljne kombinacije na njima, balkon ti je prekrasan smile91
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2016 u 16:19
aurelia Hug

vila2 Hug

hvala vam od Heart!
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2016 u 11:24
krasno je prošetati po rajskom vrtu Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2016 u 16:53
Nisa draga hvala ti ! smile76

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
aurelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2016
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje aurelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2016 u 17:00
I ovo je jedan lijepi rajski vrt...Smile
     
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Srpanj 2016 u 22:45
predivno i raskošno kod tebe..taman sam htjela pohvaliti sliku s hortenzijama, a onda mi dođu druge slike pa ne mogoh ništa posebno izdvojitiClap sve prekrasnoThumbs Up
a i vaši susjedi vrijedni, vidiš kako su uredno pokošeni kanali uz cestu
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2016 u 14:36
Prekrasan vrt u tegli smile94
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2016 u 13:59
aurelia, smile78
Mari,5510, smile78
vila2, smile78

veliko hvala drage moje Heart













"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2016 u 22:13
Predivno!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2021222324 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.