Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 225226227228229 272>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 13:56
meni su drage ove cvijetne reprize Wink ionako su mi svaki puta nove jer nema šanse da se sjećam godinu unatrag LOL
super je ova livadica tulipana i zumbula Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 16:26
smile72draga moja uvijek rado svratim u tvoj vrt mada uvijek ne ostavim pisani trag ali ovaj puta sam oduševljena obožavam proljeće a kod tebe je zablistalo u punom sjaju .....
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 20:28
Ne znam zašto ali ti si mi pojam za lijepu aubrietu. Ja je svake godine moram kupovati jer mi jednostavno ne napreduje, ili ti ne preživi zimu...
 
Inače vrt ti je jaaaako lijep, ali nisam ni očekivala ništa drugo.Smile
 
 
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 20:51
smile64
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 21:46

 Koja cvijetna čarolija!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 22:35
Prekrasan ti je vrt draga! Sve je uredno i čisto a kamenjar sa čuvarkama je tako sladak!
smile79
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 06:16
Svim mojim gostima velik 
smile78
Prije nego idem na posao samo na brzaka par sličica.
Moji mezimci (proljeće, hvala na pitaru):
Otok, cijelo vrijeme strijepim nad njim. Evo, čini mi se da je krenuo:
 
Vaze koje su konačno dobile izgled kakav sam željela:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 06:33

Vaze si lijepo zazelenila i zašarenila, sukulentići su ti baš krasno zdravi i lijepi! Ugodan ti radni dan želim Smile

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 07:54
Prelijepo draga!!!

 

Time is something you can never get back..
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 07:59
Prekrasni sukulenti,ali vrt i pitari u njemu su tako lipi i tako raskošnismile71
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 08:13
divni su ti pitari
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 09:35
Hoya, kombinacije su za 5.

Nemam pojma da sam ti slala aeonium, u svakom slučaju krasan je.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:24
predivno, mezimac zaslužuje titulu mezimca, poklon od OTOK je lijep a panorama me ostavila bez teksta!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
magnolia View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Lokacija: mostar
Status: Offline
Bodovi: 426
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 15:15
Lijepo...unikat ...Thumbs%20Up
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 16:20
Anaida, Misty, Miro, gio, antonija, magnolija - hvala vam na lijepim riječima.
 
Otok, jesi, jesi poslala si mi. I taj dan sam slavila rođendan. U toliko mi je draži poklon smile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 16:36
Ovo su vince:
 
 
A ovo je alisum, trajnica koju sam sijala i onda godinu dana nestrpljivo očekivala da ga vidim u pravom sjaju. Preporučam svima jer me svako proljeće oduševi:
 
A ovo je moj Ares. Cijeli sam život željela ovakvog psa. Izgledom baš ovakvog. A o ostalom nebi ...
Možda se promjeni Cry
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 16:57
LOLNasmijala sam se komentaru za psa! Ono "o ostalom" možemo zamišljati.
 A vrt. Pa zbilja si ga pretvorila u cvjetnu oazu. Da ne kažem da počinješ opako konkuriratiWink Otok sa sukulentima!
One "kištre" uz rub do stepenica su bajne!ClapClapClap
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:12
Zamišljala sam ja svašta o tvom psu ono neku noćsmilie_girl_328.gif

-------

Ono od Otok(aeonium) nad čim strijepiš sam kupila danas za 5 knWink, valjda je to to.
Samo je u cvatu. Kaže prodavač da je iste vrste kao crnac samo bijel LOL.
A sad molim te savjet za odgoj jednog bjelca ( kako đubriš, svjetlost, zemlja, zaljevanje), za crnca mi ništa nisi savjetovalaEmbarrassed

----

Ako su mi uginule šarene vince dat ćeš mi pelc( valjda hoćeš), nešto mi nedaju znake života. Kasno u jesen sam ih presađivala u suhozid. Ali još se ništa ne zna.

---
Posude su ti prekoprekrasne i sa lijepom kombinacijamasmilie_girl_087.gif


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:15
Bako, možeš zamisliti nepoželjno ponašanje ... Wink
Čitala sam da ti se sviđaju zvončike. A vidi ovu heucherelicu, tiarelicu - pjenicu:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 20:23
Smrcko, nemam ti ja pravila ni za crnca ni za bijelca.
Muku sam mučila ove zime i jako pazila na njih. Crnac je dosta listova izgubio i zato sam ga skratila za glavu, a bijelac je stajao, stajao i kad je vido pravo proljetno sunce  krenuo je mjenjati boje.
Nisam kroz zimu gnojila. Sad sam dodala humusne zemlje po vrhu i spremam se nagnojiit gnojivom za kaktuse i sukulente i - to je to.
 
Ljeti mi je crnac malo osjetljiv na jako sunce, ali onda ima lijepu boju. Ako je u hladu doživljava manje šokove, ali mi je zeleniji. I šta da ti kažem? Htjela bi ti pomoći, ali ni sama ne nalazim pravi način.
 
"Bijelac" je junačina, neosjetljiva !
 
A vince - pa naravno da ću ti dati.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 225226227228229 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.