Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - galerija slika; goga-osijek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


galerija slika; goga-osijek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 26>
Korisnik
Poruka
frezija View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frezija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:15
Krasni su ti ovi pijati... ja ti uvik padam na ruže..... super su...
Uvijek se iznova divim vama koji radite decoupage na staklenim zdjelama... ja nikako da se usudim... sve mi je spremno, ali nikako da krenem jer imam osjećaj da mi nece ispat dobro...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:21
hvala frezija...nije ti to nista..samo kreni, uvijek mozes oprati zdjelu ako nisi zadovoljna...ili, u najgorem slucaju, baciti ju kroz prozor...hihi
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:25
e, a di je kućica što si rekla da si je napravila...ja je čekam i čekam...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:28
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

e, a di je kućica što si rekla da si je napravila...ja je čekam i čekam...


aaaa, mislis na baranjsku kucicu....jos ju nisam dovrsila, al nije to nista spektakularno, kad se vratim s mora zavrsit cu ju...i stavit na sunce...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:28
Goga od ovih staklenih tanjura ne bih ništa izdvojila.
 
Svi se jednostavno preeeeeelijeeeeepieeee.
A pittorico ti je suuuuupeeeeer.
smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:28
ni ne znam daje baranjska, rekla si da je gotova kada sam ja radila svoju prvu kućicu...pa rekoh, daj da je vidim...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:30
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Goga od ovih staklenih tanjura ne bih ništa izdvojila.
 

Svi se jednostavno preeeeeelijeeeeepieeee.

A pittorico ti je suuuuupeeeeer.

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot25.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile141" />



hvala draga...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:32
Originalno poslano od člana mnataša1 mnataša1 napisao:

ni ne znam daje baranjska, rekla si da je gotova kada sam ja radila svoju prvu kućicu...pa rekoh, daj da je vidim...



mijenjala sam nesto, pokusavala napraviti 3 D, da bude sa svih strana, pa mi je onda propao krov, pa sam isupnjavala unutrasnjost,...i sad tako stoji...moram ponoviti krovic, ali nemam slame...sve u svemu...katastrofa...kad skupim vremena i zivaca za nju onda cu ju dovrsavati...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:36
al ne ocekuj nista specijalno...znas da moji cevapi (prsti) nisu bas spretni za oblikovanje...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:52

ovo je prava navala radova. Jako su lijepi ne znam koji bih izdvojila malu prednost ipak dajem onom s jabukama jer znam kako je teško raditi na tom tanjuru.

Stvarno ste svi zaraženi suncokretima još ću se navući...hihihi
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:59
Uuuuuuh, kako su dobri rezultati tečaja pittorica smile39smile39smile39 Prelijepoooo... A super su mi i suncokreti ovako kontrastirani s plavo-ljubičastim tonovima.. Jako, jako, jako lijepo draga Goga Thumbs%20Up
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 13:32
Gogo sačuvaš mi koju salveticu s jabukama do naše slijedeće kave....a mogle bi se naći...što kažeš ti i Nataša
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 13:37
primavera, puno hvala...tecaj nije bio pravi tecaj...jedna jako dobra poznanica koja je vodila tecajeve mi je odrzala privatan sat...uz kavicu...od nje se zbilja moze svasta nauciti...

karmen, hvala...salveticu s jabukama nazalost vise nemam, imala sam samo jednu...potrosila sam ju na 2 zdjele i ovaj tanjuric...sto se tice kave...hm...hm...hm...ne znam, u ponedjeljak putujem, a i kad se vratim vjerojatno cu opet na more...a mislim da i natasa ide na put...ako nista onda sredinom kolovoza...ako naletim na takvu salveticu mislit cu na tebe...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:04
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

primavera, puno hvala...tecaj nije bio pravi tecaj...jedna jako dobra poznanica koja je vodila tecajeve mi je odrzala privatan sat...uz kavicu...od nje se zbilja moze svasta nauciti...

karmen, hvala...salveticu s jabukama nazalost vise nemam, imala sam samo jednu...potrosila sam ju na 2 zdjele i ovaj tanjuric...sto se tice kave...hm...hm...hm...ne znam, u ponedjeljak putujem, a i kad se vratim vjerojatno cu opet na more...a mislim da i natasa ide na put...ako nista onda sredinom kolovoza...ako naletim na takvu salveticu mislit cu na tebe...
 
OK gogo lijepo se provedi i misli na nas kako mackamo. Ja sam u 8 mj. na GO pa se možemo naći kada se vratiš
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:10
moze, moze....18.8. bih trebala biti doma..osim ako ne uspijem izvuci jos koji dan slobodan....hihi...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:12
Tanjuri su ti famozni,a ja opet izdvajam onaj sa plavim cvijetovima(šta ću kad volim plavu boju)smile148.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:18
hvala, piramidice...ma nemoj tako, ja te cvjetove vidim kao ljubicaste...hihi...mrzim plavu boju, al sam se usudila ipak malo ju staviti na onaj komplet uz ljubicastu - koju obozavam...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:30
Vidiš da je dobro ispalo,makar je plavo,znaš ti to dobro iskombinirat.
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 14:33
hvala, draga...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:38
ja se nebi nikada usudila suncokretima staviti ljubičastu podlogu. ko bi rekao da to tako dobro može izgledati?
a pittorico tečaj je, vidim, bio vrlo uspješan.
smile141
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.