Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kod Josipe u vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kod Josipe u vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 92>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2014 u 22:05
Vidim ja da sam svašta propustila na forumu dok me nije bilo zbog tehničkih problema sa kompom

Svaka čast ovo je jedan prekrasan vrt u nastajanju i samo tako nastavi i ja ću ti biti stalni gost
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2014 u 22:59
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:



smile79
hvala tebi dobri andjele...za sve ti hvala slvujka moja....samo da znas ti si to od mene napravila...da u zrnu psmile88ijeska vidim biserje...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2014 u 23:03
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Vidim ja da sam svašta propustila na forumu dok me nije bilo zbog tehničkih problema sa kompom

Svaka čast ovo je jedan prekrasan vrt u nastajanju i samo tako nastavi i ja ću ti biti stalni gost
dobro dosla....gledamo i uzivamo...potiho zavidimo...a cesto pomazemo...predivan osjecaj biti dio te ekipe...dodji mi opet i ja cu tebe naci...smile63
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2014 u 23:06
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Bit će to raj u koji ćemo svi rado dolaziti.
vec sad ste mi dale priliku za rajem samo da moje biljke prezive do proljeca...bit ce svega...Tongue
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 08:07
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Slavuj ovo je bas lijepo receno...
Josipa jedva cekam sljedece proljece kad sve pocne listati, cvjetati. Morat ces nam za svaki kutak svog vrta staviti staru i novu sliku. Znas one prije/poslije slike preobrazbe
oprosti  nisam sinoc odgovorila na tvoju poruku....da prij i poslije...koja ce to razlika biitiogromna...vec sad kad se pogleda imala sam jedan mali koji je imao nesto ctrajnica...a ne cvjeca....sad sam puna trajnica koje cvatu...znass kad ni ja nemogu to zamisliti...cvijece predivno cvije raznih vrsta cvjeta ....ajoj..smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 12:10
Danas sam bila kod Josipe.
Za sada ću vam pokazati samo nekoliko sličica njezinog dvorišta koje više nije za prepoznati.
Kada budem imala više vremena, napisati ću nešto više, a možda nas i vidite na slikama.
Torta je puno ljepša uživo!
Josipa, svaka čast!!!!
















Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2014 u 13:24
Josipa,ja sam mislila da sam fulala dvorište!Stvarno nije za prepoznati!
Zebrina je prekrasna u kanti za zalijevanje,čuvarkuće u panju,
gredice popunjene,kamenjari isto
a mali lajavac je preslatki!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 00:37
Dvorište izgleda potpuno drukčije. Nisu samo novi cvjetni otoci popunjeni sadnicama, kako vidim i zid je dobio novi glanc. Je li boja na kapiji nova? Volim ovu boju, djeluje svježe, a cijeli prostor opuštajući. Panjevi su lijepo dekorirani, ali pogled mi se zaustavio na koso postavljenim ciglama obojanim u bijelo koje ograđuju vrt. Josipa, jako lijepo. Danas ste ti i Slavuj bile jako vrijedne.
Sutra je novi dan.
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 09:11

Prelijepo ! 
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 11:25
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Josipa,ja sam mislila da sam fulala dvorište!Stvarno nije za prepoznati!
Zebrina je prekrasna u kanti za zalijevanje,čuvarkuće u panju,
gredice popunjene,kamenjari isto
a mali lajavac je preslatki!
i ja sam slikala nesto pa cu sad objaviti...je da preobrazba je zaisat velika...pomogli su svi....moja djeca njihovi prijatelji,bivsi muz,sestricna sama nebi mogla toliko...a snuo dog je velika maza..kao da prede dok ga drzim u krilu...onako stenje pomalo i uziva..pa me gricne koda kaze hvala sto me mazis...bas je drag...smile70
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 11:31
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Dvorište izgleda potpuno drukčije. Nisu samo novi cvjetni otoci popunjeni sadnicama, kako vidim i zid je dobio novi glanc. Je li boja na kapiji nova? Volim ovu boju, djeluje svježe, a cijeli prostor opuštajući. Panjevi su lijepo dekorirani, ali pogled mi se zaustavio na koso postavljenim ciglama obojanim u bijelo koje ograđuju vrt. Josipa, jako lijepo. Danas ste ti i Slauj bile jako vrijedne.
je nova boja je,prva placa mog mateja i kupio nam je boju za ogradu i nesto materijala za zidove.sve smo pokrpali i navukli mrezice da poravnamo...stvarno smo se trudili....a cigle me pate jedva sam ih presla bojom nadam se da nece
od pasti na mrazu stavila sam akril al svejedno...hvala na ljepim rjecima...sad me tjerate da se jos vise trudim i jos vise izcekujem proljece...smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 11:33
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:


Prelijepo ! 
nisi mi daleko slavonko...moras me obici...ne samo na forumu...
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 12:12
kamenjari iz daljine...









pitomi kesten ,u srahu sam da se nece primiti...



ograda od brata koju cemo nagodinu moci usporediti sa danasnjim stanjem...



kamenjar sa korduna u hladovini...pa cemo vidjeti nagodinu



divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 13:02
Raduje me kad vidim kako ti dvorište sve ljepše izgleda i koliko u tome uživaš. Ne javljam se često, ali svaki dan sam na tvojoj temi i uživam zajedno s tobom. 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 13:23
nesto cvjetica

rembler chevy chas kad se ona rasiri po zidu...hmmm



spiragaa bumalda slikan prijesadjenja



loncijera crvena....joj joj jedva cekam...



zimski jasmin nazalost malo poslije nego sam ga slikala cuko ga je zgrizao malo..jako sam ljuta bila



neznam mu ime znam samo da me dativa cvijeto i raduje



isto neznam ime al prvi cvjetak mi je poklonio..



biskupska kapica,heme rokans ili dnevna ljepota,koraljna zvoncika



mislim da je timijan



hibiskusi ima ih dovoljno da se sire i sakriju ogradu



a ona ce na cuvanje u kucu...ipak je to sirotica...



moje fiks eks ideje...



veliko lisnati brsljan



i on ce na cuvanje u kucu..tradescentia silamontana



dali je krumpirko?



puzave senecije na cuvnje...hahha



ovo bi trebala biti ruzicasta glicinija samo da se primi bit ce kraljica dvorista...



klemantis





grmic sto daje bobice zimi...jedva cekam a ime sam zaboravila



bosiljak samo sto neda sjeme





divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 13:41
¸malo dekoracije



cosak ulaza











divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2014 u 13:47
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Raduje me kad vidim kako ti dvorište sve ljepše izgleda i koliko u tome uživaš. Ne javljam se često, ali svaki dan sam na tvojoj temi i uživam zajedno s tobom. 
andinice moja samo ti meni komentiraj i ispravljaj...jos puuuno moram uciti....drago mi je da si samnom ...bas neki dan gledam spisak ko mi se javlja i vidim vas nekoliko kako niste dugo bile...a ja opet nemogu dugo ni traziti gdje je cije tema,,..malo to kod sebe moram isparaviti...hvala na posjeti uzivaj u danasnjim slikama....smile57
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2014 u 23:58
nova kolekcija od prijatelja koji nezna sto je forum i ne razumije zasto ja to toliko volim...


japanski javor

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 07:21
bravo Josipa...uživajClap
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2014 u 08:03
uzivam u javoru pogotovo.....nez gdje da ga smjestim....sad sam sva van srece zbog njega...hoce li zimu izdrzati ako ga stavim van...moram guglat..popodne cu saditi...dosla meni moja sara...slabo ovih dana ista i objavim pa nema kolegica....pusa iz nusmile75
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 92>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.