Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtek
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtek

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 18:04
Euphorbia myrsinites
 
Biskupska kapica
 
 
...moji najdraži Jaglaci...
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 18:21
...I da vam predstavim moju slatku prijateljicu žabicu Hug(Bufo smeđa žaba krastača), ima kućicu u starom panju u mom šumskom vrtiću, pa mi svaki puta radi društvo dok ja pljevim vrt...
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 18:25
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

opet se moram oglasiti, jako lijepe slike, mahonija mi je divna
Nisa Hughvala ti puno! Uvijek si dobrodošla!
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 18:54
lijepo je kod tebe sve neke ljepotice Clap
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 19:47
Slike su ti prekrasne
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 20:31
Krasne su ti slike, a i žabici se sviđa kod tebe 
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 20:51
divne proljetmice...uzitak te obici...smile91
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 21:06


Temzi,ovo je divno!Clap   Ne bih htjela izdvajati ni jednu biljčicu (da se ostale ne uvrijedeLOL), ali onaj sramežljivi kameni cvijet Embarrassed je savršen!
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2015 u 21:39
Sve ti je krasno, aubrieta je predivna, ali žabica me oduševila skroz Heart
Nadam se da je paprat našla svoje mjesto i da će se brzo udomaćiti u tvom vrteku... Samo ju nemoj smjestiti u potpuni hlad jer voli ipak i nešto sunca... smile79
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 07:13
Predivne fotkice okupane i suncem i kišicom. Tko bih rekao da se žabica tako može sprijateljiti sa čovjekom. Krasna je, a i ona zna koje je mjesto lijepo za život. TongueHeart
"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 18:14
prekrasni cvijetići!
Sve se šareni!Čini mi se da mogu osjetiti
svježi sumski zrak kod tebe,pomiješan sa mirisom raznih narcisa,
slatke mahonije i svježe mahovine na starom panju gdje živi "žabica"..
Ono je žabetinaDrago mi je da su ti potočnice prezimile.Sad ćeš ih imati posvuda
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 22:26
Originalno poslano od člana kamenjarka1 kamenjarka1 napisao:

lijepo je kod tebe sve neke ljepotice Clap
Hvala ti puno! Jako mi je drago da si došetala u moj vrtek...također ti želim veliku dobrodošlicu na ovaj forum!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 22:35
Originalno poslano od člana @kaktus @kaktus napisao:

Slike su ti prekrasne
Hvala ti draga @kaktus, razveselio me tvoj posjet!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 22:40
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Krasne su ti slike, a i žabici se sviđa kod tebe 
Moon hvala ti puno na pohvali i posjeti!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 22:45
Originalno poslano od člana JosipaNu JosipaNu napisao:

divne proljetmice...uzitak te obici...smile91
Draga Josipa, hvala! Meni je veliko zadovoljstvo ugostiti te u mojem vrteku!!! Navrati mi opet!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 22:53
Originalno poslano od člana Miranda Miranda napisao:



Temzi,ovo je divno!Clap   Ne bih htjela izdvajati ni jednu biljčicu (da se ostale ne uvrijedeLOL), ali onaj sramežljivi kameni cvijet Embarrassed je savršen!
Draga Mirandice hvala ti! Da da kameni se još uvijek srami, čak je i procvjetao!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 23:04
Originalno poslano od člana vila2 vila2 napisao:

Sve ti je krasno, aubrieta je predivna, ali žabica me oduševila skroz Heart
Nadam se da je paprat našla svoje mjesto i da će se brzo udomaćiti u tvom vrteku... Samo ju nemoj smjestiti u potpuni hlad jer voli ipak i nešto sunca... smile79
Draga Vilo, puno ti hvalaHug! Drago mi je da ti se sviđa žabica, mnogi inače zaziru od njih, ali meni su baš slatke!
A što se tiče najljepše paprati na svijetu, koju imam zahvaljujući tebi...bez brige dobila je počasno mjesto ili bolje reći mjesto na "prvoj liniji fronte"LOL...vidim da je počela rasti Smile, a sunčeka ima ugodnog jutarnjeg! Stalno ju gledam s velikim oduševljenjem i pratim svaki milimetar koji narasteBig smile! Hvala ti još jednom!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 23:15
Originalno poslano od člana rajski vrtovi rajski vrtovi napisao:

Predivne fotkice okupane i suncem i kišicom. Tko bih rekao da se žabica tako može sprijateljiti sa čovjekom. Krasna je, a i ona zna koje je mjesto lijepo za život. TongueHeart
Hvala ti dragaHug! Da, uvijek se oduševim svakom životinjicom, jako ih volim! A žabica mi se da čak i podragati...sve je dobro dok ne ugleda mog peseka, nje se boji, tako da moram uvijek paziti da ju Mina ne spaziLOL! Drago mi je što si mi bila u posjeti!
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2015 u 23:22
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

prekrasni cvijetići!
Sve se šareni!Čini mi se da mogu osjetiti
svježi sumski zrak kod tebe,pomiješan sa mirisom raznih narcisa,
slatke mahonije i svježe mahovine na starom panju gdje živi "žabica"..
Ono je žabetinaDrago mi je da su ti potočnice prezimile.Sad ćeš ih imati posvuda
Draga Miškice, hvala ti! U pravu si, tamo si stvarno odmorim dušu, a i pluća...a ovo "žabetina" me baš nasmijalo, inače Žabi (kako ju ja zovem), još nije dostigla svoju pravu veličinu, biti će još malo većaLOL! Potočnice me očaravaju svojom bojom, baš sam si ih dugo željela, i neka ih samo bude posvuda...juhuuuuu!!!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2015 u 00:15
Prava proljetna promenada cvjetnih ljepotica uz koje se i Žabi osjeća kao svoj na svome.
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.