Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 39>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 11:46
woow ovo se zove rasadnik Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 20:20
Gio,najbitnija je volja,ako toga nema badava ti sav materijal i znanje.
Nije me bilo jer mi se nick"pokvaril" Sad sam popravljena i ko novasmile213ok,sad ga pretjerujem,tak prpošna nisamLOL
Da jesam sad bi imala kaj pisati,ipak me 2 dana skoro nije bilo.Ovak mogu reći,zalila cvijeće,moj rasadnik napreduje i to je to.Malo sam farbuckala tegle za mamu i ništ više.Ljenčinaaaasmile42
Joj,MM me danas pita odakle nam te nove tegle? To je mislil na one kaj sam ja ofarbala i salvete nakeljila.Aj nek,nije mu dugo trebalo, tjedan dana otprilike,da ih vidiLOL
joj da i reko je da su mu lijepeeeeeEmbarrassed
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 20:32
Aha vidiš, tako je ljepše kad je iznenađenje - da je pratio kako radiše nebi mu bile možda tako jako lijepe, a možda bi imao i kakvu sugestiju, a ovako te je zasluženo pohvalio.
 
Drugi put kad dođe vlak s varaždincima ima da si s njima u vlaku. Povedi i mm neka malo vidi naš karneval.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 20:44
Hehehe Triša,vidiš uopće mi nije palo na pamet da bi trebao biti neki organizirani prevoz za Rijeku,dok me ti nisi sjetilaWink
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:29
Vidim vrijedna si kao i obično, bravo za rasadnik i prekrasne teglice,smile89 jedna mi je zapela za oko tu nisam vidjela na slikama prije, tko zna koliko nam još nisi pkazala lijepih teglicasmile180
meni je super u životu
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:56
Shasha je uvijek vrijedna i marljiva ko pčelica Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 20:59
Koja tegla ,Esmeralda? U stvari ja sam jedan mali dio tegli slikala.Ma neda se to meni sve pojedinačno,pa sa svih strana,pa naopačke....smile196
Sad sam baš završila farbanje onih keramičkih.Svijetlo plave i svijetlo zelene budu.Suše seBig%20smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:04
Pa zato tebe nema s nama...ti si bila vrijednaClap
Pazi mene kao da je to išta neobičnosmile42
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:31
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Koja tegla ,Esmeralda? U stvari ja sam jedan mali dio tegli slikala.Ma neda se to meni sve pojedinačno,pa sa svih strana,pa naopačke....smile196
Sad sam baš završila farbanje onih keramičkih.Svijetlo plave i svijetlo zelene budu.Suše seBig%20smile
 
Slušaj ti jedna....ti ćeš morati kod mene pod hitno na preodgoj!!!LOL
Kao prvo nema te cijeli dan na forumu...i onda se nonšalantno pojavi i izjavi da je upravo završila tegle a slika ni iz glave!!!smile196(ukrala sam ga)
Mi smo već mnogi u groznici šta si danas keljila...stoga izvoliš staviti slike da nas ne nosiš na duši...WinkWinkWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:39
Ma misu gotoveeee,suše se,još moram salvete nakeljiti i "maznuti"završni "glanc"LOL
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 00:37
 
 
Ova treća sa ružicom prekrasna jesmile71
Hoćemo jošsmile105
meni je super u životu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 08:56
Esmeralda i meni je ta najljepša...
Samo kada bi ova teta htjela stavljati pojedinačne slike da se možemo više diviti...ali šta ćemo joj kada je lijena u tome ( samo u tome)Wink
 
Nego Shasha vidim da si ti toga posadila već jako puno... Šta nije još malo prerano za saditi ili ja opet kasnim???
 
Ja ću ovih dana sijati gailardiu...a ono sjeme što sam od tebe dobila...reci kada to da sadim???Tongue
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:52
Evo,evo,jutros sam nešto uslikala.Tegle budem stavila u"moji radovi"(gdje je tema više poima nemam pa je tražiteLOL)Moje sijane biljčice su nikle,ne sve no velika večina.
zelje je niknulo,je malecko no nek polako raste,bolje nego prenaglo pa da se samo izduži
 
sa paradajzom sam zeznula no budem ga prepikirala.Prošle godine sam prvi puta sakupljala sjeme(inače je to mama radila)i sad kad sam sijala ,palo mi je u tegle ono sitno,gotovo bijelo sjeme.Ja mislila da to neće niknuti pa ga ni vadila van nisam.Smo sam jednu veću sjemenku stavila.I eto sad ga bum rasađivala
 
kelj
 
bosiljak,crveni i zeleni
 
ostići su mi niknuli još prošli tjedan.Nisu nešto narasli no jačaju se,listići su ojačali i narasli.
 
Crni slijez,od Kat.ree,mi je niknuo za 3 dana
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 09:59
Esmeralda,tu sam zadnji krakle potrošila,mislila sam da mi ni nebude dosta.Mješala sam ,u boju za beton,akrilnu temperu (valjdaErmm)i na kraju je ok ispala.Za vlasac,koji niknuti tu treba,je super(kaj sad,nisam imala salvetu sa vlascem pa je ruža)LOL
Proljeće,poima nemam šta si dobila od mene.Ja sam sijala ovako nešto povrća i od cvijeća ono što će mi u tegli biti(ostići,suzzy -ako nikne)i ovaj slijez da ojača do proljeća.Ljetnice nisam sijala a vjerojatno ni neću.Kad zatopli njih ću odmah van posijati.Ionako neće puno prije cvasti.
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 11:32
smile227Pa to kod tebe ide ko podmazano, ja jedva stigla vidjeti da si posijala sjeme, kad ono kod tebe već  sve zelenismile127
meni je super u životu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 13:11
Je Esmeralda ona ti ima "zelenu ruku", ja mislim da bi kod nje i kamen niknuo da ga proba posaditit....
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 14:36
LOLShasha ova ideja s ljuskama od jaja ti je super...kradem. Da li poslije ljuske makneš ili samo stisneš i s ljuskom posadiš?  
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 13:58
Shasha, obriši si PPsmile178
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 09:43
Gledala sam kad sam posijala moju suzzy...05.i danas je niknula.Samo da si podsjetnik stavim.Treba joj vremena da nikne,sad samo još da lijepo naraste.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 13:34
Kako misliš treba joj vremena??? Pa to je samo 22 dana...
Ja sam lantane posijala 15.01. i još im nema ni traga...tješim se jer su rekli da njima treba puno da niknu...a ovo tvoje je bilo ekspresno!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.