Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 16>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 14:46
Iako većina salveta sa tvog namještaja meni nikad nije sjedala i izbjegavam ih u širokom luku,
vidi se da su ti jako drage i da si te određene motive odradila sa srcem i dušom...
Odlično i vrlo različito si doradila one prve motive po namještaju i dekorima, svidjela mi se lavanda unutrašnjost ladica uz bjelinu izvana, sitni crackle po ladicama,
čipkica i šeširići na teglicama, ono teksturno sjenčanje oko cvijeća...

Ali zato mi je ovo zadnje bijelo-zeleno-rozo s vrtnim cvijećem puno više po mom guštu i baš mi je svježe i proljetno
i opčinila me ta kombinacija simetričnog i asimetričnog... smile227

Nemoj zamjeriti na iskrenosti, uredila si sve vrhunski i kao cjelinu si dobila taman ono što želiš i u čem uživaš, barem kako mi se čini...
Rad na tekstilu nisam probala, ali ovo tvoje mi izgleda vrlo čvrsto i postojano, možda jednom probam...

Dobrodošla, smile75
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 19:56









Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 19:59
smile141
ANĐELKA
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:01
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:15

krasno,mima krasmosmile71.............ova zadnja polica mi je jako lijepa....i jako interesantna salvetaHeart

Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 20:15
Draga mima, ja sam ostala bez riječi. stvarno je sve prekrasno.smile94
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 11:28
Hvala vam svima na lijepim riječima i komplimentima .Neobično mi gode  jer su došle u pravi trenutak kada sam mislila od svega odustati jer u svojoj sredini nailazim na ravnodušnost.Međutim stvari se mijenjaju .Ona zadnja lampa je jučer udomljena jednoj gos.koja se zaljubila u te moje cvijetiće.Upravo radim jednu prekrasnu komodu za  svoju dušu stavit ću je u galeriju samo pofarbanu u moje omiljeno bijelo ,a vi  će te mi sugerirat šta dalje.Pokušat ćemo se zabaviti  i  više sprijateljit.SmileSmileSmileSmile
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 14:23
fenomenalno..svaka čast samo naprijed..
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 14:58
Ova stalaža za zid ti je baš zgodna i ne daj se pokolebati, ako ti uživaš u ovome nemoj da te sredina "ukopa"smile99, samo ti uživaj u svojim cvjetićima!!!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:43
mima, svaka čast! Sad sam gledala Globalno sijelo i mogu ti reči da su ti radovi još ljepši nego na slici, prekrasno! Bravo još jednom!
ANĐELKA
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:46
I ja sam te gledala, baš je bio krasan prilog, bravo mima
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 20:58
Bravo Mima i ja sam gledala prilog i čim je počeo, pomislila sam to je naša nova "teta salveta" sa foruma. Prilog je fantastičan, ti si energična osoba i mislim da uvijek napraviš ono što zamisliš, a ovo što si do sada napravila je lijepo, ima stila...Clap
život je more
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:05
i ja sam te vidjela i odmah prepoznala da si to ti ,samo ti nastavi raditi i  uživati u svojim radovima ,a šta se tiče ukusa oni su različiti i to je ono što nas i čini posebnima, ne bi bilo dobro da svi volimo isto.
ja ti se divim smile141 mada cvjetići nisu moj đir
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:08
gledala i ja. bravo mimasmile55. ti si naša medijska zvijezda! baš je bio dobar prilog i čestitam na izostanku treme pred kamerom 
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:09
smile73
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:19
gledah te večeras...svaka čast na umetanju duše u stare i odbačene predmete...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:46
Prije par mjeseci bila sam jedna usamljena dušica,danas su mi se dogodile neke nevjerojatno dobre stvari,sve se slučajno poklopilo i potvrdilo moju filozofiju da se sve događa s nekim razlogom.Upoznala sam danas prekrasne osobe ,i pogledala prilog na tv davno snimljen  o mojem radu ,čak ste upoznale i mog nadasve šarmantnog supruga.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:55
Mare,hvala.Budi sretna..........................
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 22:50
Sve ovo što si nam pokazala a što su tvoje vrijedne ruke učinile je predivno ali ni približno onome što se u globalnom sijelu moglo vidjeti,inače nemam naviku gledati takve emisije ali sam naletila na opasku naše Mare i eto imala priliku vidjeti tebe i sve te divne radove!Stvarno bi mi bilo žao da sam to propustila!
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 23:03
Vidim da su večeras svi pa i ja gledali prilog na tv i naravno prepoznali vlasnicu galerije na forumu, mene dugo nije bilo i baš mi je drago da sam upala u pravi čas .Na tvojim radovima vidim dvije moje omiljene i najčešće upotrebljavane salvete. Jako mi se sviđaju tvoji radovi ,a pogotovo zavjese, moram priznati da me privlaći da se oprobam na tekstilu no vidjeti ćemo .
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.