Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kako sa namjestajem
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kako sa namjestajem

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:31
hmm,........napravila sam prvi komad namjestaja, ormaric za cipele, pocela sam sa bezbolnijim hehe
nije super...ja sam toga svjesna...nazalost slike su stvarno koma...ova sa flesom ne daje pravi dojam jer se ne vidi dobro i prebijelo je sve, a na onima bez flasha se uopce ne vidi....ako ista mozete vidjeti na slikicama molim vas za komentare, savjete...nesto...hvala vam na svoj pomoci koju ste mi do sada dale


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:32
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:32
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:44
Mislim da ti obrada i temelj uopće nije loš ,izgleda starinski ali ,nažalost,na prvoj slici,koja je dobra ,ne vidi se motiv a na drugim slikama se nazire motiv ali slike su loše.Jel to neka ruža?
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:44
Cvjetiću, fotke su stvarno koma ( ali da te utješim i meni je to slaba strana ) mislim da si sve dobro radila jedino bi ja dodala još ukrasa. Ne vidim baš dobro ovaj motiv ali kod shabby-ja trebaju biti romantični motivi tipa cvijeće, leptiri, djevojčice i sl. Da li je to neki cvijetić kod tebe na ladici?
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:50
Da mislim da je ruža ili mislim nazire se pupoljak ali se nazire i salveta okolo,mislim da si trgala oko motiva i sad se taj bež ili žuta podloga kuži.Sad lijepo kistić i boja kojom si bojala ladice i oko motiva cvijeta pofarbati osnovnom bojom od namještaja,ili spužvicom tup,tup...
 
 
...i ponovi motiv još gdjegdje....
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:51
ruzu sam stavila i malo okolo tupkala bezkaste i bijele boje...nisam previse htjela na ovaj ormaric staviti cvijeca jer ce vjesalica koja je odmah do imati puno vise, pa da ne pretjeram...da mi se muz ipak ne osjeca previse feminizirano...mada znam da na kraju i hoce heheheee

ovaj ormaric je u hodniku, tu je jos jedan veliki ormar i vjesalica...i zid koji je trenuno svijetlo plavi...kada zavrsim sav namjestaj u stanu, cijeli stan cu premaljati u bijelo sa ukrasima po zidovima, u hodniku konkretno planiram staviti veliki luster (nesto shabby) i sitne ruzice u liniji po zidu i eventualno roskasi zid ispod ruzica (onako da bude boja nanesena kao sa spuzvicom-stvarno ne znam kako se ta tehnika zove i ima li ime)...tako da jos uvijek pazljivo doziram cvijetice po namjestaju....
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 09:53
ja sam namjerno uokolo tupkala bez, mislite da je bolje da bijelo bude?

Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 10:00
Ima ime,pittorico i ok.si to učinila ako je od tupkanja bež...ne vidi se jasno...inače,zanatski je ovo farbanje i shabby efekt skroz u redu,i snimi to tako da ti stane u cijelosti u objektiv a probaj malo to obraditi u nekom photoshopu ,ili ON?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2009 u 12:03
 
Šteta, stvarno se loše vidi. Shabby izgleda da je jako dobro ispao, a i ja bi stavila još neku ružicu, tako da upotpuni ovaj ormarić.
ANĐELKA
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 11:53
 
 
malo sam ih posvijetlila Big%20smile
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2009 u 21:34
sad se malo bolje vidi...shabby mi se cini dosta dobar...mislim da bi bilo dobro malo pittorica oko cvieca...i jos koji cvijetak...i mal brsljana...(ma ja bi svugdje nakeljila brsljan...obozavam ga)...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:52
da ne ispadne da svo ovo vrijeme nis ne radim, evo nekoliko slikica radova u tijeku.

komoda
sve je bilo bukva kao noga u sredini, stakla sa strane jos fale, cekam inspiraciju:

Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:53
malo blizi pogled


Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:53
detalj:

Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:54
gornji dio ormara:

Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:54
sredina:

Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:54
donji dio:

Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:55
nije jos zavrsen, fale brsljani i cvijece sa strane i nisam ga u doba slikanja do kraja bila premazala lakom
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 12:56
polica

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.