Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Majolina - moj decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Majolina - moj decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
Korisnik
Poruka
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:17
o hvala vam drage moje tete salvete,jako mi je drago da vam se sviđa.srce mi je poskoćilo kad sam vidjela ove divne komentare..smile84zaista dižu samopouzdanje!!!! merci, merci

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:28
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

I kutija i poruke su me oduševile. Ova fora s bakreno obojanom dasmasom je skroz originalna i super izgleda. Daj pitaj brata s čim je to bojao kutiju, zanima me da li je to bajc. To bi mogao biti dobar zamjenski materijal.


das masu nisam bojala bakrenom bojom.to ti je terakota das, kad se posušila obojala sam ju sa crnom temperom(da uđe u rupice,slova)i onda sam prebrisala sa mokrom spužvicom rubove i posvuda po malo da se vidi boja terakote i kad se je i to posušilo prešla sam sa zlatnom bojom svuda po malo...i ispadne tako bakreno...
boja za kutiju je uljana boja ili ti sintetička.zapravo je to jako gusta boja i nije prozirna,a da bi se moglo bojati airbrushem morao ju je razrijedit i zato je ispala tak malo prozirna.rekao je brat da bi se teško kistom postigo takav efekt.ja zbilja ne znam,takvom uljanom bojom sam ja bojala rubove zida (bolte) zbog lakšeg održavanja i mogu reći da je zbilja jako gusta boja..Wink
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2011 u 15:36
Originalno poslano od člana mmira mmira napisao:

Preprekrasni radovi, ti i brat  ste super kombinacija.. 
Kutija je mmmmmm. Koji je ono materijal unutra,   neki baršun?
 
Helena će biti oduševljena.
 
I pločica s das masom odlična, originalna, i uredno napisano, samo šteta za ono ć na "vjećnosti", malo bode oči onima koji znaju, pravilno je vječnosti.  Ako ima još šanse dodaj još jednu crticu.
 
Nisi bila radove stavila u "friško" pa ih tete biće nisu ni vidile ranije, kao ni ja.
Imaš talenta, šta će tek biti od tvojih radova, kad si ovako krenila?
 



Smile materijal se zove mikrofibra i ima ga u raznim bojama.

nemogu vjerovat kak sam fulala to vječnost,uopće nisam skužila,tak mi piše na slici i uopće nisam razmišljala...pokušat ću to nekak ispravit!
ko radi taj i griješi!!LOL
Na vrh
aleksandra m View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aleksandra m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 10:34
Fantasticne ideje, jos bolja realizacija.BRAVO
http://aleks-pogledkrozmojuprizmu.blogspot.com/
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2011 u 19:33
Bravo za lijepe radove, naročito za pločice
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 15:19
za početak zahvaljujem se svakom divnom komentaru, zaista dajete puno poticaja za radit još i još i još....
ova kutijica već dugo stoji na mojoj polici nedovršena jer je čekala lakiranje i kad se je napokon polakirala ispala je katastrofa.Confused bila je nekakve zelenkaste boje,užas..onda sam je prešmirglala i ispao mi je ovaj "slučajni shabby efekt",na kraju mi je ispala kutijica iz ruke, ravno na čošak tak da je i on malo pohaban...uglavnom, dobro je i ispala(barem se meni tak čini) kak je imala trnovit put...
smile148









Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 17:20
prekrasna kutija,bravo majstorice.Heart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2011 u 20:06
Znaššto ti si se jako jako zarazila, to ti je teška bolest, ali mislim da češ sve to izdržati, kao i mi svi.
Radovi su ti jako jako dobri, ona zelena kutija je perfektna. Samo tako nastavi.
Dobro došla u naše društvo.
Na vrh
aleksandra m View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aleksandra m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2011 u 09:21
I ova kutija je predivna, bravo .
http://aleks-pogledkrozmojuprizmu.blogspot.com/
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 17:44
hvala vam drage moje....za lijepe rijeći evo još jedna kutijica u proljetnoj verziji!!!smile169








Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 08:54
kutija za nakit, nema se šta reći, ja uvik puna pitanja. Kakav ti je to kist aerbrush???
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:09
sad tek vidim koliko me dugo nije bilo,prvo-dobro došla!ima Maredelmare pravo-ni početnici nisu što su nekad bili,po ničemu ne bih zaključila da si početnik jer radovi su ti prelijepi,jako dobra izvedba a ideje-ludilo!!!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 09:06
Divan zidni svitak!!!
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 12:56
Smile airbrush ti je nekakav metalni kist koji ima posudicu za boju,ukljući se u struju i crtaš..ja nisam nikad radila sa njim pa ne znam reć jel teško.vidjela sam ga samo u kutiji i to je sve što znam o njemu.ne znam jel se smiju tu stavljati linkovi, al imaš na youtubeu likove šta crtaju pa pogledaj šta se sve može.lijep pozdrav
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 13:14
Majolina - ova zadnja kutijica je preslatkaClap, motiv leptira mi je genijalan - je li to salveta?
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 17:53
a hvala!!!smile78 da to je salveta sa barbikama,a leptirići su bili oko rubova
Na vrh
aleksandra m View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aleksandra m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2011 u 07:11
Preslatki radovi, leptirici su medeni!
http://aleks-pogledkrozmojuprizmu.blogspot.com/
Na vrh
Majolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 28 Prosinac 2010
Status: Offline
Bodovi: 103
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Majolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 18:48
ovo je pisanica al a Primavera, nadam se da se neće ljutiti na ukradenoj ideji,
ali to samo dokazuje koliko su mi se svidjele njene pisanice.Embarrassed





i druga strana jajca


Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 18:51
super jaje!!! kao i ostali radove
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2011 u 01:16
Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.