Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:19
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Cytisus White Lion
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:26
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2012 u 21:48
prekrasno a ona bijela hosta je pravo osvježenjesmile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 09:21
meni se najviše sviđa cytisus.Ja sam imala bijeli i žuti ali su mi stradali još lani.ima li kod tebe možda koja reznica
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 10:08
Ajme meni, što se više šećem po tvojoj okućnici sve mi je jasnije da ti zapravo nemam ništa za pokazati, ti već sve imaš i sve znaš LOL. I nemaš ni travuljage po vrtu...e toga ti ja imam kolko hoćeš, ipak će ti biti zanimljiv razgled  smile96
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 10:12

Sve je krasno, ali hoste i javori su mi naj,naj...
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 12:10
prosetao sam i tvojim vrtom kao i mnogima nemam rijeci za reci, sve je tako lipo i njegovano , smile141
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 14:22
evo prvi sam put zalutala u tvoj vrt i ostala u njemu od prve do zadnje stranice. Divan je i neznam što bih izdvojila jer mi se sve sviđalo, pravi lijepi kontinentalni vrt.
ma znam ovaj mi se malac jaaako svidio- rhododendron impeditum. Nisam uspjela uloviti kako napreduje? da li preživljava zimu ok?
belica,zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 15:15
rosa2,ajama,Horti,Anastazija,mali vrtlar i belica hvala što pratite događanja na mom bregu i na svim vašim pohvalama. [IMG]smileys/emot134.gif" align="middle" />

ajama imam cytisusa nekoliko i samo mi je jedan prošle godine propao,bio je pun lisnih ušiju i uz prskanje nije se uspio oporaviti.Moram vidjeti kad se uzimaju reznice i nemaš brige,jer sve zapisujem.
Horti kombinacija mog i tvog vrta bila bi idealna.Toliko trajnica koliko ti imaš pravo je bogatstvo svakog vrtlara.Nakon naše razmjene rezultat će biti vidljiv na obje strane.
belica onaj rodić je bio prekrasan,ali nakon onih suša prošle godine je propao.Isti sam vidjela nedavno u Kauflandu za 30tak kuna,nadam se da ih još imaju jer ću ga kupiti.Za one koji su u Zagrebu i bliže,moram reći da je meni otkriće sajam u Sesvijetama četvrtkom jer tamo ima krasnog bilja po niskim cijenama i sve mi se primilo.Npr.Carpinus fastig. 1,7m 95,0 kn,buksusi dosta velili po 20,0kn,Ja sam kupila Magnoliju Virginiana Australis 1,5m za 100,0kn ,limun koji rađa i cvijeta cije godine je 60,0kn itd,a da ne govorim o trajnicama koje su sve uglavnom po 5,0kn ili ev.7,0.Raj za oči.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 15:19
Ispravak netočnog imena Sesvijetama(ispravljala sam nekoliko puta ali ništa,ne znam zašto)
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 17:21
Ha? misliš sesvijetama? nisam čula za takav sajam. može info?
A ja pomalo strepim od rodondedrona, azaleja i sl,  kupovala prije i redovno bi mi uz sav trud ugibali, ali da su divni-divni su.
Ja obično idem u rasadnik Zrinjevca, plac, i rijetko mbm, ma ustvari kad naletim na nešto kupim.
sad kad sam te otkrila, uvijek ću se vratiti da virkamHeart
belica,zagreb
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 19:59
Rododendroni i azaleje trebaju sjenovito mjesto i kiselo tlo. Vjerovatno im je nešto od toga falilo pa su zato uginuli.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2012 u 20:49
belica očito Sesvijete imaju negu grešku ili moj laptop piše na dijalektu,hahaha.Vjeruj mi ,isplati se kupovina.
Horti svi moji rodići su bili posađeni ili ispod one velike smreke ili ispod neke druge crnogorice.Razgovarala sam sa agronomima kod kojih kupujem,a i susjeda mi je agronom i svi kažu da su problem one paklene vrućine u kombinaciji sa vrućim vjetrom.Trebalo bi svaki dan natapati zemlju,a ja to ne stignem svaki dan,pa malo godišnji i tako svega po malo.Vidjela sam u Njemačkoj rodiće 1,5 m visine,ogromne grmove,posađene na suncu,ali su kod njih tem.niže.U tom dijelu snijeg je 6mj u godini i visine najmanje 1m,a rodići da ti pamet stane.
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 15:50
sve je prekrasno, svaka čast na okučnici i vrijednim rukama, toliko toga da ti pamet stane to je pravi botanički vrt .....
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2012 u 21:44
 i ja bih potvdila pravi botanički vrtThumbs%20Up
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 11:27
WooW...sve za čistu desetku, oduševila me je bijela hosta i onaj novi acer bonsai !!! Thumbs%20Up Thumbs%20Up.
Imaš tako puno lijepih i meni nepoznatih grmova da stalno moram nešto uguglavati Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 23:03
bina
blue sky
korijenko
Svima puuno cvijetnih pozdrava sa moga brijega.Hvala vam na divljenju,obilasku,pohvalama,svemu.Dođite k meni opet.

Danas sam imala prekrasno popodne družeći se s našom dragom Horti.Šetanje njenim vrtom i kamenjarom je odmor za dušu.Pravi užitak.A sadnica pun gepek.Hvala ti Horti i na poduci iz botanike.Slike slijede sutra jer za sve to posaditi treba vremena.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2012 u 23:43
Navratila sam opet i uživala u raskoši tvog vrta (botaničkog)
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:17
Anabistrica hvala ti na šetnji.Ti si toliko blizu mene da bi mogla doći i uživo prošetati mojim vrtom(samo 15 min vožnje).
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:40
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.