Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:43
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:45
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:48
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:51
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Moja začinska gredica
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:54
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:56
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 10:58
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Ludisia Jade Velvet
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:00
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:02
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:02
Joj,kako je lijepo kod tebe,odaj mi tajnu kako si ludisiu natjerala da cvateTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:04
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Evo i nekih kućnih biljkica
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:33
Ovo mi je nešto prekrasno! Dali je to Cytisus Embarrassed  Prvi put sam kod tebe vidjela Cytisus White Lion tj  općenito vidjela Cytisus
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


Prekrasan vrt, imaš toliko lijepog bilja da čovjeku pamet stane. Stvarno nije lako tvojim rukama i leđima Smile


''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 11:52
mali kaktus-tajna ti je vrlo jednostavna,kupila sam ju prije 2 dana.Ja sam ti jako brižna što se tiče kućnog cvijeća,naime pretjeram sa zalijevanjem,pa mi sukulenti propadnu.Valjda će se neka dobra dušica sažaliti nad tim.

Ksan,da to je cytisus.Imam ih nekoliko i probat ću ih zakorijeniti pa ću to podijeliti,naravno ako mi uspije.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 17:57
Evo sad upravo sjedoh.Cijeli dan sam sadila Hortine darove.Nije problem u sađenju nego sam puno toga prije sadnje morala oplijeviti.Ne osjećam ni ruke ni noge,a leđa da ne govorim.Sutra se odmaram,a onda me čeka dosijavanje travnjaka jer su voluharice napravile velike rupe(njih naravno moram prekriti novom zemljom).Nadam se da će se leđa do tad oporaviti.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 18:05
camelia mislim da umorna leđa i noge prođu odmah čim vidiš svoj vrt ,kolki god umor bio ipak duša i srce su zadovoljni i odnose umor kao rukom odnešen..stvarno ti je cvijece lijepo i njegovano ,neznam dal mi je ljepše to u kući ili ono u vrtu ...sve pohvale za tvoj rad 
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 18:20
Hvala ti kamenjar,ti me stalno hvališ i obilaziš. [IMG]smileys/emot133.gif" align="middle" />

Inače, u kući sam napravila tri posude koje su smještene u jednoj drvenoj kutiji,između njih će biti ili bijeli kulir ili šljunak.Ne znam što da posadim u njih jer su u kutu gdje nema previše svijetla(tko bi rekao pored tolikih prozora).Mislila sam u veliku srednju posaditi nešto što raste do 0,5 m visine,a lijevo i desno od nje neke niže sukulente pod uvjetom da im ta lokacija ne smeta.Nisam slikala ,slikat ću kad bude gotovo.
Možda u sredini Sansevieria cylindrica....
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 18:36
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

camelia mislim da umorna leđa i noge prođu odmah čim vidiš svoj vrt ,kolki god umor bio ipak duša i srce su zadovoljni i odnose umor kao rukom odnešen..stvarno ti je cvijece lijepo i njegovano ,neznam dal mi je ljepše to u kući ili ono u vrtu ...sve pohvale za tvoj rad 



Ovo potpisujem, ja to ne bih znala tako lijepo napisati pa sam zato prepisala Embarrassed

Camellia divim se tvom poznavanju imena biljaka, ja neznam ni domaća a ne prava Shocked
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 18:45
Hvala ti Ksan na posjeti i lijepim riječima.Što se tiče imena biljaka ja više znam drveće i grmlje,imam dosta knjiga i po zimi kad nema posla u vrtu volim čitati i proučavati sve o bilju.Družeći se jučer sa Horti shvatila sam da je ona lumen za trajnice.Sve je ona meni rekla kako se što zove i kako izgleda,a ja na kraju posadila...to ćemo vidjeti kad procvijeta što sam napravila.
Dođi opet jer ja volim društvo.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 19:25
evo mene malo natrag k tebi, vidim bila si vrijedna, sve jedno lijepše od drugog.. mene ova hladnoća ovih dana malčice više tjera na kauč nego u vrt.
Danas sam čak nagovorila mm da odemo s vrećama po kamenje. Otišli na savu gdje se vadi kamen, mislili kupiti, a na kraju dobili gratis.
ostavljam ti lijepe pozdrave
smile57
belica,zagreb
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 23:02
Krasno je kod tebe. Lijepa je gredica s mirodijama. Sve je jako lijepo, skladno i uredno smile106
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3031323334 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.