Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2012 u 23:42
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Anabistrica hvala ti na šetnji.Ti si toliko blizu mene da bi mogla doći i uživo prošetati mojim vrtom(samo 15 min vožnje).
 
 
Dođi ti do mene, pošaljem ti adresu, pa ćeš mi objasniti kojim putem si došla. Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 00:59
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Acer je opet prolistao


Dugo me nije bilo u tvome vrtu, pa sam zato jučer šetala od prve do posljednje stranice i beskrajno sam uživala !!!!  I kada sam htjela komentar ostaviti djeca me potjerala sa kompa !!  Evo sada je slobodan, i morala sam ponoviti ovu sliku sa javorom jer mi je fenomenalna !!   Prekrasna boja listova se istiće na bujnom  travnjaku a kamene gromade (kaj bi ja drugo komentirala do kamenje) su odličan kontrast nježnim listićima javora !!!!
 Cijeli vrt ti je odlično skombinirani, boje, oblici, teksture, drveće je posebno !!!  A da sam komentirala svaku sliku bojim se da bi sve išlo u ovom smjeru, jer tvoj vrt je prelijep !!  Mnogo truda, volje, znoja i para, ali je zato osječaj prošetati ovuda  . . . . posebno meditirajući za sva osjetila !!
Bojim se da ću svraćati svako malo, i krasti ti ideje, pogotovo ovo sa javorom i kamenjem !!

Lijep pozdrav ti ostavljam do sljedeće posjete !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 01:06
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]


Ajme, ovaj izgleda kao da  su ga poharale Lantanine gošće sa famoznim kombijem, na povratku sa Brača  !!!

A tko li ga očerupa tako, majke li mu mile ????
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 10:02
I ja bih ponovila istu sliku kao Free, mada ne zbog javora! Ovaj bijeli buket iz kamena izgleda kao san! Smile
Time is something you can never get back..
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2012 u 18:59
Anabistrica hvala ti na pozivu,dogovoriti ćemo se.

Free hvala ti puno na svemu ,na šetnji,na komplimentima i što sigurno znaš koliko truda to košta mene i mog muža.On kosi u ovo vrijeme svaki peti dan,a ja korov svaki dan.Još nisam stavila slike voćnjaka,malina,kupina,trsja mladog ,ribizla,joste...i još svašta(nisam još okopala okolo pa se ne smijem sramotiti) i onda će ti biti jasnije koliko ima posla.No nema većeg blaženstva nego kad poslije svega sjednem na terasu i odmorim se gledajući sve to.
I molim te,ono nije očerupano nego mu je nakon kupnje u jesen otpao sve i jedan list,a sad se već oporavio.Spasila sam ga.

misty-da hvala i tebi na obilasku i pohvalama i dođi opet.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 00:11
Camellia, slazem se, vrt je tlaka, ali kad u rijetkim trenucima odmora bacis pogled na svoje biljcice, onda se sve to isplati.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:21
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Sve je ovo od Horti i već je sve posađeno
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:29
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Patuljasti Acer
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:33
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Prunus Kanzan
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:34
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:36
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:38
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Acer negundo Flamingo
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:40
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:42
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:44
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:46
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:47
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:49
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:51
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 19:53
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.