Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2008 u 20:50
Dobila si novi fotić, saznala sam iz pouzdanih izvora...čekamo fotke
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 10:18
Rena, evo ja sam tek sada vidjela tvoje slike (nije mi uopće jasno kako sam to fulala)
U svakom slučaju oduševila sam se slikama, jer i ja sam živjela u Nordrhein -Westfallenu.Njemačka mi je prelijepa zemlja, sve je jako uredno i iskreno rečeno to mi je bio jedan od najljepših perioda života...
Što se tiče Boden see, napiši mi koje je ono mjesto što si slikala na početku???
Par godina sam ljetovala u Lindau i to je tako malo živopisno, prelijepo mjestašce!!!
Evo još jednom te pozivam da nam što više slikaš i pokažeš fotke, jer koliko sam primjetila na forumu je više ljudi koji su sentimentalno vezani za Njemačku!!!
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2008 u 10:19
Usput, zaboravila sam napisati, vidim da imaš preko 500 postova pa ne bi bilo loše da nam staviš svoju sliku da te vidimo, a i ti nas također možeš upoznati...
Wink
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2008 u 20:24
Hvala na ponudi, ali mislim da cu za sada malo pricekati sa slikom,jer nije niti vazno. Cim se predstavis, cini mi se kao da cinis korak dalje u druzenju a za to trebas vise vremena. Buduci da ga ja bas nemam, kao sto se i vidi jer nisam cesto na forumu, mislim da je bolje da za sada ostane ovako. Nadam se da mi neces zamjeriti. Unatoc tome mi je veliko zadovoljstvo ako vas mogu usreciti slikama o Njemackim gradovima. Na zalost ne znam tocno koje je to mjesto bilo s Bodenskog jezera, mi smo bili na izletu pa smo tu i tamo stali da snimim koju slicicu. Ako budem vise znala u buduce, napisati cu. Pozdrav.
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 00:05
Rena super su ti slike.Ja sam živjela par godina u Njemačkoj u Kolbermooru kod Rosenheima i još uvijek me tamo srce vuče ali nikako da odem.Tvoje slike su me jako obradovale.
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 22:17
konacno je pao snijeg i jos uvijek pada, super











prije bih rekla da su ovo slike snijega u mom gradu, nego slike moga grada. Ja obozavam zimu s PPPPUUUUUNNNNNNOOOOOOO snijega
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 19:30
Reno, pošalji nam malo snijega! Please!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2008 u 19:37
hvala na predivnim slikama
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2008 u 22:56
Nema problema, drago mi je ako vas mogu obradovati. Momentalno se snijeg polako topi, ali prognoza je dobra i nadam se da ce ponovo pasti. Ako bude, stavljam nove slike
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 00:20
za sada nema promjena, danas je poceo padati snijeg, ali samo pola sta i nista nije ostalo, smrc, smrc, tuzna sam jer obozavam snijeg.smile43
Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 21:33

šmrc i od mene ,one slike su prekrasne, a tu samo kiša i kiša  i opet kiša bljak

Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 09:59
snjezne slikeClap,jako rijetka pojava ovdje pa uzivam ovako virtualno!
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 18:39
nisam uspjela uslikati nove fotkice, ali je kod nas pao snijeg, vec cijeli tjedan i jako je hladno smile118, to je dobro, jer se snijeg ne otapa, sva sreca smile204,JJJJJJJJJJJJJUUUUUUUUUUUUHHHHHHHHHUUUUUUUUU!!!!!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 18:15
Hej Reno, ja i dalje čekam nove fotkice...da li si se odledila nakon zime ili ne?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 18:10
Reno, stižu li nove slike?
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 19:07
dada28, za sada ne, cekam da konacno stigne proljece. Snijeg se otopio i sada je sve sivo i tmurno. Cim stignu prvi zraci sunca, saljem nove fotkice
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 17:48
Jako mi je zao sto nemam novih slika, ali opet pada snijeg, i hladno je, tmurno, smile220
Na vrh
gogica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 23 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gogica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 17:54
ma ne plači i takvo vrijeme ima svoju draž za fotkanje
 
a proljeće samo što nije
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 18:58
Originalno poslano od člana rena rena napisao:

Jako mi je zao sto nemam novih slika, ali opet pada snijeg, i hladno je, tmurno, [IMG]smileys/emot97.gif" align="absmiddle" alt="smile220" />



Ma Renice, nemoj biti tužna...bit će sunca...a onda ćrmo umirati od vrućine...možda da ti ipak fotkaš sada, pa makar bilo tmurno...sigurno je tamo lijepo i kad kiši
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
brankica View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje brankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 08:09
ajmeeeeeeeeeeee, uživala sam u slikama - hvala ti!
Njihovi mali gradovi su svi prekrasni i svi uređeni.
Inače Njemačka mi izgleda tako mirna i spokojna, da li je zaista to tako?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.