Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 22:15
I opet sam prevrtila sve od početka-prekrasno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 14:58
more,tutorial je odličan,svaka čast!
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 02:36
slavice, rose hvala smile79
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2010 u 23:04
aaaaaa koje zanimljive stvarčice....svaka čast!!!!
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2010 u 00:17
hvala Smile
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2010 u 10:54
Sad sam tek vidjela tvoju stranicu, smile227 pa ti si svestrana, smile141smile73
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 11:37
Draga more, ovaj tutorijal ti je odličaaaan, čini mi se da ću i ja nešto probati u tom stilu napraviti...
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 01:21

prva bilježnica sa quilling tehnikom Smile  koristila sam hamer papir u nekoliko boja koje sam imala kod kuće. plan? nikakak plan nisam imala di bi što trebalo lijepit, koliko komada napravit itd. sve je išlo spontano. prvo je bilo mjerenja, pa povuci crtu sa olovkom (srića imam ravnalo od po metra pa se nisam morala previše mučit). e onda na red došlo rezanje. prvo sa skalpelom, pa kad mi je dosadilo uzela škare. na red došla gumica. trebalo je brisat sve tragove od olovke. ne pitajte na što je ličio moj stol nakon toga. sad je trebalo motat. čim? one neke posebne štapiće nemam, štapiće za roštilj nemam. što imam? male čačkalice Big%20smile strpljenja, dobri živci i sve se da napravit Smile izrezala smeđi hamer papir za bilježnicu + bijeli papir. bilježnica ima 38 str. (mislim da je toliko). rupe sam izbušila sa bušilicom za papire. počelo ljepljenje. ljepila sam napamet. jedan cvijet, drugi cvijet, treći...malo listova, koja grančica. nalijepila rozog leptirića od filca i sitila se da bi mogla napravit leptirića sa quilling tehnikom. trebalo je još povezat bilježnicu.

opet zajednička slika
 
 
 
pa sad sama bilježnica...
 
 
 
 
 
 
 

 

Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 01:38
Obozavam quilling! Bravo!
Kakav ljepak koristis ?
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 01:43
koristila sam pattex (ljepilo za drvo). uzmeš čačkalicu i malo staviš toga ljepila. što je sigurno, sigurno je Smile imam neko obično ljepilo za papir koje sam testirala prije nego sam uopće sve počela lijepit na smeđi hamer papir. to ljepilo  mi nije bilo nešto (možda sam mogla kupit neko drugo ljepilo za papir, možda bi to drugo bilo bolje od ovog što ja imam) i zato sam iskoristila pattex.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 08:34
Morala sam doći ovde pogledati ovu bilježnicu-ma dobro što je to nešto što sam tek čula, al kad sam vidila ove cvijetiće od smotanih traka papira, jel tako?.....ne mogu se načudit kako si ih napravila ovako lipo napravit!
Možeš reći nešto o tome kako se prave ovi cvijetići na quillin bilježnici?

Super, more, super! Baš nešto interesantno!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 08:36
Zgodna tekica, a drugi puta uzmi fantom flomaster kojeg ne moras brisati, imas ga u hobi trgovinama, on nestane vrlo brzo,
Zgodna ti je ta tekica, i ja bi takvu da se malo poigram, ali nemam vremena. To ima izrada u Unikatu.
Super
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2010 u 11:34
Love%20You Love%20You  ...prekrasna je bilježnica, a ovu tehniku već dugo "šacam" ali nikako da dodje na red Wink  ...kao i uvijek, ti kreneš od dobrog promišljanja, uneseš se cijela u ono što radiš, stoga ti je svaki rad ozračen emocijama... magnetići-leptirići slatki su dodatak ovoj fantastičnoj bilježnici  Bow%20DownBow%20DownBow%20Down
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2010 u 22:48
hvala Smile
@ maredelmare, o quillingu sam gledala na netu. zbilja se mogu nać predivne stvari, a i uputa o tome kako radit takve cvjetiće. možeš pogledat recimo na ovaj blog http://www.crafts.bloger.hr/post/paper-quilling-tehnika/1882166.aspx. jako jednostavno napravljeno i objašnjeno. ako ti zatreba nešto, samo "viči" :)
@ Primavera tvoje komentare mi je uvik drago pročitat. nadam se da ćeš uskoro i sama pokušat radit sa quilling tehnikom. virujem da ćeš uživat. nakon što sam napravila onu bilježnicu, nije mi bilo dosta. morala sam još nešto sa tom tehnikom napravit.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 06:35
Pogledala sam i ja tu izradu jer ju imam u Unikatu, ali valjda sam napisala ima fantom flomaster koji nestane i izrezes trake po njemu i nema brisanja ni saranja, on jednostavno nestaje, to je flomaster za tekstil.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 07:48
Bravo More, lijepo si to napravila i lijepo objasnila.
Sviđa mi se ova tehnika, zgodno mi je za čestitke i sličice. Radila sam nešto slično, ali nisam imala sreće sa ljepilima, ili se je odljepljivalo ili su se vidjeli tragovi ljepila. Idući put ću probati sa tim patexom.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2010 u 09:36
More ovo mi super izgleda.
 
Nisam se nikada okušala u tome, ali je dobro znati gdje ću tražiti savjet ako se ipak odlučim probati.Smile
 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2010 u 19:58
jako zanimljivo i lijepo,cestitam moresmile57
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
bartolino View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bartolino Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 00:00
odlična tekica...a moram pohvalit tvoje izuzetne živce za ovo rolanje papira....odlično!!!!!!!
http://picasaweb.google.com/tfstfs
http://www.facebook.com/?ref=home#/profile.php?ref=name&id=100000681663131
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.