Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnina cvjetna terapija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnina cvjetna terapija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 43>
Korisnik
Poruka
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 12:34
smile57odlicno to kod tebe napreduje
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 15:18
Ivna ja moram priznati ti si mene jako iznenadila (ugodno), imaš toliko ideja, puno svakojakog cvijeća, siješ, radiš stablašice od lavande - to još nigdje nisam vidjela i mogu ti reči da super izgleda, a ja nekidan orezala jednu ogromnu lavandu baš tu frncusku, mogla sam ostaviti dvije tri grane i ovako ih oplesti, ali sada znam za ubuduće. Wink
Svestranost i zalaganje 5 Wink
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 15:34
Ivna bravo. Imaš puuuno svega.
Nasmijala sam se biljnom sanatoriju!Wink
A koliko imaš fuksija!
Ruseliju si krasno smjestila.
Ma sve ti je super!Thumbs%20UpClap
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:55
Hvala vam drage moje na posjeti.Danas predveče je strašno nevrijeme uhvatilo moj gradić, sreća da nije bilo leda.Strah me je samo da moje sjeme koje sam neki dan posijala nije završilo u potocima koji su se slijevali niz cestu Confused.
Poslije kiše ekspresno izašla u vrt da vidim da li ima slinavih beštija, puževa(
našla jednog ali jaaako vrijednog Embarrassed) i usput okinula par slikica









Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:59
  I još ova za sad:


Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:05
srecom kod tebe nije bilo leda ,al zato god mene je bio velicine malo veceg graska
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:13
vrt je krasan. nadam se da nevrjeme nije odnilo sve posijane sjemenke. za duplu sliku nebrini,sredit ce se to.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:29
Pa neće valjda sada početi nevremena, zaista bi bilo šteta, toliko imaš lijepih biljaka.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:29
Rosa2, nadam se samo da nije sve potuklo Confused, ali kod mene izgleda dolazi opet i to ovaj puta od Ivančice Confused.
Rosa, hvala ti na posjeti i naravno na pomoći, a niš sijat ću opet, sve dok bar nešto ne iznikne Wink
Otok pisale u isto vrijeme LOL, upravo sam napisala da izgleda opet dolazi Confused, sve što sam mogla uvukla sam pod krov ali muči me ovo zasijano Confused.I da hvala ti što si navratila, puno mi znače vaši komentari Embarrassed.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:33
I kod nas je najavljen pljusak,al sva sreča nije pala ni kap kiše
 
Žao mi je ivna zbog tvog Confused vrta
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:41
Ivna, ma bit će sve ok. Vidim da se broj vaza povećava, što ne može u vrt, može u vazi, taj sistem imam i ja. Ostalo je super, naravno ruža penjačica izgleda prekrasno, a heuchere su jedna od mojih ljubavi, a vidim i tvojih.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 22:35
Draga Ivna neopisivo žalim zbog nevremenaCry, no vjerujem da će se sve brzo oporaviti, a sjemenja imaš dovoljnoWink.
Nego, zakaj ti šutiš da srcu našeg Zagorja rastu dvije masline, i to jedna s Brača, a druga s PagaShocked?Dakle, u srcu Zagorja, Dalmacija u oku...Smile
Bravo draga, baš ti zavidim...Ovih dana ti stalno nešto zavidim, najprije lavanda, a sada maslinaWink.
Još ti na nečem zavidim...imaš crvene maćuhice koje već dvije godine nikako da ovdje pronađemClapClapClap.
A da ne spominjem kolko sam zavidna na sve one silne fuksije, koje nakon frizerskog tretmana izgledaju odličnoClapClapClap. Za desetak dana će sigurno biti pune listića. Zakaj s jednom od njih ne napraviš slični projekt kao i s lavandom? Mislim da bi rezultat bio fantastičan.
lijepi pozdrav
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 22:49
Pregršt prekrasnih biljčica u tvom vrtu.Clap I ne brini za biljčice, one se izbore i nagrade te još većom ljepotom.Embarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 23:48
prešla sam tvojim puteljcima od početka..
ti stalno nešta zidaš,gradiš
sviđa mi se pješačka zona od opeke

a kakav je ono tunel,ulaz u podrum ili što
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 09:39

Dugo nisi otvarala temu sa svojim vrtom i onda sam si mislila, da zapravo ništa ni nemaš previše za pokazati, a sad vidim da se kod tebe stvara pravi kreativni vrt čije stvaranje ćemo pratiti kroz godine. I dopada mi se to što uz sebe imaš i nekog kome je isto tako stalo do lijepe okučnice, pa ti je olakšano i kolekcioniranje novih biljakaWink. Lijepo!

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 11:10
zagorka moja draga, već dugo nisam bila kod tebe Embarrassed
sve ćemo se dogovoriti oko naplate smile41 još samo da se dogovorimo oko početka radova LOL no da.....
francusku lavandu sam nedavno kupila i još mi je u tegli....kako mi se čini, ona kod nas na kontinentu ne može prezimiti vani ili?
ova tvoja lavanda stablašica je prva liga Clap vidim i ti si fan fuksija...joooj ja ih jako jako volim i teško im odolim Big%20smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 11:20
ivna bas mi je zao
nadam se da sjeme nije zavrsilo van tvog vrta.
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 00:21
Nakon današnjeg pregleda i sinoćnje panike zbog nevremena, mogu samo reći da je cvijeće sve na broju i neokrznuto Smile ali što je s posijanim  sjemenjem , e to ću morati ipak malo pričekati da saznam.Ali prije svega drage moje hvala vam na suosjećanju i iskazanoj pažnji Big%20smile, jučer sam se stvarno uplašila da neće dobro završiti po moj vrt kakve su nam oblaci Slovenci "poslali" Wink!
Anči, hvala Big%20smile !
Triša, nećeš vjerovati ali kad pogledam u svoj vrt sjetim se tebe i nemalog broja tegli, krenula sam tvojim stopama očito u nedostatku prostora LOL.

Sara, ma skromna sam kaj nisi znala Wink, zato sam šutjela Wink.

Mari, pogodila si, ono je ulaz u stari podrum.

Konte, a da osnujemo klub ljubitelja fuksija na forumu LOL?! Francuska lavanda iz mog skustva ne može kod nas prezimiti vani, možda da se propisno zaštiti , ne znam...ja sa svojom  kuglicom ne želim eksperimentirati jer sam dosta truda i ljubavi uložila u njen "preodgoj" i ne bih htjela da joj presudim svojim nemarom.Ali primjetila sam (mislim da sam to već i napisala) da mi se svake godine počne "buniti" u drugom mjesecu, do tad zdravi listići joj se počnu sušiti pa kad je iznesem napokon van slijedi potpuni šišanac Wink.Ali tek tad , naravno tjera kao luda.
Tija, o da imala sam ja i prije što pokazati jer ovaj vrt je "star" oko 4-5 godina ali eto već sam gore napisala, ja sam skromna dušica pa mi je trebalo malo više vremena ...
Gio, mislim da je bar malo sjemena ostalo u vrtu, ako ne ja ću sijati opet Approve!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 07:17
I ja sam ti došla malo u goste, prošetala tvojim vrtom...nadam se da tvojim sjemenkama nije ništa ali i ako im bude kaj budemo podjelile moje "flance" ionako su toliko gusto nikli da ih danas moram ići pincetom rašćupavat jer nebudu mogli napredovat
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2010 u 20:13
Ova dva dana kako se izmjenjuje kiša i sunce ne idem svako malo se "terapisati", obiđem na brzinu i tako da nisam skužila procvjetale novitete jer sam previše okrenuta nicanju gomolja i  lukovica kao i praćenju što je sa zasijanim.
Phlox pokraj ulaza u podrum




Mislim da je Otok (zašto me to ne čudi Wink) otkrila ime ovom lijepom starinskom cvijetiću, ja se sjećam da ga je imala moja baka kad sam ja bila još mala curica


Ovo zeleno što mi niče iz kamenjara je graničica, doslovno iz kamena raste , ne mogu je iskorijeniti i maknuti na neko drugo mjesto, svake godine iznova ja i ona vodimo borbu




Da li je moguće da će mini narcisi tek sad procvasti?

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.