Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2009 u 23:53
Gio opet sam svratila u tvoj vrt gdje uvijek ima neotkrivene i nove ljepote...Otkrila sam da tvoj vrt ima samo "nekoliko ari"površine....Pa to je gradski park...Treba to i održavati ,nadam se da imaš pomoćnike...Ne bi bilo loše da nam stavljaš veće slike,jer bi mogli više uživati u detaljima....smile120
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 13:52
Zeljka23 nije avokada,to je andj.truba

SilveK mislim da nije,znam da ima veze sa hrizantenama,al zaboravila sam tacan naziv.

gazanije se dobro drze,sad sam obilazila vrt i vidim na jednoj ima semena





delosperma me odusevljava,posadila sam je na raznim mestima,samo mi zao sto nisam kupila i zutu


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 14:23
Cvjetne kombinacije su ti super, ova druga gazanija crveno-narančasta ti je famozna....
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 16:03
Gio, kao i uvijek, uživam u ljepoti tvojeg malog raja..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 20:59
Ja moje ganzanije nikako da ulovim otvorene, a tvoje su tako lijepesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2009 u 23:24
onaj tvoj bijeli korov među ružama jedan mali cvjetak sam otkrila juče na gruntu br2- odmah sam se zaljubila u njega i kaže svekrva da se ta biljkica koristi u pčelarstvu, da se njome mažu košnice da privuče matice ??? u košnicuSmileSmileSmile ja se iskreno nadam da će se razmnožiti da je prenesem k sebi- očaravajuča je
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2009 u 22:37

Evo mene u posjetu tvome vrtu (kad si ti sad bila kod mene)!

 

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:04
jedva sam se pronasla,na 3 stranici...
hvala vam na posjeti...i dalje cu stavljati manje slike,photobucket i dalje pravi probleme,a ja se iznerviram ...
Mamaa taj bjeli korov kad udje u tvoj vrt,tesko ce se iskorjeniti

ovo je mlada hortenzija,iscupala mladicu,presadila i ona mi uzvraca vec drugu godinu


ovde ima svega ,hoste,kor.zvoncic,macuhice...


kor.zvoncic cveta


i hosta tek sto nije


macuhice i kadifica
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:09
pavitina,samo ovu imam,doduse posadjenu na tri mesta


milion sitnih bjelih cvjetica


Don Juan,cveta neumorno


i ova roze mini ruza toliko ima cvetica da se grane polegnu na zemlju


nisam pogresila sto sam ga posadila u vrt


svega i ovde ima,spirea ima sitne ruzicaste cvjetice

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:12
paukovo oko pocelo da cveta


kadife


cinija ljubicasta






ukrasni grasak,cvjetici su bljestece crveni
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:19


sljez






i ova niska kadifa bas mi je preslatka


omiljena zuta ruza
kojoj ne znam ime

ljiljan otisao u visinu


opet imam crvene ljiljane


i zuti




i jos malo crveni


jesam dosadna,allll


mala bela mini ruza i bela vinka


i moja miljenica
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:22
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:27
Ijooooj, koje divno šarenilo!!!! Kakav je onaj crveni ukrasni grah, je li penjačica i da li miriše?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:39


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2009 u 23:43
nisam proverila dal mirise,al penje mi se uz ogradu,sladak je
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:00
Gioiaa stvarno nema čega nema u tvom vrtu. I sve je tako bujno i prelijepo. Svaka čast!
A što bi bilo ono rozo- lilasto oko crvenih ljiljana? Prekrasna biljka, odmah sam se u nju zaljubila.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 08:08
Gio cvijeće....Clap Prekrasno.Imaš pravi botanički vrt.
 I nisi dosadna, nego samo slikaj ali i piši imena. Da možemo krasti ideje!Wink
A i načuljila sam uši za žutu delospermu... Ja sam si ju tako željela. Pa dobila, pa mi MM "zagubio". Pa opet dobila od Hoye i sad je na mjestu gdje se ne može "zagubiti! i procvjetala. A sad veliš ima i žuta....Moram ju negdje kupiti ili užicati!Wink
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 09:04
ja se dvoumila dal da je narucim,i nisam...al sledece sezoe hocu,sa ovom sam prezadovoljna,bas se fino siri...
Horti to je Muskatna kadulja(Salvia sclarea L.),kad jednom udje u tvoj vrt ostaje zauvek
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 09:15

Gio smile71, divno je kod tebe...prelijepo! Tvoja žuta ruža - ako je mnogocvjetnica (floribunda) mogla bi biti sorte Friesia (malo proguglaj pa usporedi!), a tvoja miljenica ruža koja mijenja boju cvjetova od žute do crvene je svakako floribunda Samba. Klematis ti je prekrasan i sorte je Jackmanii (3. grupa).

Ljiljani su ti divni...morat ću i ja nabaviti neke žute i crvene...super su mi! smile95
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2009 u 09:32
Flavija ...Samba 100%,a za zutu nisam sigurna...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.