Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Setnja kroz Italiju..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Setnja kroz Italiju..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:21
Danas je svecano otvoren carneval, VENEZIA 2009,
koja je ludnica od ranog jutra bila netrebam ni govoriti, 2 ure mi trebalo do p.zze S.Marco......stalno nas vodali vamo-tamo....po calama
 
 
 Tek san zapolne sla malo koju slikicu okinuti, a dan predivan onako burni,  nakon ovih voda i gore i dole stvarno divno, ali hladno....brrrrr
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
...... a  bilo je tu i tamo koji detalj izvan obicnog, kao onaj autic cura koji je taman za rijecki karneval, rely Pariz-Bakar,  kavica kod Floriana sa damama, naisao je i "ClintEstwood"  a nonica se zabavila maskarati malog psica. 
 
 
 
 
 
 
 
.......zalazak sunca je stvarno bio krasan, kao da je fotomontaza
 
 
 
Na pjaci je bil spektakl pa san uspjela i malo snimiti....
 
 
 
 
 
 
 
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 21:23
Bas veceras sam gledala na TV otvorenje Carnevala...prelijep!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 22:31
Lijepo ste nas provele po Italiji.

Dzo, kao i uvijek slike su super, ali meni uvijek za oko zapnu one kamene skulpture i kamene vaze, pa onako kad kamen dobije onu sivkastu boju, ma prekrasan ukras vrta.

Rijeka53 mislim da je to prekrasan doživljaj biti u Veneciji na karnevalu, imaju nešto posebno po čemu su različiti od svoh drugih karnevala.
život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 22:41
dzomba hvala na fotografijama (predpostavljam da su na onim jedrilicama lijepi mladi TalijaniWink?)
 
Rijaka to je bio izlet od jednog dana?
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2009 u 23:14
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Rijeka53 mislim da je to prekrasan doživljaj biti u Veneciji na karnevalu, imaju nešto posebno po čemu su različiti od svoh drugih karnevala.
 
 
.....ma nema ti do RIJECKOG KARNEVALA,  istina je da ga treba vidjeti jednom, ali postle je vavek isto, te maske ipak neamju dusi ni mastu ni aktualnost kao ca su nase doamce rijecke maske, a kakof mi je to karneval kad ni  Z V O N C A R A,   hehehehehWink
 
 
 
 
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Rijeka to je bio izlet od jednog dana?
 
....nije nije....to je dijasporaConfused
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 08:08
Pozdrav dijaspori
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:07
Rijeka i Đomba, slike prekrasne, teme na slikama jako lipe, fala na besplatnom putovanju kroz San Remo i Veneciju.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 09:08
Rijeko to šta si rekla da ven.karneval nema dušu, uvik iste maske to sam već rekla prije da nema do naših karnevala a pogotovo vaš riječki. Maske se u globalu ne ponavljaju, ima puno šušura, događanja itd.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 12:28
E  Italija, Italija. godinama nisam bila tamo. Zadnji put sam bila prije 2. god i to na sprovodu u Mestre. Umro je otac našeg dobrog prijatelja pa nije baš bila neka prigoda.

Trieštine baš ne volim ali čim prođeš Palmanovu to je drugi mentalitet. Nekako mi je najdraa Firenza. Venecija je lijepa ali meni ne toliko. Moguće jer je pri ruci i bila sam jako puno puta. Obično cijenimo ono što nam je dostupno.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 15:58
Rijeka 53, pa kad se vidimo. Vidim da je tamo super, ali znaš već da je najbolje doma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2009 u 23:13
Hvala Vama....Vera4,ako te put navede u mom pravcu (Bergamo-Milano) javi mi se obavezno...Firenze mi nije bas blizu ali i to se moze organizovati!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 09:16
Hvala ti Džomba , ali kako stari stoje cijela Italija mi je zemlja nedođija.
Ne znaš da ti je dosta dok ti nije više nego dosta (ne odnosi se na hranu nego puno ozbiljnije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 01:12
Evo još jedne Italije ali snježnih Dolomita
sutra je novi dan
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2009 u 21:24
Jako lijepa slika Jagoda ...bas sam pozelila otici u planinu!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 00:28
Hvala Džomba(nije valjda Mirza?)vidim da šalješ lijepe slike iz Italije.Ja volim putovati po Italiji jer mi je nekako bliska,po hrani,modi,jeziku a ima jako puno ljepota kulture,prirode...Ne znam u kojem dijelu živiš ali meni ljubitelju prirode prekrasni su Dolomiti, jezera Sj.Italije.Toscana ,Capri....Puno sam toga obišla ali nadam se da ću još.Pozdrav i biti će još slika... 
sutra je novi dan
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 10:45
Jagodo, Dzomba već zna ja obožavam Italiju i  držim Vas za riječ  kad kažete da će biti još fotografija
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:08
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Hvala Džomba(nije valjda Mirza?)vidim da šalješ lijepe slike iz Italije.Ja volim putovati po Italiji jer mi je nekako bliska,po hrani,modi,jeziku a ima jako puno ljepota kulture,prirode...Ne znam u kojem dijelu živiš ali meni ljubitelju prirode prekrasni su Dolomiti, jezera Sj.Italije.Toscana ,Capri....Puno sam toga obišla ali nadam se da ću još.Pozdrav i biti će još slika... 


Nije Mirza vec Jasmina ...poznajes nekog Mirzu Dzombu,wow ..reci mi nesto vise ...Ja sam na sjeveru Italije,Bergamo ali kao sto si vidjela i po slikama cesto sam u Liguriji i na Siciliji...Ako te nekad put nanese u moje krajeve javi se!!

@Tija,idem odmah prebaciti na photobucket par slika Italije ..moarmo ti ispuniti zelju !!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:37
Hvala hvala puno hvala
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:50
Monte Pora:




















Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 02:28
Tija obzirom da voliš Italiju dobila sam e-mail poruku od prijateljice Talijanski gradovi odnosno Bella Italia i mogu ti to poslati ako želiš.Obzirom da to ne ide na forum pošalji mi e-mail adresu ako to želiš imati.Pozdrav
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,094 sekundi.