Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj raj na zemlji
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj raj na zemlji

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 108>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 08:16
Da to je runolist. Kupljen u Baumaxu...nije uzet iz prirode (što je strogo zabranjeno). Na moju žalost ove godine nije iznikao....Možda je i njega nešto ugušilo, malo mi je gužva u kamenjaru.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 15:50
hvala na informacijama Sanja,zaista imaju svakakve ruže,samo mislim da je bolje pričekati jesen za sadnju nove ili?
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 18:19
Miris ruža i latice lete do mene u Rijeku - prekrasno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 18:32
sanja evo i mene prvi put u tvom vrtu, vidim da imaš prelijep vrt i vikendicu, vočnjak i što je najvažnije imaš prostora za sve , nemam rijeći već samo sve pohvale za tvoj raj posebano  mi se svidio tvoj ljubimac gizmo neznam koja je rasa i ja imam nešto slično malenop bijelo ustvari imam maltezera  mog hugića i znam kako njima prija odmor na vikendici više nego nama, pusa za gizma smile113
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2011 u 23:38

Prošetala sam tvojim vrtom i imam samo riječi hvale, no moram izdvojiti ružu Black Baccara. Prekrasna je!

Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 10:06


Ukoliko stignem danas ću poslati nove slikice.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 10:48
Pozdrav svima, evo vratila sam se iz mog raja.
da Vam svima odgovorim redom...za početak veliko hvala na pohvalama.

Sa sadnjom ruža je svakako bolje pričekati do jeseni,sada se mogu saditi samo kontejnerske, skupe su, a i mora se puno zalijevati.

Gizmo je Zapadnoškotski bijeli (više sivi, crni, smeđi i svakojakvi) terijer. On u vikendici jaaako uživa. Budi me ujutro u 5 sati kako bi brzo, brzo, brzo izašao van i vidio što se sve događa u okolini, da ponjuši kakva je životinja bila na našem placu i da inspicira da li je sve u redu. Poslije cijeli tjedan spava jer ne može doći k sebi od umora.

Ukoliko stignem danas ću poslati nove slikice.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 11:09
I evo ovotjedna situacija u mom raju:

Prvo malo voćkica













U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 11:13
Pa red ruža






Boja ove penjačice djeluje gotovo nestvarno
























I nakon puna tri tjedna još uvijek isti cvijet











U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 11:14
I evo moje lude ružice što stalno mijenja boju cvijeta:





U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 11:18
I malo od svega:






Zvjezdan stvarno misli da je jesen








Pokušaj da ozelenim septičku na kojoj ni korov ne uspijeva












Veliki teren za igru










Uvijek sam mislila da je ovo timijan, kažu mi da nije, zna li netko što je ovo?


Tradeskancija


I malo hibiskusa
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 14:20
Lijepo, lijepo... Htjela ja jucer osobno u inspekciju ali MM se nije dalo.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Svibanj 2011 u 18:53
U inspekciju dođite iduću nedjelju...osim cvijeća bit će i malih reš pećenih životinjica...
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 12:35
Novine u mom raju:

Ljiljani:






Još neke ruže koje nisam do sada slikala:








Neprocjenjiv vidik




Moj Gizmo je devet dana ganjao guštera od jutra do mraka, čekao ga je u zasjedi, vrebao, ganjao...i mislim da ga nije uhvatio...Cvijeće je pomalo zgazio, lavandu polagao....ništa zato, toliko je uživao da mi je bilo žao zabraniti mu.





Naš novi projekat. Veeelika pečenjara. Priznajem: ja sam ležala na klupi dok je MM radio i bodrila ga...

U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 13:15
Neki se odmaraju a neki rade... tako je to. Covjek je zaista bio jaaako vrijedan!!!
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 16:24
Priznajem. Ovaj puta sam zabušavala. Ulila vodu za betonažu, pomogla prenijeti blokove....tako neke sitnice...99% muž odradio sam...Idući vikend slijedi žbukanje donjeg dijela i možda šalovanje za 2. deku.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2011 u 22:54
Pa gdje si ti?Izgleda da nezabušavaš samo kod muža nego i na Cif-u.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 11:59
prekrasne ruže, posebna mi je ona tamnocrvenaClap a i kamenjar je za izložbuThumbs%20Up
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 16:20
 Vrt ti i jeste, bez imalo pretjerivanja, raz na zemlji.
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2011 u 23:14
Imaš stvarno krasno mjesto za odmor i umorLOL
Ruže su ti prelijepe, a posebno Bakara.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 108>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.