Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvijetna razbibriga
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvijetna razbibriga

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 37>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:17
pozdrav draga Smail i čestitam što si stavila slikice. Baš se veselim što smo dobili još jedan krasan vrt na forumu u koji ćemo svi rado dolaziti prošetati. Imaš puno lijepih i rascvjetanih biljaka, vrt ti je savršeno skladan i uredan, travnjak čvrst i zelen, ružičnjak presladak. Naravno, moram nešto i izdvojiti, ono što mi se najviše sviđa, a to je tvoj kamenjar, sadržajno raznovrstan i lijepo iskombiniran biljaka, kamenom i ukrasnom korom.
lijepi pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:18
Hvala na prekrasnim sličicama tvog vrta! Ne znam kad je ljepši sada ili preko ljeta!
Ruže stablašice su prekokrasne!
Thumbs%20UpClapWink
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:22
Vrlo,vrlo lijepoClap
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 19:59
kako imaš prelijep vrt,predivne ruže, kamenjar i travnjak meni nebi bila potrebna ona stolica nebi se umorila garant u tvom vrtu, on odmara dušu i oči a za noge ćemo lako smile55 smail
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 20:08
draga moja, cvijetnjak ti je jako lijep. sklad boja, okoliša  i oblika, uredan... slike govore više od riječi pa ne brini ako ponekad ostaneš bez teksta.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 20:16
Jooooj što ste me oduševili sa komentarima, hvala svima, gospina trava susjedice nisam ti baš na Martinu ali na samom početku Martinske ulice, hvala ti za posjetu mom vrtu, danas sam se baš naradila virtualno i stvarno u vrtu, bilo je lijepo vrijeme pa sam iskoristila za košnju a ja toga imam baš puno.
Baka hvala ti na posjeti i ja sam se davno upisala u klub baka, sada mi barem svako zna ime, i ti imaš jako, jako lijep vrt.
Sartice ti si zaista pravo srce hvala ti na svim ponudama za pomoć eto MPK je našla vrijeme da mi pomogne oko otvaranja teme i postavljanja sličica, vrt u odnosu na vrtove vas "starijih" forumaša i nije baš tako nešto, standardne biljčice, ali eto trudim se pogotovo odkada sam otkrila ljepotu ovog foruma i vaših vrtova. Mi smo i generacija koliko sam skužila u predstavljanju .
Bergenija kada sam bila u tvom vrtu od one silne ljepote nisam mogla doći do daha puno mi znači što si i ti bila u mom vrtu.
Mali kaktus hvala ti, i ti imaš zaista divnih biljaka, kada sam pregledavala tvoj vrt razmišljala sam o ljepoti Međimurja, prolazila sam tvojim krajem i sva sreća da ja nisam bila vozač čini mi se da nikad nebih stigla na cilj nego bi ostala negdje u Međimurju sigurno je tvoj vrt bio negdje na mom putu.Hvala ti.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 20:22
Draga Fany54 razmišljam o tvom avataru i baš me zanima što ti znači onaj broj 54, hvala ti na posjeti a kada si već bila tu evo za drugi put nudim ti ovusmile142 bez obzira što ti ne treba stolica možemo mi kavu popiti i s nogu što bi rekli naši stari.
TaTjana43 hvala ti na onim pusicama i posjtu mom vrtu dođi mi opet.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:47
Što će ti tekst kad imaš toliko predivnog bilja. Panoramske slike su prekrasne.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:50
Draga Triša samo ti dođi k meni ne moraš ništa reći, već ćemo se mi dvije razumjeti samo gladajući, hvala ti na posjeti.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 21:50
to 54 je moje godište,jeste  manje nego koliko imam godina, ali nije to da ja krijem godine to je tak slućajno,važno je da ja imam volju i snagu za moje ljubimice, a za kaficu sam uvijek raspoloženaBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:11

Smailić bome sam se  ja ko tebe nauživala lijepih slikica i lijepog dvorišta

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:26
Pa naravno svake godine donose neke svoje čari, pitam zato što sam i mislila da ti je to godište jer sam ja 55 eto skoro istih godina a cvijeću naravno nije važno koliko imamo godina nego koliko ga volimo, rado ću i ja navračati u tvoj vrt. Lijep ti pozdrav.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:30
Draga Anči koliko se sjećam negdje iz tvojih opisa čini mi se da imaš sreću da živiš u Slavoniji, ja sam otišla na privremeni rad u okolicu Zagreba i tamo upoznala muža i zaglavila, naravno nisam ja baš tužna previše što sam ovdje ali eto malo nostalgično gledam na vas Slavonce, hvala ti što ti se sviđa moj vrt, naravno kao i svi ljubitelji cvijeća nisam do kraja zadovoljna uvjek radim neke promjene.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:33

Znači i ti si moja Slavončica ??

"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 23:33
Daaaaaaaa, ja sam ti rođena u  okolici Slavonskog Broda tamo u blizini dade28
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:07

Eto mene još malo da se ne zaboravi moja tema, ovaj protekli tjedan dok je bilo sunce, koristila sam vrijeme za uređenja vrta. Bilo je i nešto grubih radova ali uglavnom košenje trave.
Evo prvo slike grubljih radova, MPS je izbetonirao rubnjake koji se vide svježe uređenih u produžetku staze. Gore je stavljen sitniji kulir, ja bih još nešto krupnijeg kamena pa gore bršljan. Kako vam se čini moj plan?

Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:22
M kakvi bolan zaboraviti .kod tebe je sve  za 5 -smile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:27
Pozdrav tebi i tvojim cvjetićima, drago mi je da mi navratiš u moj vrt, i ja doista rado navraćam k tebi jer si uvjek raspoložena.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:37
O Smail treba da sesmile42 što nisam stigla prije navratiti u ovakav krasan vrt,ali sam zato sada polako šetala od stranice do stranice i uživala,zaista ti hvala na ovako prekrasnim slikicama, i nadam se novim ,pozdrav iz  Sarajevasmile78
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:47
Draga moja Sarajka, hvala ti što si navratila k meni nadomak Zagreba, ma ko bi stigo sve pregledati. Ovaj pozdrav iz Sarajeva me podsjeća na meni dragu pjesmu "Ko bi rek'o cuda da se dese" . Pozdrav i tebi iz kišovite okolice Zagreba.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 37>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.