Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 78>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 19:29
sta reci za ove divne fotografije i ovaj divan vrt,semsmile227
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2011 u 23:13
Hvala ti Gioiaa na svemu!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 19:42
Evo svježih fotki moga vrteka.....sve se razbujalo sve raste ko gljivice poslije kiše....
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
a kad sam bila kod mog Vokia dobila sam sadnice jagoda i kupina i kako ja nemam mjesto za njih u zemlji zasađene su u tegle, a u teglicama broj 16 pokraj su posađeni moji safiri odnosno Amarilisi
 
 
 
kad sam bila u Zemunu bila sam na terasi gdje je "hodočastio" Bajaga, pa....
 
Plavi safir
 
Kuda si pošla sa tim tamnim očima
i čije ime ti na usni počiva
kazi mi ko ti gužva postelju
i ko ima zlatne ključeve
od tvojih tajnih odaja

Daj da te pratim
gde god da si krenula
sretan je onaj
s' kim si noći delila

Daj da te pratim
i da budem sena
da ne budeš usamljena
kad po vodi budeš hodala

Hajde, plavi moj safiru
hajde, čežnjo i nemiru
hajde, dodji i ostani tu

Duvaju promaje kroz vrata naroda
tuda smo prošli mi još davno nekada
kaži mi ko ti gužva postelju
i ko ima zlatne ključeve
od tvojih tajnih odaja

http://www.youtube.com/watch?v=i91gCvY2koU
 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 21:14
smile79draga moja pa ovo je fantastičnoooooo,,,svaka čast TIJA
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2011 u 22:35
Lijepo, lijepo, pa još i pjesma moje mladosti...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 07:55
Niho hvala na posjeti.......Dijana i moje (mada ja za sebe volim reči da sam u najboljim godinama i tako već godinama) .....prolistaj po temi ima ih još takvih sličnih.....
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 10:17
Vrt ti se lijepo razbujao,volim vidjeti tvoje trajnice,posebno su mi lijepeTongue
 
Ti nisi još u najboljim godinama,to sam ja,ti moraš još malo čekati,al se nemoj žuritiWink
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 14:18
Savršeno!!! Prelepo za oči i dušu, jedva čekam da sve vidim uživo!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 14:23
Mali kaktus, hvala na posjeti....  a kad te najbolje godine dolaze??? Meni se nikud ne žuri.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2011 u 14:25
Originalno poslano od člana voki voki napisao:

Savršeno!!! Prelepo za oči i dušu, jedva čekam da sve vidim uživo!
još nije Savršeno, ali bude dok dođeš......i ja te jedva čekam kod sebe
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 12:26
Jel ti to već ukrasni luk tako cvate!? Zaista se sve na brzinu popunilo i zazelenilo, zašarenilo..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2011 u 14:33
Poslušala sam tvoj savjet i prošetala po temi. Ima tu svašta lijepoga što budi uspomene...a što se tiče najboljih godina hm,hm...
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 04:19
Ovo su fotke za moju dušu. Šumica je prekrasna! Kad se razmotaju sve hoste biti će to krasan ritam boja.

BDW - sve sam ti čuvala dok ste vi malo ''landrali'' i punili baterije. Nisam maznula ni jedan pelcer!LOL
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 04:24
Mogu zamisliti kako uživate ovdje Smile
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 10:39
Anaida da Alliumi već cvatu, ali samo neke vrste većina mi se još nije otvorila. Tak je zbilja sve lijepo i krasno i treba se nešto i raditi ali ja nemam volju nizašto......bit će bolje.
 
Dijana samo šeći i dalje i nije uvijek nužan komentar.
 
Misty uživamo ali dok smo zajedno.
 
Perlić fakat je sve krasno i problematična gredica više nije nimalo problematična ostatak se razbujao fenomenalno. Što nisi uzela pelcere i onako te već nešto dugo čeka? Hvala na čuvanju, iako si sve mislimo da smo trebali ostati 6 mjeseci a ne samo 6 dana da napunimo baterije za sva iskušenja koja nas očekuju.
 
Pitala me Baka Bea da li sam zadovoljna novim biljčicama, naravno da jesam i više nego zadovoljna, sve rastu prekrasno i ni jedna se nije posušila i otišla u "vječna lovišta".  Hvala!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 18:14
Gdje nestaje travaLOL?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 19:39

Ma izvozim je u Englesku, travku po travku. Wink Kad se zaželim pogleda na travnjak odem do tvoje teme ti ga još imaš dosta.

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2011 u 23:44

Uuuuu Tija, pa kod tebe se stvarno sve razbujalo, divota!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 00:52
StarStarStarStarStar
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 16:07
Svakim danom je sve ljepše i ljepše ali ja vam nemam fotkać doma pa da vam to i pokažem......Floramye pet zvijezdica a ja ni ležaljku u vrtu nemam
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5556575859 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.