Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 78>
Korisnik
Poruka
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 16:39
Uistinu je kod tebe bujno.....pravi raj za uživanje!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 18:22
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Uistinu je kod tebe bujno.....pravi raj za uživanje!
Potpisujem s divljenjem i dodajem; vidi se marljivih ruku djelo!Thumbs%20Up
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 13:02
smile126BRAVO legice moja! Sve je prekrasno.
Mora da je pravi užitak sjedit u vrtu, pijuckat kavu, roštiljat....
A mogu mislit kako su opojni mirisi tih silnih biljaka ujutro i uveče.... skoro da osjetim dovde tu divotu.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 13:45
Bergenija i Baka hvala vam najljepša na ovim riječima......gode
 
Ljubček znaš da još nismo okrenuli roštilj ove godine.....valjda drugi tjedan hoćemo. Ujutro kad idem na posao još sam toliko pospana da vrtek ni ne vidim, a navečer je meni uživancija sjediti ali kad je toplo tj. kad je ljeto. Vrtek je prekrasan i sad samo čekam nove nepoznate biljčice da me zadive  svojim cvijetovima.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:01
Vrt u predivnom zelenilu i pun cvićasmile71Pravi užitak!
Na vrh
maso View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1048
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maso Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2011 u 14:09
Predivno, uzivancija je gledati ove fotke , vjerujem da je tako i u zivo! Kako slatko cvatu Heucere :)))) to sam odmah skuzila!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 15:55
Procvijetalo je moje prvo duplo srčeko ....... Fotke su mojih ruku dijelo pa nisu baš nešto i fotkane su mobitelom









http://www.youtube.com/watch?v=DyfXzwpSReA
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 17:17
Tija,tvoj foto uradak je super,a amarilis prekrasan.Clap
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 20:30
Safir! Ma, majstor-ica si!
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 21:17
smile227 Prekrasan je!!!!!!!!!!!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 14:10
Mali kaktus ko bi reko da se s mobom može čisto pristojna fotkica napraviti, a ja mislila da je dobar samo za sms-ove slati.
 
Kumo, učim od najboljih Wink!
 
Floramye jel da da je prekrasan........ja sam se zaljubila u njega čim sam ga spazila.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2011 u 15:08
ClapClapClapAmarilis...Thumbs%20Up. a i fotke su dobre, ne gledaj kroz oči umjetnikaWink, nego nas običnih cvjetoljubaca!Big%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 08:29
Bakić hvala......žao mi je što ga nismo uspijeli sad za vikend poslikati kako spada i kako zaslužuje......predivan je
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 10:40
stvarno je predivan , moji ove godine ni trc smile43
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 09:47
Nonice zbilja je predivan, sad mu se otvorila i druga cvijetna stapka i na njoj 4 dupla cvijeta.....nadam se a će izdržati do petka i da onda napravimo fotosejšn kako treba...........Jedva čekam da me ostatali "safiri" iznenade cvijetom.
 
 
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 16:23
prekrasno tija svaka ti cast za cvijetiće, amarilis jeprva liga ...a hoste i zvoncike kod tebe prevladavaju ....svaka cast
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 22:55
Pando znaš i sam ko je kriv za moju inficiranost s Amarilisima. Da nije bilo Vokija možda ne bih ni znala kako je to kad se čeka da li će ili neće proviriti iz lukovice "zeleno koplje" i obradovati me prekrasnim cvijetovima. Samo to iščekivanje je posebno, a pogotovo ako ću prvi put ugledati takav cvijet.  O hostama  i zvončikama neki drugi put......
 
Moj ljepotan.......mada "neki" uopće nisu zadovoljni kako izgleda.....
 
 
 
 
 
Dolazi oluja , Colonia
 
Znaš da su male stvari
bile dovoljne mi
nisam tražila nikakva čuda od nas
samo korak bliže, prici sam htjela
upoznati stranca u naručju svom

Kad si kockar, jedan od najboljih
tvoje su karte uvijek dobro skrivene
ista stara priča uvijek dogodi se
kad previše volim, izgubim sve

Jos jedan dan, jos jedna noć
dolazi oluja a ti nisi tu
jos jedna suza na licu mom
jer srce luta, traži dom

Znas da su male stvari
bile dovoljne mi
nisam tražila nikakva čuda od nas
i oluja stiže, pred sobom sve briše
donosi neka nova svitanja

Ti si kockar, jedan od najboljih
tvoje su karte uvijek dobro skrivene
ista stara priča uvijek dogodi se
kad previše volim, izgubim sve

http://www.youtube.com/watch?v=k_qmS97TH2g
 
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:02
prelijep je ma da voki car treba ga zvat amarilo .... hahaha bas mu idu za rukom a ici ce i tebi ne sumnjam ja vidi se na ostalim biljkama da im pruzis dovoljno paznje
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 23:11
rado svratim u tvoj vrt i uz odabrane stihove uživam zamišljajući velike ljubavi u predivnom  i rascvjetanom tvom vrtusmile79
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 09:27

Pandić već smo odavno rekli da je Voki car, a ja mogu reči da je i odličan učitelj pa se nadam da ću biti dobra učenica i usvojiti svo znanje koje mi toliko nesebično daje.

Sarajko hvala ...... a ljubav ...... uvijek postoji a ima i strasti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.