Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - I ja se igram...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


I ja se igram...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 25>
Korisnik
Poruka
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 17:41
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

e svaka ti čast, kako kaže dori - baš taman . Nema sat vremena kako sam razmišljala da staru košaru za veš preuredim jer mi stoji na tavanu već skoro dvije godine i sad dođem na forum i evo ideje koju ću realizirati ali tek negdje u ljeti jer me uskoro čeka " malo uređenje" (razbijanje podnih pločica u kuhinji, hodniku, malerija...) Kćer će ti biti prezadovoljna (a tko i ne bi)
 
Nekad i razbijanje pločica dobro dođe - za odbaciti negativnu energiju. A košara ako je čekala dvije godine, pa može još malo. Sretno s poslovima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2009 u 19:40
predivno!smile71
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 09:56
Hvala rose.Smile
Kutija za kekse u novom ruhu.
 

Photobucket

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 09:56

Photobucket

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 09:59
I tegla za "arancine" - ušećerene naranče.
 

Photobucket

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 10:02
Jako slatko! Ova ideja sa prozorčićima na staklenkama je original, super si se toga dosjetila! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 10:07
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Jako slatko! Ova ideja sa prozorčićima na staklenkama je original, super si se toga dosjetila! Thumbs%20Up
 
Ne mogu se hvaliti tuđim ruhom, to sam već vidjela ovdje kod nekoga i izgledalo mi je kao zgodna ideja. Ali meni osobno je "slađa" moja kutija za kekse.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 11:05
odlično! smile71smile141
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 11:28

kutija za kekse je stvarno slatka,jako lijepa!!!

Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 12:43
Hvala, hvala!TongueTongueTongueTongue
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 14:11
potpisujem Ančicu, premedena jeeeeeeeeeee (nisam nigdje vidjela takve salvetice)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 15:27
Cure su sve rekle, kutijica je baš posebna!!! Clap
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 20:51
Odlična teglica, kod mene je isto svaka  sa prozorčićem.
Nego, imaš li dobar recept za arancine, ja sam jednom probala pa nisam baš bila zadovoljna. 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2009 u 22:37
ormar i kantunal su zasmile39smile94.a i sve drugo ti je preljepo smile141
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:08
OOOO, hvala vam svima , nekad si sa nečim što napraviš malo više zadovoljan a nekad malo manje. Sa ormarima baš jesam a i pogled na kutiju za kekse mi nije mrzak. Ali nikada ne znaš šo će ispasti i draž je u tome. Hvala dame moje.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:11
Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Odlična teglica, kod mene je isto svaka  sa prozorčićem.
Nego, imaš li dobar recept za arancine, ja sam jednom probala pa nisam baš bila zadovoljna. 
 
Znači ti si ta što sam joj "maznula" fol sa prozorčićem. E pa baš ti hvala!!!!TongueTongue
Moj recept za arancine dobiješ na pm. Skroz je jednostavan i meni ispadnu baš fini.
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:12
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Originalno poslano od člana dori-st dori-st napisao:

Odlična teglica, kod mene je isto svaka  sa prozorčićem.
Nego, imaš li dobar recept za arancine, ja sam jednom probala pa nisam baš bila zadovoljna. 
 
Znači ti si ta što sam joj "maznula" fol sa prozorčićem. E pa baš ti hvala!!!!TongueTongue
Moj recept za arancine dobiješ na pm. Skroz je jednostavan i meni ispadnu baš fini.
 
Jedva čekam.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 09:13
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

potpisujem Ančicu, premedena jeeeeeeeeeee (nisam nigdje vidjela takve salvetice)
 
Od prijateljice samo "sakupljačice" salveta sam dobila samo tu jednu - nažalost. Ali mislim da sam je OK iskoristila. Jedna ali vrijedna.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 14:37
na najbolji mogući način
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 08:19
Ormar je preeeeeeeeeedobar, a kutija za kekse prekrasnaaaaaaaaasmile93
meni je super u životu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.