Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 78>
Korisnik
Poruka
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:13
jedić aconitumsmile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:15
Kokotić – lat. Delphinium - otkrila sama Smile. Smušena sam nešto ovih dana, ali glavno da sam ja pitala i još sama sebi odgovorila.


Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:17
u pravu si sad sam malo bolje vidjela listove na slici kod jedića su reckaviji
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 13:19
Originalno poslano od člana magnolija magnolija napisao:

jedić aconitumsmile64
Mag nije to sam i ja prvo mislila, sjeme mi je od nekud dolutalo i gle kakva lijepa biljčica je izrasla iz toga.
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2011 u 14:36
Originalno poslano od člana magnolija magnolija napisao:

u pravu si sad sam malo bolje vidjela listove na slici kod jedića su reckaviji
Hvala na trudu!
 
 
 
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 10:46

Joj što je kod tebe sve bogato, lijepo i šareno.... odmor za oči.

Vidim jedna ruža kao da je oprljena mrazom ili su je malo načele uši?
 
Mene je poharao i majski mraz, a sad i lisne uši. Jučer sam napravio masakr insekticidom. Embarrassed
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 14:28
Ljubice moja draga ni tvoj vrtek ne zaostaje za mojim ....ti bi se kod mene odmarao a ja kod tebe u onoj rasklimanoj foteljici.
 
Nisu ruže malo načele uši već su ih poharale, mi smo isto radili masakr u nedjelju i ima rezultata, sad za dva tjedna opet.
 
Hvala ti što si mi bio, šaljem Veliki smile78
Na vrh
ovcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: okolica Zagreba
Status: Offline
Bodovi: 543
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ovcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 17:08
Život je more...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:12
Prekrasan vrt i prekrasne slikice Tija!
 
StarStarStarStarStar+
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:21
Tija vrt ti je krasan. Što se tiče delfijuma to ti je trajnica prve godine kada nikne mali a poslije ido dva metra imam isti takav
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 12:55
Hvala na svim smajlićima........Blue sky "enigma" riješena ..... kod mene bi bilo malo čudno da zaluta nešto a što nije trajnica......jedino zrakom Smile ..... hvala na trudu!
 
 
Cijele noći molio sam nebo....Gibonni
 
Nocas sam po nebu nad gradom
kao po staklu napisao prstom
gdje je sad ona, a gdje li je

U noci bez zvijezda i bez mira i bez sna
sve me tjeralo opet da mislim na tebe
i kad mi je tesko da mi bude jos teze
da bude teze jos

Ref.
Cijele noci molio sam nebo
molio da posalje mi nekog
jer po ovom blatu ja ne mogu
ja ne mogu sam, ja ne mogu sam, to znam

Nocas je stotinu kisa palo u srcu
i tekla je voda ulicom tvojom, to znam
kroz tisuce rijeci i kroz samo jedno ime

Sve me tjeralo opet da mislim na tebe
i kad mi je tesko da bude jos teze
da bude teze jos

http://www.youtube.com/watch?v=OZ1KdyIZFK4&feature=player_embedded
 
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 15:48
dođeš doma i ništa ti se neda, cijeli dan si tugaljiva i onda te tvoj cvetek razveseli jer je nakon kupovine prije tri-četri godine odlučio cvasti upravo danas............Voki sve je baš sve trebalo napraviti kako si rekao i zbilja rezultat je vidljiv.....srce si smile78
 
 
 
još malo Alstromerije
 
 
e a ovak vam se kod Tije klopaju palačinke svaki put.....
 
 
(fotkano s mobitelom)
 
 
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 00:43
I ja sam jedna od onih koja stalno svraća u Tvoj sjenoviti dio vrta. Ja ga zovem "moj kutak".
Sutra je novi dan.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 07:53
Pozdrav Tija, prekrasan amarilis, a ove su alstromerije zaista posebne boje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 11:39
Tija draga,kod tebe sve veselo,razdragano,leprsavo...prekrasne hoste,ruze,pa ona paprat sto izviruje..gledam i uzivam,pa naidjem na pesmu "Dodji"......e tu si mi suze na oci naterla....nostalgija me zdrmala....davno nisam cula tu divnu pesmu.....
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2011 u 16:01
Sličice iz vrta su krasne....,,,,,,,,,,.jako puno lijepog cvijeća imaš u vrtu!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 00:12
Lucy draga imam ja neki osjećaj da bih ja trebala tu svoju "šumicu" proširiti, jako vas se puno gura ispod tako da više i nema mjesta.
 
Joj Olja draga oprosti zbog suza .... i da jeste sve veselo, razdragano, leprsavo samo je gazdarica zadnje dane malčice manje sve to ali nadam se da će uskoro biti puno bolje. Ljeto se bliži a to je moje godišnje doba i onda obično prođu sve moje tegobe.......
 
Bergenijo hvala dok ti to kažeš onda to ima veliku težinu.
 
 
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 07:12
bez riječi sam.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:31
GT ti bez riječi????? Ovo je nešto novog......nadam se da znači nešto dobrog?
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2011 u 22:46
O kod tebe sve lijepo,složeno,uredno,rascvjetano,a slike su smile227
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6162636465 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.