Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 140>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 23:05
Koja pedanterija. Kat.rea, zar tebe ne boli kičma Wink ?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 00:31
Hoya a gdje ti vidiš pedanteriju?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 09:54
Kat.rea pa ti uživaš, jer gdje god se okreneš imaš pogled na cvijeće.
 
Sa novim fotićem sa tek sada dobila dojam tvoga vrta i okućnice, morat ću i ja na svome potražiti tu opciju.
 
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:40
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Hoya a gdje ti vidiš pedanteriju?
Zapela sam na policama i jesu, baš su ti uredne Wink 
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:48
predivno cvijeće, pune police i svaki kutak....pravi cvijetni raj smile57
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 10:48
baš tako kako Hoya kaže -  pici,pici, sve na svom mjestu...
 
Ovako veliki calocefalus još nisam vidjela Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 16:34
Cure drage, tko zna kakve to injekcije-stimulanse Katica dobiva, da je kod nje sve baš tako pici-pici, a nju već dva mjeseca boli kičma. Od admina dobila knjigu, sad je tu još i novi fotić, pa tko joj može biti ravan?
Lijepi pozdrav
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 17:54
Kuća puna cvijeća .
Vrijedne li gazdarice .
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 18:27
Prekrasno..sve ti jako lijepo izgleda i imaš puno predivnog cvijeća..
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 20:18
Drage moje, hvala na pohvalama, iako ja ne mislim da je pici pici, ali hvala Bogu da se na slikama baš ne vidi prašina i paučine WinkLOL, a toga kod mene uvijek ima...... ma znate šta znači tamna polica, svaki trunak prašine se vidi. Što se tiče cvijeća, uvijek kažem da moram smanjiti, ali znate da se toga nakupi, a zimi je problem...... sad bi mi već trebao zimski vrt za sve sobno cvijeće, ali nema se vremena Wink, onog šuštavog......
Sad ču ja ko Šmrcko reći, kada dobijem na lotu,........ napraviti ću si veeeeliki zimski vrt za cvijeće i pored njega jedan mali sobičak za sebe tako da mogu biti što više u svome cvijeću...... ah, pusti snovi......
A ima cvijeća svugdje, svaki kutak gdje ima imalo svjetla je popunjen cvijećem
A ovo je nova ljubimica, malo sunca u kuću prekjučer donio MM
kalanhoa - kalandiva
kalanhoa%20-%20kalandiva
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 21:12
Jaooo Kate što je slatkić! Sve pohvale tvom mužu,stvarno čovjek voli boje Big%20smile! Moj se zadržava na zelenoj boji još uvijek(ja dam signal pa on onda kupuje LOL).
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 21:41
Mora da je stvarno dobar fotić ili je ova kalanchoe TM tako krasna Clap
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 22:06
Opet tvoj m----- e ovaj moj je onda prekrdačio-mora i on meni sad nešto pa da i ja se malo falim sa svojim-ma prelijepa jesmile39
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2010 u 22:19
Katek ja imam dojam da nema cvijeća kojeg ti nemaš Thumbs%20Up pogotovo kad se sjetim tvojih kolica za shoping punih pelcera e onda si mislim jel ti kaj ostalo Embarrassed kad ono prašuma Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 08:40
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Katek ja imam dojam da nema cvijeća kojeg ti nemaš Thumbs%20Up pogotovo kad se sjetim tvojih kolica za shoping punih pelcera e onda si mislim jel ti kaj ostalo Embarrassed kad ono prašuma Thumbs%20Up
 
Da,da, i ja je se uvijek sjetim sa tim kolicima LOLLOLLOL. Kod Kat.ree vrijedi ona: što više daješ- više imaš.
 
I ja sam mislila da je svo cvijeće donijela na kavicu, a gle čuda šta sve jooooš ima...
 
Super
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 16:22
Katica, tvoj fotič je tako dobar, zapravo fenomenalan, da bi snimio svako zrnce prašine i niti paučine da je ima.
Predivna fotka kalanhoe
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 17:43
Predivna mi je ova tvoja nova" sunčana" kalanhoa,a o drugim biljkama u boravku i na stepenicama da ne govorim,ne znam koja mi je ljepša od koje.Tvoj fotić je odličan,moj novi nekako slabo radi i već je na remontu!!!
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 19:39
Cure drage smile79
Evo jedne nove "samo za Niho od MM", da ne bude ljubomorna i da ne smile232 svoga S.
mini%20ruža
Lika1, nemoj me plašiti...... a da nisi i ti dobila na poklon od TC..a uz sklopljeni ugovor, kao ja onaj "pokojni"?
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 20:10
smile227žuta ruža je prekrasna
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 20:59
Baš po mom ukusu - žuta ruža -predivno.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6263646566 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,515 sekundi.