Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 21:02
Konačno, čekam već danima da se probudiš, jer vidim da se tvoje predivno cvijeće probudilo prije tebesmile177
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 21:27
Baš sam se ugodno inenadila .Znam da imaš lijep kaktusnjak,ali ovaj će sigurno biti još ljepši.Gdje si ga stavila?A cvijeće ti je divno,kod mene još ni jednog pupoljka ruže.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2013 u 21:29
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Uploaded with ImageShack.us
milinaClap
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 06:34
ma to te ja pitam Anđo... slike da uživam virtualno, dok ne dođem na kavu.
Ivančice su mi divne, a krumpirko.. nemogu vjerovati da već cvate ! Prekrasno !

kako se drži ona la minuette ? Nadam se da se  primila pošteno i sretana raste

smile78
belica,zagreb
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 10:50
Prekrasno
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 18:02
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 20:50
Jaco dušice,počele su počele
Aralija, ma budna sam ja samo mi je prekratak dan pa ne stignem di bi sve tila!
Camelia, stavila sam ga na istočnu stranu dvora, znam da je dva i pol puta veći a oće li biti lipši??? Da počela je poneka stara ruža,ma sad će one brzo i kod tebe!
Mari , jelda da je milina,taJo jednostavna zapravo predivna u svojoj jednostavnosti- zato joj i nisam mogla odoliti mada je bila paprena
Belica, ni krumpirku nisam mogla odoliti,najrađe bi sesmile157 stotinu pitara spremim u kuću a njega i grka ostavim.Ružica nije baš sretna a nisam ni ja, sve nove i one kupljene i koje sam ja pelcala napao neki insekt i dok su u poljoapoteci pogodili pravo sredstvo prošli tjedni-žive su ali...
moon, kamelia-hvala vam
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 21:05
Anđelka, ja malo svratila i ostala
Kaktus garten je za 10, ruže krenule.... aaa miline!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 21:16
Vidim,kamenjar se slaže, ajde, ajde. Lijepo to napravi, nek bude onako prirodno, znam ja da bi ti sad to nabrzake, nestrpljiva kao i svi što smo, al daj si vremena, nije to tako jednostavno kako se čini. Velik je to posao, neka si krenula u taj ,da tako kažem, projekat, bit će super, vjerujem.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 21:24
vidim lantane ti cvjetaju ,i moje su pocele davat cvijet al ja ih kidam da mi ne crpe biljku jer jos nisu razvile listove ...kaktus gartne lijepo izgleda,bit ce to super kad se sve slozi ..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 22:57
Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Uploaded with ImageShack.us

"Pustinja" pomalo raste na novoj lokaciji


Ova slikica mi je velicanstvena ! Clap   Ne mogu se odvojiti od nje ! Imam osjecaj kao da sam sletila na neki drugi planet !   Clap
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 23:16
Bit će to još jedan prekrasan kaktusnjak za gledanje i uživanje u egzotici.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 14:32
Draga Anđelka sviđa mi se kod tebe, sve ti je lijepo, kolekcija kaktusa već zavidna.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2013 u 18:48
Nemam rijeci... Svaka cast,sve je prekrasno!
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 06:37
Sta ovde sve imaaaaaa,smile69
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 19:47
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Anđelka, ja malo svratila i ostala
Kaktus garten je za 10, ruže krenule.... aaa miline!

Dobro došla si a nije valda da si baš tako ostala,pustinja se još pomalo slaže a ružice krenule stidljivo nekako
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 19:52
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Vidim,kamenjar se slaže, ajde, ajde. Lijepo to napravi, nek bude onako prirodno, znam ja da bi ti sad to nabrzake, nestrpljiva kao i svi što smo, al daj si vremena, nije to tako jednostavno kako se čini. Velik je to posao, neka si krenula u taj ,da tako kažem, projekat, bit će super, vjerujem.

 Znam draga koliko je velik ili bolje rečeno moja kralježnica vzna,ide lagano ide...kamen po kamen
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 19:54
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

vidim lantane ti cvjetaju ,i moje su pocele davat cvijet al ja ih kidam da mi ne crpe biljku jer jos nisu razvile listove ...kaktus gartne lijepo izgleda,bit ce to super kad se sve slozi ..

 I ja sam moje planirala pokidati ali jednostavno nisam stigla , hvala ti što si me podsitila da to obavim čim prije
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 19:59
Originalno poslano od člana gute Fee gute Fee napisao:

Originalno poslano od člana anđelkad anđelkad napisao:



Uploaded with ImageShack.us

"Pustinja" pomalo raste na novoj lokaciji


Ova slikica mi je velicanstvena ! Clap   Ne mogu se odvojiti od nje ! Imam osjecaj kao da sam sletila na neki drugi planet !   Clap

 
Gute jelda da nestvarno izgleda?
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2013 u 20:01
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Bit će to još jedan prekrasan kaktusnjak za gledanje i uživanje u egzotici.


Ane moja to još triba dočekati a strpljenja ni "S"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6465666768 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,922 sekundi.