Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Laboratorij žica i perlica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Laboratorij žica i perlica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 20>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 16:42

guštam gledat tvoje radove. nastavi i dalje tako, jer zbilja imaš što pokazat Smile

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2009 u 19:42

Izzy ja govorim da si ti najbolja, a ti mene ne razumiješ!!!

Ovo što si napravila je zaista...ma jednostavno sam bez riječi ostala...

I narukvica mi je super, ali ova ogrlica...ma šta da ti pričam. Razmišljaj da se time ozbiljno baviš, ja ću ti biti stalna mušterija!!!

Mislim i sada sam...WinkLOL
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 14:39
Isusek dragi... pa kaj nam to radiš draga Izzy smile39 Koja ljepotica od ogrlice, kakav wire wrapping... majko mila... Nemoj mi samo reći da si ga prvi put radila jer se idem sramiti... Bavim se nakitom već dosta dugo, ali tu tehniku valjda nikad neću svladati kak spada... Unhappy
 
A tek boje, savršena kombinacija... Bravo, bravo, bravo  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 16:39
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Izzy ja govorim da si ti najbolja, a ti mene ne razumiješ!!!

Ovo što si napravila je zaista...ma jednostavno sam bez riječi ostala...

I narukvica mi je super, ali ova ogrlica...ma šta da ti pričam. Razmišljaj da se time ozbiljno baviš, ja ću ti biti stalna mušterija!!!

Mislim i sada sam...WinkLOL



Moram se pohvaliti da si ti, uz moju mamu, osoba kojoj najčešće nešto motam, nižem i slažem od nakita i jako sam ponosna zbog toga! Ali to je loše za tebe draga! Zapravo, ovisnički je taj osjećaj kad znaš da uz sve odjevne predmete u ormaru možeš imati komad nakita da ti paše baš uz to! Tako ti je kod mene i mame koja inače šiva.... Kupimo tkanine i odmah perlice uz to - ona šiva, a ja radim nakit - da sve bude u kompletu! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 16:43
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Isusek dragi... pa kaj nam to radiš draga Izzy smile39 Koja ljepotica od ogrlice, kakav wire wrapping... majko mila... Nemoj mi samo reći da si ga prvi put radila jer se idem sramiti... Bavim se nakitom već dosta dugo, ali tu tehniku valjda nikad neću svladati kak spada... Unhappy
 
A tek boje, savršena kombinacija... Bravo, bravo, bravo  


Primavera, hvala ti na pohvalama, ali ti se doista nemaš razloga sramiti sa svojim nakitom (ostalo da ne govorim)! Osim onih "improvizacijskih" zlatnih naušnica, nikada nisam radila wrapping pa mogu onda reći da je ovo prvi (ozbiljniji) pokušaj... Naravno da nisam posve zadovoljna jer nisam planirala kako bi to trebalo izgledati već sam jednostavno "išla", ali za vježbu mislim da je u redu i nosivo je! Mora se krenuti od nečega, zar ne? smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 21:54
Nikako da se otkačim ovih ornamenata za orijentalno klimanje! Naime, moja prijateljica ima nastup za vikend i nastupa u jednom kazalištu, među točkama koje izvode profesionalni trbušni plesači (ima i muških), tako da sam jako ponosna na nju... Ima predivan ljubičasti kostim no nedostajalo je "ono nešto" pa smo se složile oko ovog "lančića"... To je zapravo lančić koji ide oko struka (iznad i preko pupka) kako bi se akcentirao... Slikala sam samo prednju stranu, stražnja je identična... Vidjet ću sutra kako joj odgovara! Izgleda vrlo jednostavno, ali me namučio velik broj stvari... smile48


Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 22:10
Draga moja neka si ga konačno završila...ali da izgleda fantastično- izgleda!!!
 
U biti izgleda jako jednostavno ali mi je jasno da je to sve trebalo prebrojiti i spojiti u jednu smislenu cjelinu...
A kako  znam da tebi to super ide, nisam niti sumnjala da neće biti lijepo jel' tako???
 
Dakle, sve pohvale i ovom radu!!!
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2009 u 22:14
A ja čekam da ti više staviš svoje nove radove na svom topicu, a ti se tu zadržavaš kod mene, joj kako ću te! smile232Hihi... Hvala na pohvalama! Ali s ovom "zlatnom" žicom više ne radim, osim ako budem morala, koma je tvrda, bome je bilo i posljedica! smile129
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 00:00
izzy koja je sretnica ta tvoja,da ne kazem nasa, prijateljica..ja sam odusevljenasmile58
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 08:16
ti si genije...čudo prirode...prekrasna je....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 11:34
smile227 ti imaš strpljenja! a da nam uslikaš cijeli kompletić za ples?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 14:20
ma monna, neće izzy slike stavit. već sam je ja žicala da stavi svoju sliku u kostimu, pa neće. a sad nam tu još spominje i da muških ima. a jel možemo dobiti tu sliku ?smile222
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 18:20
Evo, lančić je prošao probu i taman je u svim dimenzijama (i onoj estetskoj)! Ja sretna kao malo dijete! smile213
Evo ove puknute Slavonke, sad me žica i slike muških trbušnjaka! Ako uspijem slikati draga Anastazija (ne smije se u kazalištu) odmah ti šaljem na pp... Ako ne, pitat ću da ga se ne vrati odmah u Egipat već da posjeti malo Slavoniju, bude te valjda našao! smile69
Monna, prijateljičin kostim (kojoj sam radila ovaj lančić) nije kod mene, a moj kostim još nije gotov jer nisam dovršila svoj pojas... Vidiš ga na ovoj slici, iskoristila sam ga kao podlogu za lančić, ali to je samo sa prišivenom trakom, nedostaju šljokice i perlice kao na grudnjaku! Ali kad sve završim, budem poslikala zajedno! smile131
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 20:54
Ideeeeeš...   Mogu si samo pokušati vizualizirati cjelinu, mora da jer to ono "nešto" uz sam orijentalni ples, što toliko mami poglede...
 
Bravo majstorice....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:31
Bok, nisam više baš aktivna na forumu, ali kad uhvatim malo vremena škicnem šta ima novo kod tebe, i svaki put se iznenada oduševim. I ja sam prošla izradu nakita, salvete, das masu... trenutno sam na šivanju, i znam koliko  to posla i vremena iziskuje, jako si vrijedna, originalna i svakim novim radom nadmašiš samu sebe. Pozdrav
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:44
Originalno poslano od člana handmade handmade napisao:

Bok, nisam više baš aktivna na forumu, ali kad uhvatim malo vremena škicnem šta ima novo kod tebe, i svaki put se iznenada oduševim. I ja sam prošla izradu nakita, salvete, das masu... trenutno sam na šivanju, i znam koliko  to posla i vremena iziskuje, jako si vrijedna, originalna i svakim novim radom nadmašiš samu sebe. Pozdrav


Svaka pohvala od osobe koja je prošla sve te tehnike je i više nego vrijedna! Trudit ću se i dalje opravdati te pohvale, a tebi draga sretno sa šivanjem - iz prve ruke znam kako to zna biti teško i zeznuto! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 23:51
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

Ideeeeeš...   Mogu si samo pokušati vizualizirati cjelinu, mora da jer to ono "nešto" uz sam orijentalni ples, što toliko mami poglede...
 
Bravo majstorice....


Haha, super su mi ti tvoj smajlići, baš su hiperaktivni! LOL Nakit za te orijentalne plesove je jako zanimljiv i šarolik - od narukvica i naušnica do akcenata za struk, ukrasa za glavu, nogu, stoplala, nadlanice, nadlaktice - ma svašta ima i kad se lijepo iskombinira s kostimom, cjelina izgleda doista nešto što nemam priliku vidjeti svaki dan na cesti! Doista me ovo veseli, iako je sitnica...
Velik broj takvih ukrasa cure kupuju u Egiptu ili Turskoj, ali puno toga je loše kvalitete - plešeš s tim oko struka 5 minuta na tečaju, a ostalih 55 minuta skupljaš dukate i perlice po dvorani! Nije baš neka fora, a cijene tih stvarčica su ooooooohhhhhh - vesele! Big%20smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 00:12

dobro sam ja tebi rekla. počni razmišljat o otvaranju obrta. smile78

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 10:15
Draga moja znala sam ja da će ti frendica biti zadovoljna.
 
A tek sada sam vidjela tvoj post gdje pišeš da smo ti tvoja mama i ja najčešće "gnjavatorice".
 
Imaš pravo to zaista postaje ovisnost, jer samu sebe sam uhvatila kako želim još nešto naručiti, ali ne brini ne odmah, želim da malo odahneš od mojih narudžbi...Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:50
Nemam riječi kojom bi izrazila svoje oduševljenje za viđene radove. Tek sam sada otkrila ovaj forum i stvarno me oduševio. Čini mi se da ću otvoriti štampariju novca i ponovno uz decoupage prionuti na izradu nakita. Bravo!
ANĐELKA
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 20>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.