Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primorska oaza
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primorska oaza

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 12:36
Hvala smile113
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 12:28
Ane, veliki pozdrav! Sve ti je lijepo i njegovano, a pogled mi ostade na onoj lozi Scindapsus. Zanima me jel ti stoji u vodi, kao hidrokultura ili je u vazi zemlja? Mojoj tetki je jako lijepo rastao u vodi, pa pitam jer ja imam posadjen i da znam kako da ga njegujem. U sustini, ne mogu se pozaliti jer je jos pelcer a jako brzo izbacuje listove.
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 15:27
Pozdravljam i ja tebe Kaćunak ,drago mi je što si mi bila u posjeti .Ja sam ti moj Scindapsus posadila u zemlju,nekako mi je to prirodnije za njega nego voda mada  i u vodi dobro napreduje.Posađen je u donjoj polovici boce od jamnice i umetnut u vrč.,i normalno je nastavio rasti .Vrlo je zahvalan  ja ga ne peihranjujem samo ga zalijem kad mu listov klonu i nisam primjetila da je neveseo .smile113







Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 15:44
...jel stiže proljeće u zadarski vrtEmbarrassed...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 16:13
Draga sara još ništa od mog prolića ni jednog cvijetka,na današnji sunčani dan sam sve prigledala i moje biljčice sve spavaju ka nikad do sad a još da je blaga zima,baš me čudi .Moram biti strpljiva  i pričekati pravo proljiće a dotle uživam  virtualno u divnim vrtovima forumašica.puno pozdravasmile113
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 16:55
Lijepo si skockala svoje biljke u tako slatke cvijetnjakeClap
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 17:37
Hvala moon,pokušavan nešto kreativno napraviti dok ne dođem do onog što bi tilaaa pa vrime prođe a moja kreativa ostane i na kraju budem zadovoljna s tim .Smilesmile113
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2014 u 23:48
Ane i ja te pozdravljam i izražavam divlenje tvojoj kreaciji Clap
Samim tim što ti  je vrt mediteranski, lijep je a još će biti promjena kao i kod svih nas i biti će sve ljepši i ljepši!
 
smile113
Rijeka

Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 10:01
Fala Miro na lipin ričima malo optimizma  uvijek dobro dođe.Trudim se urediti moj vrt  onako što se kaže po domači.,nije veliki prostor,a tila bi cviće i povće,  voćke, sve sam to nekako ugurala ,i dok gledam ove divne vrtove naših forumasica,vidim da mi uvik ništa fali  i vuče da uredim jo boljei u tome uživam... smile113
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 01:04
Pozdrav svima na mojoj temi poslije dugo vrimena evo da i ja stavim par slikica iz mog vrta smile127
đirani i elere su polako počeli cvitati Smile
 
 
 
a i ostalo cviće polako napreduje Big smile
 
 
 
 
jedna panoramica
 
i kaktus je nakon dugo vrimena pokaza svoje cvitiće smile188
 
 
i matičnjak se naša tu
 
 
verbena se raširila na sve strane, al joj ne zamjeran Big smile
 
 
malo žutila
 
 
panoramica broj dva
 
 
starinska ružica, miriše nadaleko, ali šteta što cvit kratko traje
 
 
 
i za kraj malo turskih karanfilića
 
 
lip pozdrav svimaa smile219 
 
 
 
 
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 10:25
Kako je lijepo kod tebe rascvjetano, verbena je krasna, ali ova tamna ruža me oborila, predivna je  
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 10:42
Hvala temzi, i meni je lipa miriši prelipo ,reznica je od ruže koja jako stara da se nitko ne sjeća ko ju je posadija ,ako si zainteresirana bacila je sadnicu malo dalje nje pa na jesen mogu je izvaditi,izgleda da se tako sama razmnožava.Tongue
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 10:46
ane, draga, nešto te nema, ali sad mi je jako drago što si stavila nove slićice. Tako da sam se malo zagrijala i osunčala, udahnula mirise toploga mora, napasajući oči u tvojoj prelijepoj primorskoj oazi. Ružica je predivna! smile71
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 11:35
Draga Ane smile79
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 12:31

Bugice hvala na posjeti.tu sam ja samo nemam puno toga pokazati ali zato uživam u vašim vrtovima i povrtnjacima i uživamsmile113

Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 14:55
Prekrasne ružice,margaretica,limonium..
URL=http://smayliki.ru/smilie-863227527.html][/URL]
Baš ti je lipo šareno i veselo!
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 14:56
Prekrasne ruže,limonium i margaretice!
Sve ti je šareno i veselo
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 15:57
Miskasmile113za tebe svrati i drugi putTongue
Na vrh
@kaktus View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 14 Svibanj 2013
Lokacija: markovac našičk
Status: Offline
Bodovi: 2374
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje @kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 18:12
Prekrasne slike u tvom vrtu
Razum nam može reći što trebamo izbjegavati,
ali samo nam srce kaže što moramo učiniti.(Joubert)
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2014 u 19:30
Hvala kaktus lipi smile113iz primorske oazeTongue
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,205 sekundi.