Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dio mog vrta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dio mog vrta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 119>
Korisnik
Poruka
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 18:16
i ja sam nestrpljiva da vidim što si nam sve slikalasmile113
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 20:56
Hvala drage moje,svakako ću krenuti sa slikicama,pokušat ću  podijeliti sve što sam vidjela lijepo,a iz mog vrta slabo šta ima naime većina cvijeća je stradala zbog suše tj kvara na vodovodu  od 10 dana kada je bilo najtoplijeCrysmile85,ali oporavit ćemo se  nekako,skupit ćo uz vašu pomoć ponovo biljkica za moj vrt,a možda se pokoja i oporavi poslije obilnih kiša
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 20:59
Sarajko, drago mi je da smo te "dozvali"!
Ne brini za cvijeće, il će se opravit, il će poštar imat punu torbu paketa za tebe!
Smile
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 21:33
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 21:59
Hej draga jedva čekam izvještaj, znam da moraš onu hrpetinu slika malo posložiti, no strpljenja molim, nadam se da si dobro!smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 23:08
hvala drage moje,upravo draga Trišo razmišljam kako da napravim plan i gdje sve da stavim,naravno i molim boga da me strpljene ne izda zbog sporosti  moje veze,ali pokušat ću sutra  počet stavljat,pa se vidimo ,pozdrav za sve vas
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 23:17
sarajka draga , jurim za tobom da ti kazem da napravis mjesta za nove porukice ! Meni se je moja upravo vratila jer je tvoj sanducic pun kao shipak kostica !   smile78  

A sad idem malo setati po tvojem vrtu !
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 23:23
Ruze su ti predivne ! Meni se dopadaju sve redom , ni jednu nemogu posebno izdvojiti !    smile55
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 22:09
Poruke su izbrisane ,poslije ću pokušat staviti slikice iz Skradnika i slike sa domačinima kojima se i ovaj put duboko zahvaljujem na gostoprimstvu i nezaboravnom druženju
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 22:20
smile113
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 00:17
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

Poruke su izbrisane ,poslije ću pokušat staviti slikice iz Skradnika i slike sa domačinima kojima se i ovaj put duboko zahvaljujem na gostoprimstvu i nezaboravnom druženju


OK draga , onda cu najprije odsetati u Skradnik da vidim fotkice pa cu ti poslije napisati porukicu .   smile180
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 14:02
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 21:19
Drage moje dani provedeni sa Trišom stavljam u temu Skradnik svi ste pozvani,a ostalo ću otvoriti posebne teme,a ovdje evo mog jadnog cvijeća preživjele su begonije  i minđušica par komada


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 11:54
A, di si ti, di si ti.............
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 15:53
tu sam draga ali u velikom poslu,krečim kuću,drva stigla za zimu,šljive prispjele da se beru za rakiju,a o ostalom da i ne govorim,prisjelo mi skitanje juni i juli,no sve ću ja to završiti ako bogda  a onda eto me sa slikicama i u šetnje po vašim vrtovima a naravno skitnju nastavljam po lijepim krajevima u septembru ,pusa velika 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 21:55
smile158
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 22:16
a kod tebe veliko spremanje samo polako nemoj da ti prisjedne , ako treba pomoć zovi??????????? smile49
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 12:51
niho,niho nije to lijepo od tebe ali eto oprostiću ti jer si obečala da ćeš uskoro doći a onda ću ti dati posla da nečeš imat vremena  skakat okolo i po forumu,a tebe draga Fany ću poštedjet ovaj put jer si bolesna,tako da pored mojih drugarica ipak ću morat sve sama obaviti,ipak vam šaljem punosmile79
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 15:30
hajde, znamo mi da si na ti u velikom poslu, al daj nam malo slika sa sarajevskih obronaka.. lijep pozzz ih vruće Hercegovine
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 04:24
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:



Uploaded with ImageShack.us
Prelijepo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 119>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.