Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lovrina okolina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lovrina okolina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 120>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 22:31
Izgleda da imaš zelenu ruku kad se sve primilo, bravo samo treba saditi uvijek će nešto otići, ali će i ostati! Clap
Krasan je lisičji rep, nisam ga do sada vidjela!
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2012 u 22:48
I meni je zgodan lisicji rep.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 12:00
predivni primjerci engleskih pelargonija.. ili to ipak nije engleska pelargonija??
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:22
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

oo bila si vrijedna, divne si biljčice nabavila, to  kad jednom kreneš, nama ženama nikad dosta. ps. okušala sam se u hypertufi, napravila samo 2 tegle tek onako da probam, i zaista nije teško, a nije ni neka mudrost, a ispadnu super. smile219


...ma skoro svako jutro imamo istu rutu za šetnju, a to obuhvaća i naš VŽ plac...ponuda cvijeća je zaista super, od bakica, kumica, do pravih uzgajivača, a u naš cekerić uvijek upadne koja cvjećka od 5-10 kn...i tak skoro nidad ne dođemo bez bilja...ak nije cvijet, su kakve flance za vrt...
Teglice su mi još uvijek samo veliki san...tj.plan...uskoro ću u realizaciju!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:24
Originalno poslano od člana mali_vrtlar mali_vrtlar napisao:

Lisičji rep je tako lip i neobican ... šarenolisna peralgonija je prava eggzota medju tvojim biljkicama, pohvale za tako lipo njegovane cvjetice Tongue


Hvala Mali vrtlaru...
Mali vrtlar...tak svi okolo zovu mojeg Lovru, jer smo puno vremena zajedno na vrtu!
Tongue
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:27
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

I, kam si ve zginula ???  Se si nam pokazala i nestala !!  Pri meni si mogla dobiti šarenolisnu i tamnu ivicu !!

Sam da ti rečem, ja san se danas digla u 7 i u 8.45 bila u dvorištu malog kaktusa !! 


Free, nikam ti ja ne zginem..tu sam navek negde...
Čuvaj mi mrvicu šarenolisne, crnu mislim da sam "upecala", mada je pri meni pozelenela...ne valjda od muke!Dead

Pročitala sam na tvojim stranicama da ste imale privatan sajam LOL...eto, najčećše ispadne bolje neplanirano, od planiranog!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:28
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

lisičji rep - krasna "starinska" biljka



ja je do sad nisam nigdje vidla..samo onaj vrtni...striček na placu je rekel da se bu još puno raširila..presđena je...živi bili pa vidjeli!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:30
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Izgleda da imaš zelenu ruku kad se sve primilo, bravo samo treba saditi uvijek će nešto otići, ali će i ostati! Clap
Krasan je lisičji rep, nisam ga do sada vidjela!


...Lantana, nadam se da se hoće, mada su mi pužeki popali dva lista na jednoj od tih malih pelcera..nadam se da joj neće naškoditi!
Lisičji rep je moja nova simpatija...do daljnega...u biti.Embarrassed.već imam novu!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:31
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

I meni je zgodan lisicji rep.


...malo prekratki za oko vrata...LOL
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:32
Originalno poslano od člana Ivana-Mia Ivana-Mia napisao:

predivni primjerci engleskih pelargonija.. ili to ipak nije engleska pelargonija??


Ivana-Mia, dobrodošla!
Jesu, jesu...nadam se da ću ih dogodine imati više!Smile
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 17:33
...i sad sam htjela postaviti par slika, al me dečki "tjeraju" na vožnju biciklom...vidimo se poslije!!!Tongue
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2012 u 23:24
Pa nisi valjda još na biciklu, čekamo slike
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 01:37
lovro super biljke, a prinove su za 10
joj da mi je bliže taj tvoj plac, ali i ja se često iz spize vratim s biljčicama po 5 - 10 kn LOL

što je ono drugo po redu, u postu - malo bijelog?
vrsta suručice?
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 08:41
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Pa nisi valjda još na biciklu, čekamo slike


LOL  ...umorilo me...sunce...bicikl... lunapark ...i krupni otpad...Big%20smile

...u kvartu prema Dravskoj šumi (tj. mojem rodnom kvartu) danas pobiraju legalno krupni opad, pa su susjedi izbacili "smeće" , a ja sam poput mojih malo daljnih susjeda Roma, doma donesla dvije tegle..LOL...ja si prebiram...a jedan mali dojde i veli...Suseda, bok! Kaj i ti prebiraš???Big%20smile
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 08:43
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

lovro super biljke, a prinove su za 10
joj da mi je bliže taj tvoj plac, ali i ja se često iz spize vratim s biljčicama po 5 - 10 kn LOL

što je ono drugo po redu, u postu - malo bijelog?
vrsta suručice?


A ja bi da mi je blizu tvoj plac!
I zbog bilja i zbog mora!Tongue

Ak misliš na onu sliku isod jabuke, bila bi to neka suručica duplih latica...mislim da je Milica ili EN zovu svatovski vijenac, ak sam dobro zapamtila Embarrassed
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 08:49
...jedna od mojih novih simpica...lavanda ala leptirić...neznam joj stručno ime, al me podsjeća na nešto nježno, lijepo poput leptira...



...i druga...jel bi bila ovo Felicia??



Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 08:53
...jučer vraćajući se iz crkve, na tratini ispred Dravske šume, nisam mogla a da je ne ponesem doma...nadam se da će se primiti!
Ako ne, znam da ih ima više, pa ću probat uzet sjeme...ak nebudu prije pokosili! Verbascum phoeniceum



...sami pupoljak mi je još zanimljiviji, prava, pravcata petokraka!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 09:02
...ovaj moj div me ne voli, a voli se djeliti okolo...kod mene je već možda 6-7 godina i poklonil mi je 3-4 cvjetića...lani sam dala reznice ili kak se to već zove kod kaktusa, među ostalim, i mami i baki i njihove već sad cvjetaju na veliko...

moj štrajkaš...



mamim veselko... a malo veći od pednja...







Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 09:05
... brugsmanija...spašena od smrzavanja...boja...iznenađenje!
...živi bili, pa vidjeli!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2012 u 09:07
...ne znam kak se brzo šire...al jedva čekam jastučić od iberisa!


Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 6970717273 120>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.