Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 243>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:01
A gdje su ti oni ostali olijanderismile40-meni se čini da si ih imla još--------------------- čini mi se ili sam se prevarila hahahahahaha
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:05

Ima ih ima, neki su čak došli iz Bihaća - zamisli, a bili namjenjeni nekom drugom, a sada kod mene rastu i bujaju.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2009 u 22:12
Meni se na tvojoj temi sve dupla---ah ima i nečiji značismile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 00:19

Triša pa ti imaš pravu džunglu u svome dvorištu.

Prvi put vidim oleander šarenog lista,ako sam dobro vidjela.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 03:18
pa šta kukaš, sad džungla, sad ovo, a sve ti je prelijepo
 
 
A za onaj ceratostigma plumbagoides, mogla bi ti meni pomoći s kaktusima
za koje sam ja prava neznalica
 
 
ciaooooo

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 07:38
Kod tebe se ni ne vidi da je već jesen stigla a još manje da si se "skitala" okolo. Ipak je TSK dobro zalijevala!Big%20smile
 
Za tvoj vrt se može reći: raskošan. To ga točno opisuje.
 
E sad kad sam ti iskomplimentiralaLOLLOLLOL žicanje!Wink
Kada, ako... jedan mini pelcerić od ovog puzavca, koji si slikala a koji si u Skradniku od nekog dobila. Baš bi mi dobro išao s onim ljubičastim, koji sam dobila od tebe!Big%20smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 09:35
pojma nisam imala da taj puzavac cvate...odnijela sam i ja jednog iz skradnika Embarrassed Triška kod tebe uvijek nešto cvate i svi noviteti se dobro osjećaju kod tebe Clap znaju oni gdje je dobro 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 10:04
Ha, ha, ha..... lantane od lantane, ja volim sve boje ali žuta je ipak žuta. Tako i ja čekala da procvatu i vidim ja tri rade pupove ali roza, za par dana one se otvaraju onako na žućkasto, pa onda za par dana bace i nijansu narančaste tako da je da kraju ispao neki gemišt ali sve u svemu lijepe, iste tvoje, jedna mi je čak skoro pa potpuno narančasta.
 
Nisam zanala da oleandri imalu i šatirano lišće..... Stern%20Smile
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:51
Onaj simpatični puzavac je tradesacantia, koja vrsta to ću ti znati reći za koji dan...ali zato molim pelcer hahahahahahaBig%20smile

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 12:56
Eto baš mi je drago što vam se sviđa taj novi puzavac, jer je super. Tako čvrsto lišće, kao voštano i naravno lora će otkriti ime, a za svih će biti pelcerića, jer znate i sami da s takvim biljkama nije problem - ubodeš grančicu u zemlju i više ga se ne možeš riješiti. Vidjet ćemo kako podnosi zimu, to je Lorin zadatak.
 
Nihić sve je pod kontrolom ne brini, znaš da imam psa čuvara, koji čuva dvorište.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 17:01
Aj majko moja mila baš ti je ćukoHug a da to nije moj onaj olijander postao šatiran- ako ne onda mi čuvaj i tajsmile51
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 17:36
niho pa tu si- a ja već u tuzi i bedu, vratio se Šime di je bija da bija...

triša i niho jedna ali vrijedna smile78
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 17:44
Triša, pa ti si rekla da ti dihondra nije nikla. A što ti je ovo ispod plavih cvjetića:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 18:05
Triša, ajde odmah radi inventuru u dvorištu , ako nemaš šaljem ti inventurne liste Wink, pa nemaš pojma što ti raste u vrtu smile232
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 18:32
Šta je Triša negdje bila, negdje se skitala smile39? .......To se nebi reklo po njenom cvijeću i njenom dvorištu. Sve je jako lijepo, a ti Triša pohvale proslijedi TSK, jer čini se da je ovo njena zasluga. Visoki cosmosi su bili i moji prije par godina, otišli u vis, a procvali tek prije mraza. A imam i ove godine jednog takvog, a oni mini mini cvatu neumorno...... a iz istog su sjemena i na istom mjestu posađeni.... pa ti reci.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 19:39
Ljudi moji hvala vam.
Hoya ma da to je manji dio trave, ali širi se širi, za sada je možda pola kvadrata, ali računam da će prekriti više.
 
Korijenko toliko je toga da nije ni čudo što ne znam, ali ta trava mi raste ispod jedne tvoje anemona i očito joj odgovara.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 19:42
Bromelija nema ti druge nego doć u Rijeku kad dođe i niho.
 
Kat. rea. baš sam iščupala neke visoke kozmose, koji ne cvjetaju, a ti kažeš cvjetati će prije mraza - e treba me u top staviti.
 
Niho možeš dobiti oleandar ako sama dođeš po njega.
 
Za svoje ne pitaj, rastu nekako kilavo, pa vidi se da nisu bili meni namjenjeni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 20:40
Triša rujan je pa ga donesismile213-ja jedva čekala kad će i sad donesi mi to cvijeće. A ako ti i ja bromelija budemo skupa dolazile nama kupi dr. stan od tvoga čuke se ne može spavati koliko hrče. Onda zaboravljam cvijeće i ne dolazim
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2009 u 22:59
uvijek vam se nasmijem LOL znači sad svi koji imamo onaj puzavac pelcamo ga za širenje Wink
ali moram reći da me bunite sa tradesacantiom...ustvari buni me sa onom vrtnom   
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2009 u 09:37
Kontesa, ja sam malo kako mi kažemo "progooglala" - ima ih mali milion, ali nisam našla ovu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8687888990 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.